СНИМКИ на новият пешеходец!

  • 1 677
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 311
Честито!!!
 Да сте живи и здрави и припкащите ви крачета   tiptoe да ви отведат в правилната посока doctor .

# 16
  • Мнения: 3 394
I-haaaaaaaaaaaa, super, da e jiva i zdrava Stuck Out Tongue Mnogo uvajavana profesia si e izbrala

# 17
  • Мнения: 242
Честити ходещи крачета. Леко и безаварийно ходене отсега нататък.

# 18
Честито ви ходещи крачета! dance
 Много да тичкат и по- малко да се спъват, нека са здрави и стабилни!
 Hands Clap  animal037

# 19
  • Мнения: 4 414
да и е лек пътят на малката красавица!
а мама да си купи маратонки, че надбягването почва:)Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 315
Честити ходещи краченца на малката Вики! Много радост, щастливо детство и нека винаги когато падне бързичко да се изправя!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Честити крачета на сладкото Вики!
Браво на бъдещата докторка, а на мама здрави крака и бързи реакции.
Сега ще падне гоненка. Wink

# 22
  • Мнения: 4 242
Честити палави и здрави ходещи крачета на малката принцеса!  tiptoe  #Milti

# 23
  • Мнения: 1 187
БЛАГОДАРЯ ВИ! Докато ви чета очите ми се навлажняват, а сърцето ми се свива от радост...  Невероятни сте! Благодаря на всяка една от вас за топлите думи! Подарявам ви по една чаровна усмивка отВИКИ ! Сега ще си разпечатам всички сърдечни пожелания, с които сте дарили дъщеричката ми и ще ги сложа в дневникът й, за да чете един ден какви невероятни хора е познавала майка й... Благодаря ви!

# 24
Кламерче, ама аз май съм изтървала събитието. Честити ви крачета (ей преварихте ни Wink ). С лекота да превзема препядствията по пътя на живота. Много раодост да ви носи.
На тебе честита ти докторица и нова диета Grinning
Целувки на Д-р Вики - снимките са сладурски (ама как няма като сладко пате е на тях)
Поздравления и за питката (като ни дойде времето ще ми разказваш за рецептата Sunglasses )
Целувки от едногодишната вече Ели и кака Мони

Общи условия

Активация на акаунт