"Системата минус 60" - тема №23

  • 42 989
  • 744
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 8
Здравейте и днес момичета  Mr. Green!

Mirra_s, благодаря ти най-искрено за окуражаването. Наистина имах нужда. Тези дни, които не системствах, отделно бях супер изнервена и си го изкарвах на най-любимия ми човек. Сякаш бях извън кожата си  Confused. Не се поддавай на храната, не мога да ти опиша колко зле се чувствах след като ометох хладилника. Понякога си мисля, че е психично разтройство тва мойто. Ужас!

desi_niki, всеки сваля индивидуално. Обикновено малко преди и по време на цикъл, ние жените задържаме вода, затова се забавят нещата.

Грозно пате, ето твоята случка доказва, че всичко е в главата. Не си имала + и въпреки това си се почувствала зле от представата за такъв.

divi divaneto, за да са системни сухарите трябва да са 100% ръжени, такива са на Finn Crisp - http://www.finncrisp.com/crispbreads/thin-crisps/finn-crisp-original. Или евентуално да си ги правиш от ръжено брашно. Тези на Клевър стават само за закуска.

Днес станах мноооого късно и нямаше закуска.
Та менюто:
О: Киви - - - - Зелена салата, краставица, зелен лук, лимонов сок, зехтин, агнешки черен дроб
В: Овче кисело мляко, овче сирене и 4 сухара

Вечерта евентуално фитнес и скраб с кафе.

# 736
  • Мнения: 3
Момичета,днес  правя месец от начало на диетата и съм -7кила.Долу горе разбрах коя храна,как ми действа и кога имам минусчета Simple Smile.Днес говорих с една жена,тя е свалила 20 кила за 4месеца,но с друга диета и си помислих,че е възможно да се отслабва по 5кила на месец,както аз искам.Но за разлика от нас не е кусвала хляб и сладко и закуски,а ние сме добре Laughing.Успех на всички и на тези който който са в застой пробвайте или хапнете малко повече за забързване на метаболизма или преместете малко по рано вечерята Peace това от мен Hug

# 737
  • Мнения: 0
 magi333, 7 кг за месец е превъзходен резултат  smile3501

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 121
Здравейте!
Не съм писала във форума от много време  Embarassed  Някои от вас сигурно не подозират даже за мен. Е, аз съм една от първите системки. Започнах на 03.12.2009 г. и до ден днешен съм системна. От доста време съм заковала 60 кг и не мърдам, но не се отказвам. Има още доста работа по мен.
Радвам се за тези, които са се спрели на нашия режим, защото няма да съжаляват.

# 739
  • Мнения: 3
magi333, 7 кг за месец е превъзходен резултат  smile3501
thumbsupблагодаря ти Grinning и да ви кажа досега не изпитвам глад за сладко,а и по принцип не изпитвам такъв глад какъвто имах преди месец.Кога ще пишем в новата 24-та тема,че да не ви изтърва Hug.Ако се вземеш в ръце и ти можеш Peace

Последна редакция: вт, 10 май 2011, 16:46 от magi333

# 740
  • Мнения: 3
Здравейте!
Не съм писала във форума от много време  Embarassed  Някои от вас сигурно не подозират даже за мен. Е, аз съм една от първите системки. Започнах на 03.12.2009 г. и до ден днешен съм системна. От доста време съм заковала 60 кг и не мърдам, но не се отказвам. Има още доста работа по мен.
Радвам се за тези, които са се спрели на нашия режим, защото няма да съжаляват.
браво за постигнатите резултати Grinning  ти за колко време свали килограмите и да влизаш по често за да ни мотивираш и да си ни пример като Жанет и други момичетааа Hug

# 741
  • Мнения: 3 453
Здравейте!
Не съм писала във форума от много време  Embarassed  Някои от вас сигурно не подозират даже за мен. Е, аз съм една от първите системки. Започнах на 03.12.2009 г. и до ден днешен съм системна. От доста време съм заковала 60 кг и не мърдам, но не се отказвам. Има още доста работа по мен.
Радвам се за тези, които са се спрели на нашия режим, защото няма да съжаляват.

  Нади, аз те помня. Браво че си минала 63то, помня че имаше голям застой на него. Ще успееш и сега, сигурна съм! Наминавай по-често.

# 742
  • Мнения: 3 453
  Гледам че Бебока я няма и направих

 новата тема, заповядайте :
 
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=582807.new#new

# 743
  • Мнения: 4 579
Добър вечер  Simple Smile
Беки, ти като постигна целта си сега как се храниш?

Всъщност все още си се храня по всички правила на системата  Peace

Браво на всички с минуси   bouquet

# 744
  • Мнения: 7 105
И аз се записвам в новата тема.
Иначе - най-после си купих книгата, макар че трети месец съм на системата:)

Общи условия

Активация на акаунт