Банята, 16та тема!

  • 109 311
  • 764
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 703
...
много добре си намерила фирма за врати и ако видя добре има прахово боядисани(не фолио) с огледало или стъклопакет матиран както си избере клиента а не пълнеж от ПДЧ .Не съм видяла до сега някой да слага ПДЧ на баня та било и пълнеж, за первазите ги правят пак от алуминий.
Няма смисъл да си оспорваме мненията за това са фирмите за дограма те си знаят с какво да направят вратите за да издържат по дълго Simple Smile

Снимката на вратата, която си сложила е врата точно с ПДЧ пълнеж и МДФ первази.
При условие, че се пита изрично за врата за баня  Thinking


BellaBass какви кординати Simple Smile аз съм в Бургас ,  родителите ми така си  смениха вратата на банята .Всяка фирма за дограма знае за какво става въпрос ,аз тази снимка от друг форум съм ти я постнала за да видиш нагледно как се получава и как изглежда:)

Ти четеш ли  между редовете?
пояснила съм как лягат върху плочките касата и первазите Simple Smile

и за снимката Simple Smile точно врата за баня  съм показала Simple Smile

# 241
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Някой да сподели откъде мога да си купя най-обикновено огледало по индивидуален размер - Младост, Студентски или Дианабад и да става бързо?! Sunglasses
Мерси! Hug

# 242
  • Мнения: 7
...
много добре си намерила фирма за врати и ако видя добре има прахово боядисани(не фолио) с огледало или стъклопакет матиран както си избере клиента а не пълнеж от ПДЧ .Не съм видяла до сега някой да слага ПДЧ на баня та било и пълнеж, за первазите ги правят пак от алуминий.
Няма смисъл да си оспорваме мненията за това са фирмите за дограма те си знаят с какво да направят вратите за да издържат по дълго Simple Smile

Снимката на вратата, която си сложила е врата точно с ПДЧ пълнеж и МДФ первази.
При условие, че се пита изрично за врата за баня  Thinking

За жалост днес ме гледаха , като полезно изкопаемо , като им обеснявах за первазите... няма да стане , не можело и т.н.
Сега ако може , кажете за вид дървесина от , която да се направи вратата или от къде да си взема ....
Вече съм почти на предела на силите си newsm78 newsm78 newsm78
BellaBass какви кординати Simple Smile аз съм в Бургас ,  родителите ми така си  смениха вратата на банята .Всяка фирма за дограма знае за какво става въпрос ,аз тази снимка от друг форум съм ти я постнала за да видиш нагледно как се получава и как изглежда:)

Ти четеш ли  между редовете?
пояснила съм как лягат върху плочките касата и первазите Simple Smile

и за снимката Simple Smile точно врата за баня  съм показала Simple Smile

# 243
  • Мнения: 101
Нашата баня е почти готова, днес майстора ще фугира, после остава само монтажа на санитарията, бойлера и аксесоарите. Надявам се скоро да се похваля със снимки на завършения обект. Имам въпросче - търсим си шкаф за баня, но да е без огледало на вратата, всички, които видяхме са с огледало. В Сима можело да си поръчаме, но поръчката ставала за два месеца, а не ни се чака толкова време. Някой знае ли къде можем да намерим готов?

# 244
  • Мнения: 19 296
Някой да сподели откъде мога да си купя най-обикновено огледало по индивидуален размер - Младост, Студентски или Дианабад и да става бързо?! Sunglasses
Мерси! Hug
Ние си поръ4ахме огледало по индивидуален размер за коридора при един дърводелец на Г.М Димитров. Тези дни 6те идва да го слага и ако иска6 6те питам дали правят и за баня. Ина4е 4овекът се намира сре6ту бензиностанция Shell на Г.М. Димитров и Габровкси.

# 245
  • София
  • Мнения: 176
Soleil, точно тези ми правиха вътрешната част на гардероба - много са точни!

# 246
  • Мнения: 537
Ama O Mar, много ми хареса вашата баня. Каква серия са смесителите?

# 247
  • Мнения: 12
Здравейте!!
Сега влизам в тази тема, ще правим нова баня!   Grinning
Тъй като мястото не дава много възможности съм решила щафовете да са по поръчка.
Молбата ми е ако имате опит и контакти да ме ориентирате къде могат да ми ги изработят?
Благодаря ви предварително! 

# 248
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Някой да сподели откъде мога да си купя най-обикновено огледало по индивидуален размер - Младост, Студентски или Дианабад и да става бързо?! Sunglasses
Мерси! Hug
Ние си поръ4ахме огледало по индивидуален размер за коридора при един дърводелец на Г.М Димитров. Тези дни 6те идва да го слага и ако иска6 6те питам дали правят и за баня. Ина4е 4овекът се намира сре6ту бензиностанция Shell на Г.М. Димитров и Габровкси.
Soleil, благодаря ти! Ще проверя там, удобно ми е!!!  bouquet

# 249
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Момичета, преди седмица питах за вградените казанчета на Видима, но никой не сподели мнения. Никой ли няма такива? По принцип ми харесват нещата на фирмата, но се чудя специално за тях. Трябват ми 2 и цената на Геберит и Грое ми идват малко нагорнище, а в момента на Практикер има промоция на структура с тоалетна чиния за 300 лв, която страшно много ме изкушава. Дано някой има отзиви за тях, че съм в голяма чуденка, а до 2 седмици трябва да вземем, че ще дойдат плочките и да почваме да лепим.

# 250
  • Мнения: 13 188
Вземи си най-качественото вградено казанче, ако може спестете от нещо друго. Ако казанчето се развали ще се наложи да разбивате новите плочки, ако повредата е голяма.

# 251
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Вземи си най-качественото вградено казанче, ако може спестете от нещо друго. Ако казанчето се развали ще се наложи да разбивате новите плочки, ако повредата е голяма.

По принцип е така, но като цяло нещата на Видима са много качествени, но специално за структурите няма мнения. Само за батерии, санитарен фаянс, аксесоари и други такива. Затова и търся преки впечатления. На Бриколаж-а има на промоция на Фаянс структура с чиния за 400 лв, по-скъпа е, а все си мисля, че нещата на Фаянс са с по-лошо качество от тези на Видима. Може и да греша, разбира се.

# 252
  • Мнения: 9 174
Fayans -  Roca  сега давам ти пример и 2 те марки са на един концерн
Vidima- Ideal Standart     също разликата е в класа
както ми бе обяснено на мен по евтината и по скъпата марка на един завод
Под "сурдинка" ми казаха че на Идеал стандарт-видима са по по нещата отколкото на Рока
има промоция в момента на Грое -349лв. структура ! + 160лв приблизително за висяща тоалетна =510лв
Пробвай Видима

# 253
  • Русе
  • Мнения: 3 711
За Видима - Идеал като фирми ми е ясно как стоят нещата, Фаянс и Рока не знаех. Иначе на Гроето видях промоцията, но за 2 структури разликата идва 400 лв и затова много се колебая.

Ще изчакам още коментари, дано се включат и ползватели на такова.

Гледам и на Коло няколко модела на сравнително добра цена, за тях също не съм попадала на мнения, а от магазина ни препоръчаха и полските на Cersanit?

# 254
  • Мнения: 537
има промоция в момента на Грое -349лв. структура ! + 160лв приблизително за висяща тоалетна =510лв

Преди няколко дни си купих структура Грое плюс бутон за 320 лева от Юроком в Дианабад Peace
Имаше и по-скъпи комплекти в зависимост от модела на бутона.

Общи условия

Активация на акаунт