Ноктите на ръцете

  • 6 763
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
.......лак, изсушител, топлак (бързосъхнещ).


Бу, какъв е този изсушител?

# 46
  • София
  • Мнения: 9 457
Тъкмо се канех и аз това да я попитам от няколко дена насам. Grinning
Та, казвай Бу, каква му е идеята на този изсушител? Марка? Thinking
Няма ли да навреди и на без друго цепещите ми се нокти? newsm78
Дай малко повечко инфо за него. Praynig

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Бу, какъв е този изсушител?
Идеята на изсушителя е, ако лакът не е бързосъхнещ - нанася се лакът, изчаква се 20-30 секунди да се 'хване', и отгоре се минава с изсушител - не се маже с четката, а по-скоро се капва в основата и се нанася отгоре-отгоре, колкото да покрие лака, без да го развали. Изсушителят стяга лака моментално и той съхне за 30-60 секунди, независимо как го е замислил производителя Simple Smile Много удобна работа.
Моят е от Avon, знам, че и Perfecta имат много добър изсушител, но не успя да ми го достави продавачката, та си взех Ейвън, който също върши работа.
Изсушителят се отмива, т.е. ако нещо е попаднало по кожите на пръстите, не е беда. Не е на лакова основа, а просто изпарява там каквото има да се изпари от лака, и го 'съхне' принудително.

# 48
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
1. В добро, защото ги поддържам!
2. Ходя на маникюр на всеки 3 седмици
3. Без лак не излизам...и така е от години. Все едно съм гола когато нямам лак. Днес за 1-ви път бях само с безцветен - не ми стигне времето да сложа друг и да го чакам да изсъхне и цял ден все там ми беше погледът. Адски некомфортно се чувствам без лак.
4. Дълъг - не!!! Не ми харесва, не стои естетично.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Бу, какъв е този изсушител?

Идеята на изсушителя е, ако лакът не е бързосъхнещ - нанася се лакът, изчаква се 20-30 секунди да се 'хване', и отгоре се минава с изсушител - не се маже с четката, а по-скоро се капва в основата и се нанася отгоре-отгоре, колкото да покрие лака, без да го развали.

Ясно. Мисля, че се сещам. Имах такъв на Старл найз (така ли се пишеше). В шишенце за лак, консистенцията му е като мазна водичка (мале как го обесних), червен на цвят.
Предполагам, че говориш за същия.
 

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Предполагам, че говориш за същия.
Ами, моят на Авон е прозрачен, на маникюристката ми е Перфекта и пак е прозрачен, но това надали е от значение Simple Smile Важното е да суши лака, за да съхне бързо.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356

Бу, какъв е този изсушител?

Идеята на изсушителя е, ако лакът не е бързосъхнещ - нанася се лакът, изчаква се 20-30 секунди да се 'хване', и отгоре се минава с изсушител - не се маже с четката, а по-скоро се капва в основата и се нанася отгоре-отгоре, колкото да покрие лака, без да го развали.

Ясно. Мисля, че се сещам. Имах такъв на Старл найз (така ли се пишеше). В шишенце за лак, консистенцията му е като мазна водичка (мале как го обесних), червен на цвят.
Предполагам, че говориш за същия.
 
Ммм май не е това...то това май го слагат преди да започнат да нанасят базата лак...нещо за PH-то беше Rolling Eyes Иначе аз имам на Перфект...за мен това са лаковете...и не са като на OPI по 15лв. С тях си се рисувам и ми издържат по седмица без проблем че и понякога и повече. Ето малко от рисунките ми http://community.webshots.com/album/334356483MyOcvX
Всичките са с лак Перфект правени Flutter
А иначе маникюр немога да си правя Twisted Evil за тази цел ходя на две - три седмици...но тя само ми го прави и ми слага някакъв лак и аз в къщи си се рисувам /милата ми маникюристка много хубави маникюри прави ама хич не я бива в рисуването Mr. Green/

# 52
  • Мнения: 521
kajete mi nqkakyv zazdravitel za meki nokti???? smile3518

# 53
  • Мнения: 1 234
Винаги съм мечтала за дълък маникюр,защото учех в музикално училище и нямаше как да свиря с нокти Tired.За съжалиние ноктите ми много лесно се чупят и цепят #Cussing out.Имам чуството че ми е станало някаква фикс идея да поддържам.Лакирвам се почти постояно и ползвам какви ли не заздравители,засега съм ги закрепила някак Wink

# 54
  • Мнения: 277
Ох, чак се комплексирах  Embarassed
Аз страшно много обичам да се грижа за ноктите си и да се лакирам, НО....
Имам отвратителна екзема на ръцете, която отвреме-навреме уврежда някои от ноктите  Close Освен това с тия червени петна по ръцете и лакирани нокти някак не го виждам естетически... Лекувам екземата, ама това е загубена кауза  Sad
Поне с ноктите на краката допреди 1 година нямах проблем - поддържах си ги, лакирах ги в синьо или виненочервено - умирах от кеф да се разхождам с отворени обувки през лятото  Wink Преди една година получих врастване на нокът, извадиха ми го и сега е пораснал един дебел и грозеееен  Shocked
И така..... хубавите нокти са моя несбъдната мечта  newsm09

# 55
  • Мнения: 521
moqt problem e 4e noktite mi sa meki i zatova ne rastat pove4e ot vyrha na prysta.ponqkoga mi sa mn tvyrdi no kato cqlo sa meki.Imate li ideq kak da gi zazdravq?

# 56
  • Мнения: 2 596
Ами, от както съм родила не пускам дълъг маникюр. Иначе се лакирам редовно и си изрязвам кожичките. Друго не правя за тях.

Общи условия

Активация на акаунт