Хотел Боженци 4* с.Черневци

  • 44 423
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 878
Ох, Aurora, хич не ме очарова поста ти  Tired А има ли детски кът в хотела? В сайта пише за някаква къщичка на Баба Яга ли беше или нещо подобно. Закуската на блок-маса ли е? Някакво игрище или полянка няма ли наблизо?

ами, Дима, не мога да го нарека детски кът...където е лоби бара и рецепцията има една стая с размерите на килер, където е пъхната една смешна мини къщичка. не виждам как дете би седяло повече от 5 минути там, а пък две деца вече ще си пречат Simple Smile
на 2 ет., там където е басейна се излиза на едно като тераса (пада се върху покрива на първия етаж) и там се подвизава една друга по-голяма къщичка с пързлка. доста пече и пак е тясно и някак неуютно. моят син игра 5 минути и му омръзна.
някак не е направено, тясно е. отвън има нещо като градина, от двете страни на която има маси и столове на сянка, може да се хапва (храната е различна от ресторанта - предимно сандвичи и предястия, но тъй като я носят от самия ресторант обслужването е нечовешки бавно). последният ден чакахме 20 минути да хапнем преди тръгване, но никой не дойде и си тръгнахме. хапнахме в другото село Кметовци, където има приятна кръчма с голям двор "Фенерите" и ни обслужиха веднага Peace

закуската беше на блог маса. нямаше абсолютно никакви плодове. зеленчуци - домати и краставици. нямаше мед, само два вида гадни конфитюри. баници тип замразените, откровено гадни. имаше корнфлейкс с мляко за децата. абе, доста ограничен избор Confused

игрище няма, нита някаква равна настилка. ние носихме и ролкови кънки, и скейт и Ники много се ядосваше, че няма къде да покара Peace

пак казвам, когато цената беше за апартамент три нощувки за 260 лв. си струваше, тъй като ти го ползваш за спане (апартамента не е лош) и основното ядене наистина беше приготвено добре, както и някои десерти Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 676
Aurora, благодаря ти за изчерпателния отговор  Hug

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 14:14 от dima1

# 17
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте. Имам резервация за "Боженци" за 11-16 септември. Почивката е платена с ваучер (офертата 5+1 нощувки за 400 лв) и съм малко резервирана. Понеже си спомням, че за юли месец всичко беше изкупено и нямаше свободни места, чакам с нетърпение пресни мнения и впечатления за хотела, обслужването, храната (офертата ни включва 5 закуски и 2 обяда), СПА-центърът - масажи, басейн, релакс-център, фитнес; детския кът...
Има ли скоро завърнали се от там?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 091
Ние в момента сме тук, в хотела. Обслужването е мноооого бавно, но за това не е виновен персонала, а собственика/управителя. Просто през деня има една или 2 сервитьорки за ЦЕЛИЯ комплекс, което ще рече ресторант, масите около басейна и барбекюто, което е на долния етаж извън хотела. Съответно сервитьорката милата снове из целия хотел. До настоящия момент, дойдохме в събота, значи ни е трети ден, камериерка не съм видяла, нито ми е почистена стаята, нито са ми сменени кърпите, да не говорим за чаршафите...
Тук сме си на редовните цени, без ваучер, 2-ма възрастни с 2 малки деца. Наели сме студио и апартамент, плащаме по 100лв. за студиото и 120лв. за апартамента (цената не се различава много от тази с ваучерите  newsm78) МОже би масажите са безплатни с ваучер, а сега трябва да си ги платим. Студиото и апартамента не са лоши.
Като цяло е приятно, ако не обръщаш внимание на тези неща. Има къщичка на баба Яга с пързалка, забава е. Храната на барбекюто отвън и хубава и има един много любезен сервитьор, единствения, на който с кеф да оставиш бакшиш  Joy

# 19
  • Мнения: 8
Имате ли идея как може да се доберем до хотел "Боженци" без автомобил от Габрово, Горна  Оряховица или Велико Търново. Предполагам, че има автобус който минава покрай хотела, но никъде не мога да открия информация относно разписанието, откъде може да го хванем и има ли изобщо някакви маршрутки до там. Не ми се вярва това място да толкова забутано и изолирано.

Някой, който е почивал там дали е плащал допълнително за ползване на сауна или фитнес? Доколкото разбрах може да се ползва еднократно сауна или басейн за един час, а за всяко следващо посещение се заплаща по 15лв. За първи път чувам нещо подобно.

# 20
  • Мнения: 36
Здравейте,
Заглеждам се в комплекса за Коледа, но от вашите мнения не останах много очарована, въпреки хубавите снимки от сайта.
Можете ли да разкажете още малко и за басейна и СПА-то?

Много благодаря!

# 21
  • Мнения: 0
Скоро бяхме в хотела, останахме очаровани... прочетох вс. написано досега и видях, че нещата са доста по-различни. И камериерките, и сервитьорите, и масажистът /масажистка нямаше!!!/ си бяха по местата и вс. си беше екстра. От басейна не излязохме. И т.н. Не разбрах лошия тон на някои коментари. Въпреки лютата зима и това, че наоколо нямаше ток, в хотела беше топло и уютно, май на генератор, но беше супер. Разбрахме, че започват да правят тенискорт. Успех им желая!





# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Температурата на водата в басейна наистина ли е 26-28 градуса, както пише на сайта им? 26 ми се струва доста хладно, а знам, че независимо от Т трудно ще спра детето да си отвиси там.

# 23
  • Мнения: 0
В хотела най-топлото място е помещението на басейна. Даже е горещо, а аз си падам малко зиморничава. Но най-добре попитай на рецепция колко е към момента температурата на водата...

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
В хотела най-топлото място е помещението на басейна. Даже е горещо, а аз си падам малко зиморничава. Но най-добре попитай на рецепция колко е към момента температурата на водата...

Попитах 28 С, вече направих и резервация. Дано останем доволни.

# 25
  • Мнения: 0
Една голяма група ще ходим там на Великден, надявам се да отпочинем, впрочем чух от приятели, че в хотела скоро бил Графа, и шоуто било до 6:30 сутринта. Каква ти почивка тогава /шегувам се/. Било суперско! Дано за Великден да поканят някой, който да ни развесели подобаващо!
     Мила Сання, когато ти е удобно дай твоите впечатления!   Поздрави!

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Мила Сання, когато ти е удобно дай твоите впечатления!   Поздрави!

Резервирала съм за дните точно преди Великден, предполагам, че няма да има мн хора и ще е спокойно.
Как е нета там? Чудя се дали си струва да влача лап топа.

# 27
  • Мнения: 0

Мила Сання, когато ти е удобно дай твоите впечатления!   Поздрави!

Резервирала съм за дните точно преди Великден, предполагам, че няма да има мн хора и ще е спокойно.
Как е нета там? Чудя се дали си струва да влача лап топа.

Днес със сигурност разбрах, че и ние ще сме там три дни преди Великден! Мисля,че ще си изкараме страхотна почивка, макар и лошите коментари.
Мама САННЯ ще се видим......при басейна  Joy

# 28
  • Мнения: 0
 newsm78 newsm78 Много се надявам почивката ни да е хубава, но все пак нещата зависят и от нас самите, аз например хич не съм по туризма, но есента ходих пеша /насила ме накараха/ от Боженци до Трявна и обратно даже, пак пеша. Не мога да ви опиша как се почувствах после - прекрасно - и настроение, и апетит имах!  В хотела плувах както никога... и всичко ми хареса. Очаквам с нетърпение Великден! Май пак ще се ходи... тоя път през пролетната планина до Трявна и обратно.
      А  за лаптопа, вероятно е да има идеална възможност, но на барбекюто, отвън... Не твърдя нищо със сигурност, да не подведа някого.
       На тия, които отивате по-рано - пожелавам да сте здрави и весели и дано ви хареса.

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
  ..
      А  за лаптопа, вероятно е да има идеална възможност, но на барбекюто, отвън... Не твърдя нищо със сигурност, да не подведа някого.
       На тия, които отивате по-рано - пожелавам да сте здрави и весели и дано ви хареса.

За хотелската част всъщност питам за нета. Резервирах ап, видях че е безжичен. Ше дрънна пак да попитам и за това.


Мила Сання, когато ти е удобно дай твоите впечатления!   Поздрави!

Резервирала съм за дните точно преди Великден, предполагам, че няма да има мн хора и ще е спокойно.
Как е нета там? Чудя се дали си струва да влача лап топа.

Днес със сигурност разбрах, че и ние ще сме там три дни преди Великден! Мисля,че ще си изкараме страхотна почивка, макар и лошите коментари.
Мама САННЯ ще се видим......при басейна  Joy

Сигурно. Ще сме там от неделя 08.04

Общи условия

Активация на акаунт