Хотел Боженци 4* с.Черневци

  • 44 422
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 091
Хотела по принцип е хубав, за неподдържането съм напълно съгласна, но си има обяснение, скоро го продаваха и сигурно или току що е сменил собственика си или пък може и да не са успели да го продадат. И в двата случая ... ясно е.

# 106
  • Мнения: 0
Хотела по принцип е хубав, за неподдържането съм напълно съгласна, но си има обяснение, скоро го продаваха и сигурно или току що е сменил собственика си или пък може и да не са успели да го продадат. И в двата случая ... ясно е.
Бъркаш мила,продава ше се следващият хотел,,БОЖЕНА'' А който казва че има лоша хигиена в хотела ,просто никога нее посе щавал други хотели , Laughing

# 107
  • Мнения: 519
Хотела по принцип е хубав, за неподдържането съм напълно съгласна, но си има обяснение, скоро го продаваха и сигурно или току що е сменил собственика си или пък може и да не са успели да го продадат. И в двата случая ... ясно е.
Бъркаш мила,продава ше се следващият хотел,,БОЖЕНА'' А който казва че има лоша хигиена в хотела ,просто никога нее посе щавал други хотели , Laughing
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green класика  да се регистрираш и да го играеш защитник

# 108
  • Варна
  • Мнения: 1 091
Колко хотели съм посетила не е тема на настоящия разговор. Коментираме друго.

# 109
  • Мнения: 0
В този хотел получаваш всичко за което си платил, даже май малко повече. Не знам защо го наричате неподдържан, нищо подобно не видях.  newsm78

# 110
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
В този хотел получаваш всичко за което си платил, даже май малко повече. Не знам защо го наричате неподдържан, нищо подобно не видях.  newsm78

Да не би да са почистили басейна и кюфтетата вече да ги носят за по-малко от час и пет минути  Grinning

# 111
  • Мнения: 19 360
В този хотел получаваш всичко за което си платил, даже май малко повече. Не знам защо го наричате неподдържан, нищо подобно не видях.  newsm78

Да не би да са почистили басейна и кюфтетата вече да ги носят за по-малко от час и пет минути  Grinning
.....И всички това на фона на "скромната" цена от 135 лв за двойна стая? Направо невероятно!

# 112
  • Мнения: 0
Хареса ми храната, донесоха я навреме, а за цените, тук вече не мога нищо да кажа, не разбирам от ценообразуване на хотелски услуги. В един друг хотел, планински, български, не толкова хубав, цената на нощувката е 500 лв. на вечер. Въпрос на избор. В България, Европа и по целия свят има безброй хотели. Изборът е НАШ/ВАШ. Успех, дами!

# 113
  • Мнения: 19 360
Хареса ми храната, донесоха я навреме, а за цените, тук вече не мога нищо да кажа, не разбирам от ценообразуване на хотелски услуги. В един друг хотел, планински, български, не толкова хубав, цената на нощувката е 500 лв. на вечер. Въпрос на избор. В България, Европа и по целия свят има безброй хотели. Изборът е НАШ/ВАШ. Успех, дами!
И къде редовната цена за двойна стая е 500 лв без храна? Че и в по-лош хотел от този?

# 114
  • Мнения: 0
Има такъв хотел /може и повече да са, попаднах на този/, 500 лв. на вечер /250 евро/ със закуска. Няма да му правя реклама тук. Сьомга със спаначено пюре - 75 лв.... ако ти харесва. Grinning
 Впрочем, пак казвам, въпрос на избор, аз избрах "Боженци", защото е чист, ТОПЪЛ, уютен. Отпочинах си перфектно.

# 115
  • Мнения: 0
Високи /неоправдано/ цени има и по магазини, и на имоти, и по хотели. Но пък и съвсем без пари никъде не пускат... "дори и най-добрия музикант".

# 116
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
В този хотел получаваш всичко за което си платил, даже май малко повече. Не знам защо го наричате неподдържан, нищо подобно не видях.  newsm78
Та кое е "малко повече"то, което си получила за цената?
Не каза дали са почистили басейна.

# 117
  • Мнения: 0
Мила Саня, просто коментираме мнения и впечатления, не сме озлобени домакини, които спорят с ожесточение, нали така. Нямам нищо общо с този хотел, да уточним. В повечето, което получих там, е спокойствието, от което най-много се нуждая. И понеже нямам хиляди свободни левове и да отида в някой луксозен европейски хотел, ходя там, където цените са по-умерени, храната е хубава, персоналът е млад и любезен. А за басейна, повярвай ми, не аз отговарям за него. Не мога да ти отговоря, защото по Нова година не го ползвах. Зиморничава съм. 

# 118
  • Мнения: 0
Само едно изречение още - басейнът по Нова година беше пълен, възрастни и майки с малки дечица. Което означава, че вероятно към момента с басейна всичко е наред. Да се надяваме. Laughing

# 119
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Айде ся "ожесточение"  Laughing Въздържана ирония е по-точно. За потребителите тук е полезна повече конкретика. В поста си от предишната страница в темата съм обяснила какво харесвам и какво не в този х-л. Интересува ме дали нещо се е променило и в каква посока. Лично на мен постове със съдържание "получих спокойствие" не са ми полезни. Разкажи моля каква е актуалната картинка по отношение на обслужване, хигиена, качество на храната, нет връзката и пр.

Общи условия

Активация на акаунт