До Гардаленд през Милано Бергамо - моля споделете информация?

  • 92 269
  • 837
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 700
Мисля че парка отваря на 22-ри март.
Ние имаме самолетни билети за април. Вече се сдобих и със зърнена закуска с талон за отстъпка.

# 421
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
До коя дата важи талона?

# 422
  • Мнения: 1 700
До коя дата важи талона?
31.05.2019 г.

# 423
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Да, предположих. Не съм виждала кутии с по-дълъг срок, а напоследък изобщо и не виждам такива с купони.

# 424
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Да, предположих. Не съм виждала кутии с по-дълъг срок, а напоследък изобщо и не виждам такива с купони.
не знам в кой град си, но в магазин от веригата СВА във Варна скоро купих 2 кутии за приятели.

# 425
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
От Плевен. Кутиите с по-дълъг срок ли са?  Имах толкова талони за миналата година, но не успяхме да отидем заради ММ. Яд ме е.

# 426
  • София
  • Мнения: 4 493
Кутии все още има и във фантастико, но са до 31 май.
Аз търся има ли някаква намаление на Европарк?

# 427
  • Софето
  • Мнения: 619
За Европа парк няма талони и намаления.
За деца до 11год. на рождения им ден има безплатен вход.

# 428
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Да споделя, в случай че е нужно на някого, и по-скоро да потвърдя, защото горе вече е написано - кутии с талони с валидност до 31.05.2019 и без инфо за ограничение в националностите (поне аз не открих такава) има във Фантастико. В Кауфланд не открих. Кутиите са малко по-ниски и дебели от онези с предишните талони до 31.12.2018. Хубави пътувания и преживявания на всички! 

# 429
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 782
Благодаря! В Плевен нямаме Фантастико, но и би ми се искало да са талони до края на 2019. Дано да пуснат, а аз имам кого да помоля да ги вземе.

# 430
  • Мнения: 5
На талоните валидни до края на май, ограничение по националност има точно за Гардаленд, изписано е най-долу. Пише че изискват документ за самоличност, но на мен на касите не ми поискаха.
В Бургас купих Келогс от Била-та на Трапезица, виждала съм ги и в Кауфланд.
Талонът изглежда така:

# 431
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Странно, но талонът, който аз купих, не изглежда по този начин.

# 432
  • Мнения: 5
Възможно е да е имало и други, в Била имаше талони само на два от видовете Келогс, и на двете кутии изглеждаха по този начин. Но съм ги купувала през август миналата година. Последно като погледнах в Била да не би да е излязло нещо ново, изобщо нямаше кутии с ваучери. Може би ще се появят като изтече срокът на тези.

# 433
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Да, и аз мисля, че ще има нови талони. Търсих и в Била и в Хит, в първата верига няма Келогс с талони, във втората талоните са с изтекла валидност. Ограничението по националности обаче фигурира, радвам се че на място не търсят документи, но това и не ми се струва много легално, едва ли имат оторизация да оперират с лични данни...

# 434
  • Мнения: 494
Здравейте! Моля, ако някой посещава Гардаленд скоро, до края на март 2019г. и до към 05.04.2019 да пише инфо и впечатления. Ние ще сме след това Simple Smile. Ще пробваме талоните, дано успеем да ги ползваме. Интересувам се за транспорта от Пескиера дел Гарда. В колко е добре да се хване автобуса, така че да сме навреме за откриването за деня на парка?

Общи условия

Активация на акаунт