Ивайла на Десиив родена е през МАЙ – месец щастлив!

  • 68 326
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 248
Даже веднъж Мартин ме пита: 'И вие какво парвите на курса по немски, само учите по цял ден и изобщо не се биете...?'
Joy Joy Joy hahaha Joy Joy Joy
Невероятен син имаш, Дени, невероятен!
Да се присъединя - за Виното, за Невероятния син на Дени, за биещите се, и за перфектните Наздраве!

# 706
  • Мнения: 145
Мисля, че се вписва в стандартите....


Аз нашия татко напоследък много го бъзикам за трето дете, а той със сигурност ме мисли за луда калинка. Но някак си се чувствам длъжна да се заяждам с него на тази тема.  Mr. Green hahaha

Ама, разбира се, че си длъжна да го държиш на нокти по тази тема, да не се отпуска. Ама много искам аз теб да те видя с 3-то и то ненадейно да кихне!

ЕЕееееееее, Недеееееееее! За всички изброени, за вас, и за нас - наздраве! Simple Smile

# 707
  • Мнения: 2 208
Аз нашия татко напоследък много го бъзикам за трето дете, а той със сигурност ме мисли за луда калинка. Но някак си се чувствам длъжна да се заяждам с него на тази тема.  Mr. Green hahaha
Ама, разбира се, че си длъжна да го държиш на нокти по тази тема, да не се отпуска. Ама много искам аз теб да те видя с 3-то и то ненадейно да кихне!
Даааа, ще бъде интересно... До тогава може пък да ми се променят възгледите. Знае ли човек. Сега съвсем спокойно седя и си чакам (т.е бездействам) докато на дребното му хърка носа от 1 седмица. Това е мой личен рекорд на безотговорност!  Mr. Green  Joy

# 708
  • Мнения: 145
.......................
Даааа, ще бъде интересно... До тогава може пък да ми се променят възгледите. Знае ли човек. Сега съвсем спокойно седя и си чакам (т.е бездействам) докато на дребното му хърка носа от 1 седмица. Това е мой личен рекорд на безотговорност!  Mr. Green  Joy

Ми Доктор Мирчев? Що го оставяш да почива??

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Дени , пак ме разсмя - по-често се разписвай - ама що така не се биете на курса по немски а  Mr. Green
Вчера на редовната ни кокоша сбирка с Люба и Пепсънова Люба ме умори от смях с историите на Сами от училище за боеве пак става дума, но ще оставя тя да го разкаже
 
Танче, и аз така уж бездайствам... моите и двете  подкашлят, а дребното от 2 дена е с як сопол, ама... още малко ще ги почакам да видим...

Сисеееее, да ти е жива и здрава малката помощница - направо ти завидях  Heart Eyes

Наздраве ви, аз се чудя дали да ударя един Бейлис - белким Бела спи по-добре после  Mr. Green

И за финал - да изклюкаря една съгражданка, която не идва да се похвали, ама днес я предупредих, че вече ще я изкажа  hahaha
Антон на Духи ще става батко  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: X
E,значи.....хич не е честно-една вечер ще реша да не пия/аз по-принцип пия без мерак,напоследък.....ама така,за приспиване,успокояване на нервите и за вдигане на хемоглобина-по лекарско предписание, практикувам Embarassed/и вие ще организиране он лайн запивка....пък и Сиската взе,че излезе от нелегалност......та,няма начин-ще се прежалвам Mr. Green
Миленка,то ти си издала всичките Пловдивски тайни,бе...... Laughing...Аз,няма да навлизам в подробности,само ще кажа,че докато се хвалех наляво-надясно какво кротко и послушно и умно и възпитано дете си имам....и само за първите три седмици в училище имах над 10 оплаквания,че е поступал някой/ама харабийската...,не само така-от любов за спорта/.......,отделно че е завъдил сума гаджета/вкл.от горните класове/,а за наУките-хич не го търси......Да,знаете отсега,че на училището най-хубавото са му междучасията,стола,лавката Rolling Eyes.......и тай-вече боят с децата/тук,само да кажа,че синковеца има и изработена стратегия-нямало да ги повтаря,щото при повторно биене,щели да го накажат........така,поне е разбрал той предупреждението и продължава да твърди,че му се полага правото да ги "отметне" всичките набори по веднъж безнаказано Mr. Green/.А,иначе Ивайло,все още го играе "светата лимонада ненапита",но само в интервала от 8-17часа/и само в делничен ден и само на територията на ЦДГ/,след което влизаме в ролята на другото "близначе".......и става страшно/най-вече отговарящо,оспорващо всяко правило........ и посягащо на батко си/.
Сисе,до извода ти съм стигнала отдавна/по повод мъжете/ и затова си трая мосюто,че като гледам,по-хубав надали ще намеря/това е официалната версия,..неофициалната е,че надали някой друг ще ме изтрае......ама,това,все едно не сте го прочели/
Танче,радвам се,че все пак се промъква мисълта за третото.......пък,знае ли се-може и да ни се похвалиш скоро.....
Аз,да се похваля,че си имам вече и щерка:Бъни,селска превъзходна порода,произхождаща от едно Карловско село -като се видя,че не дават да раждам повече и свалих малко гарда...и веднага ,тази ми проява на слабост бе използвана за да се оборудваме и с коте.И,уж,мъжете щяха да го обгрижват.....,ма нещо пак аз се оказах в ролята на детегледачка и обслужващ персонал....,обаче,тук поне има някаква благодарност/дори и в момента си я получавам под формата на мъркане и гушкане/.
Дени,да знаеш,че тук сме твърдо убедени,че ще ги разбиеш на изпитите по немски и ще натрупаш доволно количество сертификати.....Пък,за празниците-аз съм да се празнуват всичките.......та затова всяка вечер празнувам Embarassed..Ай,Наздраве! Wine Glass

# 711
  • Мнения: 2 208
Добро утро, момичета!

Снощи си легнахме рано вкупом цялото семейство в 21 часа. Никола стана рано и е кисел, та кисел. От сутринта започна с драмите и сръдните. Пък сестра му все още спи... не знам по кое време да й отчитам съня вече Simple Smile

Днес ще ходя да дам своя глас пореден, но в пустиня....

Любе, развесели ме много ти рано сабахлем Simple Smile
Ние, че трето дете няма да имаме - няма да имаме, но забавното е да гледаш изражението на лицето на съпружеското тяло при тази мисъл.  Mr. Green Едвам го навих за второ, с много, ама много навиване Simple Smile

И за финал - да изклюкаря една съгражданка, която не идва да се похвали, ама днес я предупредих, че вече ще я изкажа  hahaha
Антон на Духи ще става батко  Heart Eyes
Еееее, браво! Радвам се, че я изказа! Радвам се и за това, че Дон Тони ще става истински Дон Simple Smile - ще защитава по-малкия член на семейството!

Сага чакам и с нетърпение новообебващите се Simple Smile с надеждата да се пораздвижи нашата тема.
А ако Дени се включва по-често грижи с темата няма да имаме никакви!

Ох, големи драми са в нашето семейство тази сутрин, големииииии... Интересен ден се очертава Simple Smile

# 712
  • Русе
  • Мнения: 526
   ПрЮвет другарки!
   Смяната на времето днес не ни се отразява много добре - децата станаха по първи петли - кой гладен, кой свикнал с режима за градината... Цял ден са кисели, заспаха по различно време...
   Днес водихме Дари на изложба на земноводни - тя влезе да разглежда с баща си, а аз гледах магазините в МОЛа. Ема я оставихме в къщи ревяща и сърдита с баба. В МОЛа си беше достатъчно претъпкано и без нас, Дари много се изнерви и дръпна един геройски рев на тръгване Rolling Eyes
  Сисе, възхищавам се на теб и Божи! Браво и на двете!
  За положението в градината - добре, че не става дума за сериозен бой, но определено са се променили децата - много са палави. Постоянно се щипят, ритат, бутат... Дарито разбрах, че повече се защитава и тук много се разминаваме с мъжа ми - той й казва да отвръща, като някой я закачи, а аз й казвам да се махне от непослушното дете или да отиде направо при учителката.
   Честито на Пухи! Дано да се включи и тя с някой ред!
   Любче, честито ви коте! Дано да не прави много бели и да слуша повече от батковците си Wink

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 16:46 от Mimeto78

# 713
  • София
  • Мнения: 4 146
Колко хубави новини! Да са живи и здрави всички рожденици и именици, които пропуснах!

Честито на Духи! Лека бременност и много радост с малкото същество!

Люба, Честито коте!

Верче, леко раждане и бързо възстановяване!

Миленка, успех на изпита! Ще се справиш. Хубавото е, че си видяла, че има неща, които не знаеш и просто трябва да седнеш да четеш.

И нашите се бият. Странното е, че Макси и Криси се бият по-малко отколкото Криси и Ема.

Кате, и аз бих искала да видя къщата ви. Пожелавам ви да сте много щастливи в нея!

Аз все още не знам какво ще стане с моята работа. Тъй като е тест и в зависимост от резултатите ще преценят как да продължат.
Вече не се и притеснявам много. Каквото стане.



# 714
  • Варна
  • Мнения: 452
Денииии, Денииии, разсмя ме, много...  Joy
А имай напредвид, че още от сутринта гледам лошо, защото вируса на мъжа ми се прехвърли и на мен и на Макси Twisted Evil, и на работа вече два пъти ме питаха, дали няма да умирам в скоро време, че да знаели на кой светец да се молят... представям си колко съм зле и на външен вид...
За Хелоун-а - в училище им беше, двете групи 5 годишни бяха на куп.
А за биенето - в училище всяка седмица имат часове, в които влиза педагожката на училището. Децата, които са по-агресивни, непослушни, бият се постоянно - се налага да ходят с родител по 1 час дневно на допълнителни занимания с педагожката, като целта е с много приказки да се промени поведението. Макси също имаше няколко откъслечни прояви в началото, но говоренето си го проведохме в къщи, и за сега има ефект. А и той е страхлив  Mr. Green Като има по-големи побойници от него, и той си трае, че да не яде бой от тях  Mr. Green

Миленка успех на изпита!
 Страйпърче стискам палци да стане това, което е по-добре за теб и семейството ти!
Честито на Духи! Лекичко до края да й е!
Любче, направо ти се чудя - две деца, работа, къща, и всичко което напоследък преживя здравословно, а сега сили и за домашен любимец!   Peace

Аз днес приключвам с работата, до края на деня мисля да се поотпусна на стола!
И че пиеньету оня ден съм ви го изпуснала е ясно, ама сега поне един Колдрекс ще друсна.
Сега отивам да гледам къщата на Катето и да се любювам на гледките!

Да си допиша - Кате къщата е супееер! И тези големи прозорци с невероятна гледка! Ах, ах, ахххх.... Много семеен уют и щастие Ви желая в нея!

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 16:39 от Vif

# 715
  • София
  • Мнения: 248
Кате, пусни и на мен моля, срам не срам, да погледам и завиждам и аз! Blush

# 716
  • Мнения: 937
Здравейте,
страхотно е тук като има активност!

Люба честит ви мъркащ домашен любимец! Да е много послушна и да не прави бели!
Дени твоето дар слово е уникално и пресъздаваш наглед обикновени случки по много комичен начин - смях се от сърце на репликата на Марти! Много успехи с ученето!
Страйпър и на теб успех с работата!
Духи страхотна новина - лека бременност!
Верче чакаме новини и снимки с новото попълнение на семейството ви! Стискам палци да мине бързо и всички да сте живи и здрави!
Божи е направо дете за пример, браво на Сиска за доброто възпитание или за късмета  Mr. Green!
Танче Никола ходи ли на детска?
Абе Виф вие в кой град живеете, като те чета пишеш за уч-ще за програма там, за мероприятия и всеки път се чудя дали си от Варна ,както пише или нещо аз не съм наясно  newsm78
Аз поне за сега не съм чула да се бият в детската нито от Мариса, нито от госпожите, но сигурно ги има и там тези неща ще я разпитам, че ми стана любопитно.
Ние уикенда се разходихме до Рибарица на които му се гледа:

http://galiushana.multiply.com/photos/album/77/Marisa_Ribarica_2_-_29.10.2011

На отиване разгледахме Гложенския манастир по случайна табела на пътя, много е красива планината в този сезон, толкова много цветове и топлото време допълнително ни изпълни със спокойствие и пълен релакс. Препоръчвам и хотела на които му се ходи.
Слънчева седмица на всички!

# 717
  • Мнения: 4 370
Ее Сисе, някой трябвало да сипе, че да се появиш!  Laughing
Браво на Божидара че ти помага. В стаята на моя Мързел е голяма джунгла, само вади играчки и нищо не прибира, ама и аз не бутвам нищо там. Вчера ми заяви, че ако съм му платяла щял да прибере  Shocked После го гледам изринал половината стая, обеща че днес ще оправи останалата половина!

Ха ха , Дени представих си к'ва скука е на курса по немски (в очите на сина ти)!  hahaha

Иван пък хич не се бие, та затуй го записах на карате, да влиза  малко в час!

Любе, честита ти щерка! Че и женско сте си го избрали!  Heart Eyes

Духи, хайде похвали се!  Hug

Пайзи, леко да мине ти пожелавам и чакаме с нетърпение добрите новини!

Галче, от Варна директно предава Вифчето!  Laughing Peace

А на вас браво за почивката! Личи че добре сте си изкарали. Ние през уикенда посетихме Несебър и Сл.бряг. Добре си изкарахме(на прясна рибка край морето и бяло вино), но това ни е  на нас дестинацията за почивки!

# 718
  • Мнения: 2 208
Танче Никола ходи ли на детска?
Все още не е тръгнал. Днес ходих да му дам мат`рял за изследванията Simple Smile. Нали беше болен... То него не го подминава нищо. Надявам се от началото на ноември да тръгне с пълна сила, че у нас само гледа телевизия и ме вбесява с това си поведение.
Силно се надявам и да не се разболява постоянно и непрестанно, че ще ми се приреве от мъка!

Гале, как успяхте да стигнете до Гложенския манастир?! До там пътя си е една пътечка за велосипедисти, обградена от дълбока пропаст  Mr. Green. Ходихме веднъж и аз, лично, няма да повторя... Иначе да - разкошно е там. Заслужава си поне веднъж да се види!

Днес времето е разкошно, та ще се възползваме максимално от слънцето след като се събуди дребното и се наобядва.

Хубав ден!

За малко да забравя - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ! Бъдете будни!  Mr. Green

# 719
  • Мнения: X
Привет!И тук времето е разкошно и след малко ще поемаме с ученика на вън/че то покрай избори,балотажи и празници,напоследък си е повече вкъщи,отколкото на училище и го хваща съклета,определено/....Добре,че поне ДГ работи по-интензивно,че иначе лудницата е пълна......И,горкото коте вижда голям зор.....и най-вече стрес натрупва....А,иначе за грижите покрай него-ми то,да си кажа,ми е най-малкия проблем...на фона на мъжкото съсловие...
Иначе,Вифче,хич не ме жали......аз съм все още на облекчен режим/бях в болничен много време,сега си чистя отпуската......а като се върна, може би ще напускам работ,че нещо не мога да се възстановя от операциите,а и нови "радости" ми откриха.......така,че май ще трябва да избирам м/у здравето и работата.....
Ние Хелоуина,го отбелязахме само с тиква/ма имаше гореща заявка за тиквеник и съвместихме поводите/,но то при нас ситуацията"лакомство или пакост" е ежедневна....та,всеки ден ни е Хелоуиин Mr. Green
Ели,стискам палци за работата Praynig
Гале,браво за разходката...завидях.....
Ани,за оправянето на стаята аз съм решила проблема с една ролка черни чували........стои на видно място и като не се приберат играчките/до трето казване/,вадя чувала и пълня.......да видиш какво подреждане настава ,веднага.....А,и напоследък ,моите синковци си прекарват доста време в стаята,доста си играят там,но явно прозряха,че е добре да вадят по-малко неща  накуп.....и да си прибират веднага,като свършат с тях......че иначе става страшно/и идва мама с чувалите/.
Кате,май само аз останах без парола....... Wink
Хубав ден и късмет Ви желая!И честит Ви празник на Будителите!

Общи условия

Активация на акаунт