Добър имплантолог?

  • 217 528
  • 239
  •   1
Отговори
# 105
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте, да ви питам, тези от вас, които вече си имате имплант (и). Вчера ми поставиха короната на импланта, но чувствам зъба и около него съседните зъби изтръпнали, сякаш съм с местна упойка. При вас така ли беше?
Не.Четири импланта имам и е нямало такова нещо при мен.Единственият ми "проблем" бе със зъболекарският цимент,който задържа коронките върху имплантите.Впрочем как така чувствате зъба,като всъщност нямате зъб,а имплант?
За щастие това усещане на изтръпналост изчезна, явно наистина е било от упойката, а и от желязото, а което ме пристягаха, не знам защо. Поставях си вставка и корона на имплант едновременно. Сега не чувствам нищо, като мой зъб си е. Дано всичко да продължава така добре. Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте ,Дивина и Алекс бихте ли споделили с какви импланти сте( марка, немски , израелски   ).
Дали не трябва да избираме имплантолога по марката импанти , с които работи ?

# 107
  • Мнения: 31
Здравейте, предстои ми слагане на имплант на фронтален зъб и си търся добър имплантолог в или около Стара Загора. Препоръчаха ми д-р Стефан Пеев, който има кабинет в Казанлък, но по принцип си е във Варна и ме притеснява, че посещенията му са твърде редки. Та затова обмислям да направя и консултация с имплантолози от Пловдив или Стара Загора, които са се доказали като професионалисти в тази област.

# 108
  • Мнения: X
Здравейте, предстои ми слагане на имплант на фронтален зъб и си търся добър имплантолог в или около Стара Загора. Препоръчаха ми д-р Стефан Пеев, който има кабинет в Казанлък, но по принцип си е във Варна и ме притеснява, че посещенията му са твърде редки. Та затова обмислям да направя и консултация с имплантолози от Пловдив или Стара Загора, които са се доказали като професионалисти в тази област.

Д-р Венцеслав Ралев. Работи в Пловдив и в Сливен.
Моят имплантат се получи страхотно.

# 109
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте ,Дивина и Алекс бихте ли споделили с какви импланти сте( марка, немски , израелски   ).
Дали не трябва да избираме имплантолога по марката импанти , с които работи ?

Моят ако не ме лъже паметта е на Zimmer. Не ми дадоха паспорт обаче.

# 110
  • Мнения: 2
Здравейте,

Поради фрактура на корена на 6ти горен зъб се налага неговата екстракция и поставянето на имплант. Бях на консултация в Дентална клиника СВЕДЕНТ при Д-р Светослав Величков, който ми обясни всичко в подробности и беше изключително вежлив, но не мога да намеря мнения от негови пациенти. Ако някой има има подобна информация, бих бил благодарен, ако я сподели. Единственият проблем при Д-р Светослав Величков е цената, която е над 3000 лв. (Straumann имплант, без костозаместване и евентуална операция за повдигане на синуса). Също така ми препоръчаха и д-р Божидар Йорданов, но също не мога да открия коментари относно неговата работа.

Поздрави,
Борис

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 12:27 от BorisS

# 111
  • Мнения: 4
Здравейте, предстои ми цялостно поставяне на базални импланти при д-р Александър Лазаров. Исках само да попитам дали има някой, който си е поставил при него и може ли да ми даде мнение след като са минали няколко години от поставянето дали всичко е наред? Прочетох добри отзиви за него, но ще ми бъде много полезно ако мога да видя мнение след като е минало време. Благодаря предварително.

# 112
  • Мнения: 59
Здравейте, предстои ми цялостно поставяне на базални импланти при д-р Александър Лазаров. Исках само да попитам дали има някой, който си е поставил при него и може ли да ми даде мнение след като са минали няколко години от поставянето дали всичко е наред? Прочетох добри отзиви за него, но ще ми бъде много полезно ако мога да видя мнение след като е минало време. Благодаря предварително.

 
Здравейте , аз също се насочих към д - р Лазаров заради добрите отзиви в темата. Бихте ли споделили при вас за горна и долна челюст ли става въпрос и каква цена ще ви излезе. Аз ходих при него на консултация , като при мен проблемът е само горна челюст , но той изказа мнение , че трябва да се работи цялостно . Това ме притесни първо защото ще ми излезе двойно и второ не ми се иска да вадя здрави зъби.
 Мисля че тук потребител с името NESTI беше обяснил подробно , при него вече е минало достатъчно време от интервенцията и може да сподели мнение.

# 113
  • Мнения: 4
Здравейте, предстои ми цялостно поставяне на базални импланти при д-р Александър Лазаров. Исках само да попитам дали има някой, който си е поставил при него и може ли да ми даде мнение след като са минали няколко години от поставянето дали всичко е наред? Прочетох добри отзиви за него, но ще ми бъде много полезно ако мога да видя мнение след като е минало време. Благодаря предварително.

 
Здравейте , аз също се насочих към д - р Лазаров заради добрите отзиви в темата. Бихте ли споделили при вас за горна и долна челюст ли става въпрос и каква цена ще ви излезе. Аз ходих при него на консултация , като при мен проблемът е само горна челюст , но той изказа мнение , че трябва да се работи цялостно . Това ме притесни първо защото ще ми излезе двойно и второ не ми се иска да вадя здрави зъби.
 Мисля че тук потребител с името NESTI беше обяснил подробно , при него вече е минало достатъчно време от интервенцията и може да сподели мнение.

Здравейте, да, при мен става въпрос и за горна и долна челюст. Ако искате можем да се чуем и ще Ви кажа каква цена ми посочи. моб. 0899921264

# 114
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Здравейте, споделете мнение за д-р Трайчо Карадалиев от София! Доволни ли сте, или ако имате познат който е ходил при него? Ще съм много благодарен да чуя отзиви! Simple Smile

Да повдигна темата с този стар въпрос.
И аз се интересувам от мнение за  д-р Трайчо Карадалиев от София.
Дали има някой, който му е бил пациент или негови близки са били, да сподели впечетления.

# 115
  • Мнения: 2
Здравейте коя клиника за поставяне на импланти в Шумен или Варна можете да ми препоръчате Благодаря ви предварително

# 116
  • Мнения: 34
Здравейте, предстои ми цялостно поставяне на базални импланти при д-р Александър Лазаров. Исках само да попитам дали има някой, който си е поставил при него и може ли да ми даде мнение след като са минали няколко години от поставянето дали всичко е наред? Прочетох добри отзиви за него, но ще ми бъде много полезно ако мога да видя мнение след като е минало време. Благодаря предварително.

 
Здравейте , аз също се насочих към д - р Лазаров заради добрите отзиви в темата. Бихте ли споделили при вас за горна и долна челюст ли става въпрос и каква цена ще ви излезе. Аз ходих при него на консултация , като при мен проблемът е само горна челюст , но той изказа мнение , че трябва да се работи цялостно . Това ме притесни първо защото ще ми излезе двойно и второ не ми се иска да вадя здрави зъби.
 Мисля че тук потребител с името NESTI беше обяснил подробно , при него вече е минало достатъчно време от интервенцията и може да сподели мнение.
на мен доктор Лазаров също искаше да вади здрави зъби и не беше съгласен само където има нужда да се постави имплант...

# 117
  • Мнения: 2
А д-р Милен Димитров от гр.Добрич?Мнение за импланти?Благодаря предварително!

# 118
  • Мнения: 16
Търся някой който си е поставял имплатни при др Едрев ..??

# 119
  • Мнения: 4
Най-добрия имплантолог,стоматолог,лечител на зъбите,както искате,така го разбирайте,човек с чувство за отговорност и отношение,естествен и широко скроен е скромният д-р Евгений Миронов,който без превземки,надувки,меркантилност и каквото искате още,присъщо на много български лекари и стоматолози,съвсем успешно,преди три години ми присади костозаместител,направи ми 5 импланта  и ми даде физиотерапевтичен уред,за да си правя физиотерапия на венците в къщи/който му върнах /.Той върви напред непрекъсното.От 2-3 год прави лазерни безкръвни операции на венците и др.неща,които не разбирам.Често ходи в командировки из страната и работи по благотворителни програми. Просто ,за мен това е Човека.Благодаря му.

Повярвайте,поподала съм на какво ли не и какво ли не ми се беше случвало от страна на нашите родни стоматолози.

Здравейте, д-р Миронов в кой град работи, може ли кординати моля?

Общи условия

Активация на акаунт