Юлче чака Слънчо да го сгрей, весело му маха за "Здравей!"

  • 23 410
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 380
Здравейте, майчета)
Прекрасен ден! Направихме вече една разходка, после пак)))
Теди, вчера цял ден бях в Бс, днес ще сме тук) Аз предлагам на 29 да се видим в морската за разходка) На 30-аз няма да мога.
За 1ия рожден ден-не съм чувала за суеверието да не се празнува, но малко преди 1 рд на баткото бях на едно приятелско детенце -е, такава лудница беше( 8 бебета на едно място, кой реве, кой кого ухапа, представяте си как е) че си празнувахме 1 рд само с роднините. Зависи и от характера на детето-моето момиче засега не обича много-много чуждото присътствие, но до юли има време)  

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
 Hug

# 17
  • Мнения: X
Lusi2607, зачетох се в подписа ти. Браво, голяяяям мъж с много зъби си имаш! Да ти е жив и здрав юнакът!

Чудесна е новата тема!   bouquet

# 18
  • Мнения: X
ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ, ВСИЧКИ МИШКИ НА СЪБРАНИЕ

Организираме първа пролетна СРЕЩА на юлските бебоци.
Събитието ще се състои на 26 МАРТ, СЪБОТА, от 14ч.
Сборният пункт е главния вход на ЮЖЕН ПАРК (този от към Витошка).


Носете си памперси, манджа и добро настроение!!! Grinning


Това, ако някой не е видял в предната тема, за да няма "Не чух, не видях"...

# 19
  • Мнения: 107
На мен Южния парк ми е много далече, сори, ще пропусна

# 20
  • Мнения: 107
За детската кухня - Много сме доволни, храната е разнообразна, вкусна...Малчо си хапва с удоволствие  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Мнения: 60
Привет   Wink
А риба давате ли? И каква?

# 22
  • Мнения: 253

MammaMmia били ми казала кои точно продуктна Веледа ползвате ,че и ние сме с много чувствителна кожа и постоянно все нещо и се появява на бузките и тялото,а толкова много мазила сменихме вече,и никакъв резултат.

# 23
  • Burgas
  • Мнения: 33
Привет   Wink
А риба давате ли? И каква?
Купиш си акула скоро и малкия ме гледаше с такова любопитство, че му дадох и на него.  Иначе на пюрета съм му давала Хек на ганчев.
За детската кухня - Много сме доволни, храната е разнообразна, вкусна...Малчо си хапва с удоволствие  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Да се изкажа и аз за млечната кухня. Супер е. До сега съм взимала 2 пъти но и двата пъти всичко се изяде с апетит. Вчера например беше спанак с ориз. Страхотно.

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
за рибата - аз все още не съм - а мислех отдавна да го направя, което ме навежда на мисълта, че нещо подсъзнателно ме спира  newsm78

като за начало съм взела пюре с хек, а после мисля да взимам печена на скара  newsm78

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 59
Привет и от нас!

Алена, благодаря за хубавата тема!   bouquet
Кости, борбата беше жестока!  Wink Твоята тема също заслужава първото място!  Peace

Да се отчетем. Днес бяхме на консултация - +320 гр (8270) и + 2,5 см (70,5). Доста е наддал, като се има предвид НЕяденето му на пюрета. Днес сутринта пробвах да ну дам попара - ами не яде, както си и очаквах!

# 26
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Therisa нямаме още зъбки, но от не знам колко месеца венеца му е удебелен, бял и нащърбен  newsm78 От няколко дена долу в дясно даже боцка, но още няма избило зъбче  Rolling Eyes Днес е особено крив и само с малко разходка се поуспокои  ooooh!
За срещата не мога да кажа  от сега дали ще дойдем. Все още ме притеснява да возя сама Алекси. Вероятно защото още не съм го правила, а не ми се иска пак със свеки. Терсене ми е все със сянка да съм, а и по-спокойно си общувам с детето когато съм сама или с таткото  Naughty Така че ще видим дали ще дойда. Много ми се иска...
Риба въведох с Ганчев (Хек със зеленчуци), а после му направихме и домашни (Хек бакаляро, кафяв ориз, лук, картоф, морков и малко спанак). Алекси много си ги харесва рибните ( метнал се е на мен - аз обичам риба Peace). Доста му се разнообрази менюто вече. Снощи си хапвам препечена филийка см асълце и сирене и той като ме зяпна, че му дадох малко трохички от по-мекото да си хапне  Mr. Green Иначе от 2 дена сме на три твръди хранения, но той не проуска в промеждутъците да си пийне и  кърма  newsm78 Добре, че не му се лепи, иначе щеше да е голям шишко  Crazy А си е спортен тип засега  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 253
Привет, майчета.Искам да ви попитам дали някоя е чувала за две фирми които предлагат слънцезащитни кремове за възрастни.Моля,ако някои е чувал или ползвал нещо от тях да сподели.
http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=28857
http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=40382

# 28
  • Мнения: 7 416
    Внимание!
   За всички,които имат талант/и  и желание за благотворителност.
   Един повод да приложите и двете.
  Peace

   

# 29
  • Мнения: 6
Алена   bouquet
Ивалина- аз въведох ориза точно така. Като варя нещо и слагах по малко. Сега вече слагам 1/4 чаена чаша ориз, и там каквото друго съм решила-картоф, броколи. грах, лук чушка и т.н  Peace Каша купух след това.
Меганчо и риба давам готово пюре на Ганчев-хек с моркови и картофи.
Купила съм днес пюре с черен дроб...вие давали ли сте???или е рано  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт