Ноктите на ръцете

  • 6 762
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
за да имате хубави и здрави нокти трябва и много да ги пазите. Винаги слагайте ръкавици, когато използвате препарати, прането на ръка много им вреди. Слагайте и топ лак през ден по 1 слой, за да ви се запази по-дълго лака

# 31
  • София
  • Мнения: 717
В какво състояние са ноктите на ръцете ви?
Имате ли време да се поглезите с ходене на маникюр?
Слагате ли често лак?
Позволявате ли си да си пуснете по дълъг маникюр?



1. Добро
2. Имам възможност, но умишлено не предпочитам тази услуга
3. Да, като спазвам часовете, през които трябва да почива нокъта
4. Не ми позволява самият нокът да пусна по-дълъг маникюр. Друг е въпросът, че не съм почитател на дългия маникюр

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 15:18 от GoldenEyeful

# 32
  • Мнения: 505

В какво състояние са ноктите на ръцете ви?
Имате ли време да се поглезите с ходене на маникюр?
Слагате ли често лак?
Позволявате ли си да си пуснете по дълъг маникюр?



1. Добро. От три-четири месеца мия и чистя само с ръкавици, през ден мажа с маслото на Икаров. Полирам радикално с полираща пила веднъж месечно.
2. Нямам навик да ходя на маникюр, предубедена съм, защото в редките случаи в които съм ходила резултата не е бил зашеметяващ.
3. По скоро рядко.
4. Не, маникюра ми определено не е дълъг.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2005, 15:23 от maxima

# 33
  • София
  • Мнения: 1 511
Не ходя на маникюр...предпочитам сама да се крижа за ноктите си! 4470

За задравяването им ползвам единствено и само топъл зехтин!

Харесва ми да ги лакирам с топли цветове...наскоро открих красотата на есенно оранжевото! На PERFECT NAILS има декориращи лепенки,които са много сполучливи.Слагам ги върху лака и запечатвам с топ-лак! babydust7

Лакирам се всяка седмица,като ноктите задължително почиват 24 часа преди лакиране!

Дължината им е варираща,стигам и до дълга,но рядко!

 reverance

# 34
  • Мнения: 165
 :flower2:za perfektniq mi manikur grija ima moqta manikuristka,ot men se iska sasmo da q pose6tavam na 7 dena-nqmam nikakvi problemi tq si znae rabotata newsm10

# 35
  • София
  • Мнения: 166
Преди полагах някакви грижи за ноктите си, но от скоро се занимавам професионално с маникюр и съм изумена колко полезни продукти са измислили хората. Направо може от нищо нещо да се постигне! Добре че малкият поотрастна, та мога да се видя с нокти!

# 36
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моите не са в особено доро сьстояние Close Confused.
НО когато ходя на маникИУр после са ми супер.Просто мога да кажа "Да живеят маникИУристките"  bouquet.С моито безнадеждни нокти правят 4удеса Wink

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
В какво състояние са ноктите на ръцете ви?
Имате ли време да се поглезите с ходене на маникюр?
Слагате ли често лак?
Позволявате ли си да си пуснете по дълъг маникюр?

Добро.
Отвреме на време, но по-скоро рядко. Сама поддържам маникюра и педикюра си и го правя добре Simple Smile
Почти винаги съм с лак и на ръцете и на краката. Обикновено еднакъв цвят или поне еднаква гама (малко ми е смешно да видя девойка с червени нокти на ръцете и оранжеви такива на краката...). В минималистичния вариант - слагам само лак, в макси - основа, лак, изсушител, лак, изсушител, топлак. Мда. Ясно е сигурно, че по-често карам по съкратената процедура, или по средната - лак, изсушител, топлак (бързосъхнещ). Пробвах декорациите на Perfecta, но не съм във възторг - стоят много добре, но и с 3 слоя топлак започват да се белят на втория ден, досадно.
Откак поотрасна детето, чат-пат пускам средно дълги нокти - започнат ли да ми пречат да работя на компютъра, намалям.

# 38
  • Мнения: 165
БУ-ti koi dekoracii na perfekta si probvala tezi koito sa kato vadenki  i se lepqt na nokata?ako sa tezi zabravi Naughty,nai dobre e da ti gi narisuva manikuristka-po estestveni,po krasivi i po izdarjlivi sa. Laughing

# 39
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
А да ,сетих се ,4е не сам записала какви цветове ми харесват за лак.Вси4ко искряЩо Mr. Green Crazy Crazy.Тьмните цветове харесвам много ,но и светлите понякога ми стоят добре.Истината е 4е ако лакира маникИУристка(с декорация) вси4ко мис тои добре Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 4 423
Преди ноктите ми растяха много бавно, но колкото и невероятно да звучи ми помогна свинската мас.Свекърва ми беше с ужасно слаби нокти, много и се цепеха и следователно не растяха.След три месеца упорито мазане постигна невероятен ефект-всеки би и завидял на маникюра,включително и аз.

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
БУ-ti koi dekoracii na perfekta si probvala tezi koito sa kato vadenki  i se lepqt na nokata?ako sa tezi zabravi Naughty,nai dobre e da ti gi narisuva manikuristka-po estestveni,po krasivi i po izdarjlivi sa. Laughing
To това е пределно ясно, но не мога толкова начесто да притърчам да ме рисува, колкото ми се иска Wink

# 42
  • Мнения: 2 672
В какво състояние са ноктите на ръцете ви?
Имате ли време да се поглезите с ходене на маникюр?
Слагате ли често лак?
Позволявате ли си да си пуснете по дълъг маникюр?



чесно казано много не ми пука за тях
- в добро- станали са много твърди
- не бих отишла , не ми се дават пари за такова нещо
-преди повече , сега чат-пат
- не ми е удобен дългия маникюр , дразни ме 

# 43
  • Мнения: 2 952
Ходя на маникюр , но поддържам къс.Ако не  съм ходила на маникюр поне слагам лак накакъв  лек ..леко  розово или беж  или  само за блясък. , а на  1  от  пръстите някакво  цветче или камъче(безименния най-добре). Flutter

# 44
  • Варна
  • Мнения: 440
Ноктите ми са в ужасно състояние и да си призная нищо не правя да се подобри положението . Препоръчайте ми някакъв топлак и основа, щото ако сложа лак , то значи слсед няколко 4аса да го няма на поне 2 от ноктите . Харесвам среден до дълъг маникюр , но ве4е не мога да си го позволя, щото ми се цепят ноктите  Sick

Общи условия

Активация на акаунт