Пораснаха АПРИЛските деца, пет свещички духат с лекота!!!

  • 67 532
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Раче, радвам се, че си се развълнувала от тържеството, че те изненадва приятно Емчо, току-виж покрай него и Весето скоро те изненада с някоя буква Laughing А снимките и моделите са разкошни!!!

И Маги не споделя за градината, все нищо не били правили, играли си били, спали и яли и това е.

Мецанка отдавна са в Канада, поне от това, което аз знам.

Цвети, твоя красавец с тия букли - ще го изям просто!


# 31
  • Мнения: 2 631
Честито на рожденниците!   bouquet

Да, Мецанка е в Канада. Цвети   Wink

Зарка, много  Hug

Тина, няма какво да добавя за Ема  Hug А бъдещият батко засега се радва, ходи, прегръща корема, приказва му. Беше си поръчал сестричка, ама не го огря. Скоро му казвам, че е момченце, той го прие нормално  Whistling

Раче, и тук да кажа - разкошни са ти децата  Hug

Ето и нашият китарист   Flutter от тържеството на 8ми март.

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 06:29 от Смин

# 32
  • София
  • Мнения: 1 252
Момичета от София, през уикенда около езерото Ариана щяло да има празник на детската книга.  Мислех да предложа срещичка там в района, но към момента съм пас. Че с кънтяща глава и глухи уши хич няма да съм добра компания Simple Smile Но пък вие може да се организирате и да се видите - кой знае, може и да ми просветне дотогава и да яхна метрото  Mr. Green

Смини, Сашенцето много китаристи е виждал - личи му Simple Smile Страхотен е  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 3 648
Ехе, чести празник на Ицо и Вени!

Аз приключих! Егати кефа! Все пак трябва да отбележа, че тази година беше по-леко от предните две!
Черпя за това днес:

# 34
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Вени, годишно счетоводно приключване, а Wink

Честито Mr. Green

# 35
  • Мнения: 357
Честит рожден ден на Ицко и Невена  newsm59. Да за здрави, щастливи и късметлии.

Раче, страхотни снимки, къде ги правихте? Веси и Емчо са невероятни сладури, винаги да са така усмихнати и много да ви радват.

Рени
, много смешно ми стана като си представих как чоплят шунката  hahaha.

Цвети, много набързо  Hug.

Али има страхотна коса, винаги съм си представяла , че й моите деца ще са с букли  Rolling Eyes.

Момичета, мерси за комплиментите  Hug. Ема наистина танцува много добре, въобще не мога да уловя най-добрите й изпълнения. Всички движения са изкопирани от клиповете. На балет ходи точно 5 пъти преди две години и дотам, но и нейният темперамент не е за балет. Като че ли най й пасват спортните танци и много искам ,но там е много сложно - ако нямаш постоянен партньор , общо взето си е загуба на време. Най-вероятно на есен ще я запиша на художествена гимнастика, защото живеем точно до стадион Герена и ще ми е най-удобно. Смятам , че  гимнастиката ще й бъде добра основа след време , ако иска да продължи с танци. Проблемът е , че продължава да е ужасно срамежлива и не я виждам как ще се изявява пред други.
Като съм тръгнала да я хваля да продължа  Wink и да кажа , че  много хубаво рисува напоследък и от детската ми казаха  , че ще правят изложба на градината , в която ще изложат рисунки на по 1 дете от група - художник на групата. Та тя е избрана от тяхната група  Flutter.
Но за сметка на това букви и цифри хич не я вълнуват. От есента я упражнявам да познава първия звук от дума и чак онзи ден зацепи  Crazy. Направо се бях отчаяла.

Зарка, сигурна съм , че тук ще се чувствате много по-добре, а Мимата толкова бързо ще свикне, че чак ще се изненадаш.


Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 20:09 от Mayflower

# 36
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ НА
ПЪРВОАПРИЛЧЕТАТА НИ
АНИ И МАТЕЙ!
ДА СА ЗДРАВИ, ОБИЧАНИ И БЕЗГРИЖНИ ДЕЧИЦА!

 Hug Heart Eyes Hug


Раче, останаха ми очите в тези снимки! Емо много е пораснал и се е променил, Веси - пухкавелка мила!  Heart Eyes Напомнят ми на моите деца, като по-малки... Браво и на фотографа!

Смини, Алекс наистина рокаджийски го раздава! Heart Eyes

Цвети, радвам се, че се разписа! Да ви е живо и здраво порасналото Ице!  bouquet как сте?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 252
Честит рожден ден на Матей и Ана-Мария!
Да са здрави, умни и добри с безгрижно детство и весели игри!


Весел празник на виновничките за празника им - прекрасните им майки Вени и Марияна!

Тина, снимките са правени в студиото на Калина Арсова.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 521
Честит рожден ден на Мати и Ана-Мария!!!
Да са здрави и да радват всички около тях!

Вени,  Hug

Раче, мноооого хубави деца и снимки. Много обичам такива студийни снимки.

Тина, и аз исках да запиша Соня на спортни или модерни танци, но ей така за кеф. Не съм си мислила, че трябва да имат партньор, или трябва  newsm78
Но ще го мисля от следващата учебна година.
Браво за рисуването - това е нещо много ценно.

# 39
  • Мнения: 2 149
Честита 5та годинка на Ани и Мати!
Пожеланията съм ги отправила вече, само по един виртуален букет за мамите да има!

# 40
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Честит рожден ден на чаровната Ана-Мария и сладура Матей! Да са здрави и щастливи, радостни и безгрижни!


Честит празник, Ексче и Вени! Да ви карат само да се радвате и гордеете прекрасните ви деца!

# 41
  • Мнения: 7 605
Честит рожден ден на Ана-Мариа и Матей! Нека са много щастливи, игриви и винаги здрави!  Hug
Вени, Мариана, честит ви празник!  Hug


Имах ужасна седмица, която за огромно щастие приключи много добре тази сутрин. В ДГ, една възпитателка на другата група, която води часовете по графомоторика на 5годишните, ме беше стряскала, че Милена не само още не е решила дали ще е левичарка или не, но и имала дефицит в пространственото мислене и трябвало да я водим на ерготерапия  Crazy Тази сутрин бяхме на разговор с госпожите от нейната група (тук по принцип през 6 месеца има такива разговори) и те ни казаха, че колежката един вид е прекалила, че това че няма ясно доминираща ръка не е изобщо проблем, че развитието й особенно в последните месеци е много добро, нямаха нито една критика. Как ми улекна!

# 42
  • София
  • Мнения: 958
Честит отминал рожден ден на Вени и Ицето!
Честито и на днешните ни рожденници - Ани и Матей!
Да са здрави и щастливи дечица и да имат прекрасно, безгрижно детство!






Ние с Валски пак сме си вкъщи, вчера се събуди с очи като на боксьор - подути и зачервени, и после му избиха някакви гадни ечемици и на двете очи. Толкова слаб месец не бяхме имали от яслата насам - само 5 присъствени дни в градината, но поне вече започна април и на двамата ни е вече предпразнично и няма да се кахърим за някви си болести.

И Вальо още не си е определил доминираща ръка - по-фините неща ги прави с лявата, а тези, които изискват повече сила- с дясната. И в училище имах съученици, които пишеха ту с лява, ту с дясна, никой не го е определял това като проблем. Нещо е пресилила нещата тая, ми се струва.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 648
Благодаря, момичета! Да ви се връща скоро! Laughing

Ето ви почерпка - тортата, която искаше Мати!


# 44
  • Мнения: 357
ЧЕСТИТ ПЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА МАТИ И АНИ   ura. ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И БЕЗГРИЖНИ.

Рени, за забавление не е необходимо да има партньор, но на мен ми се иска по-сериозно да се занимава с танци. Две години ходи в градината и нищо , ама нищо ново не учи, от началото на годината репетират един танц, който ще е за тържеството в края  . Тези ми харесват, но не знам как мога да се организираме за водене : http://www.danceacademy.bg/academy_1/

Общи условия

Активация на акаунт