Шарени яйца, вкусни козунаци, да се готвят МАЙските бебета-юнаци! - Тема 22

  • 22 088
  • 694
  •   1
Отговори

Анкета

Кое заглавие ви допада най-много за следващата тема?

Опции:

# 690
  • Мнения: 1 328
а искам и да питам някои за кърменето специално понеже с малкия кърмих само 4 мес и ми спря кърмата ,но сега имам доста кърма и каза док.че за бебка като е толкова малка трябва да е задължително на кърма и още в болницата тръгна кърмата
но забелязах че до вчера кърмата като се изцеждах ми беше доста гъста и жълтеникава а сега като се доизцеждам ми е бяла и не толкова гъста
но от едната гърда само като изцедя направо едно шише пълня,та искам да питам дали като е бяла кърмата се храни добре и я засища моита бебка защото еи сега спи добре иначе през деня се сабуждаше през час -два? newsm78
а и да питам за съхранението на кърмата че досега несъм съхранявала та като ми се наложи спешно да изляза как да я съхраня тази кърма в хладилника ли за 2-3 часа докато се прибера или как,ако може някои да ме просветли ако е удобно де? Simple Smile
благодаря предварително
Цвети, още една молба да пишеш с точки или поне с нови редове, доста трудно се чете така  Hug
На въпросите - както са ти казали момичетата, нормалния цвят на коластрата е жълт, а на зрялото става леко синкаво - сив, което изобщо не значи, че не би могла да се засити от нея. Като цяло - майчиното мляко НЕ прилича на млякото от кутия, което всички сме свикнали да виждаме често. Тя винаги е с точния състав, от който бебето има нужда. Чудесно е, че имаш повече от предишния път и ако продължаваш да стимулираш редовно, ще имаш едно чудесно количество, което да задоволява нуждите на бебка Simple Smile
За съхранението - може да стои в хладилник до 24 часа, след което се затопля на водна баня.
Ако имаш и по-големи количества, след изцеждането може направо във фризера да слагаш, продават специални контейнерчета за целта.  Peace

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351

 Хера, какви са му очите на туй дете, бе? Само не ми казвай, че и този ще бъде светлоок като батко си, че напълно ще откача от завист  Crossing Arms
Не откачай Mr. Green Ха добро утро Hug
Честно да ти кажа незнам още какви ще са му очите но сега имамт много странен цвят - много тъмно сини. Апропо нито аз нито ММ е синеок - той с кафеви очи а аз със зелено-кафяви.
За красотата на Борис...сержа е виновен...той рисува а аз само нося и хм...раждам ако моето може да се нарича раждане Mr. Green
Благодаря виз а хубавите думи за моя втори дрисльо Hug
spasdidi дано детенце се оправи бързо. Слави още е на вилата и чисти кашлица. Вчера косял трева с дядо си. Слава богу няма жертви и има още райграс Mr. Green

# 692
  • Мнения: 3 459
Добро утро Simple Smile

Голям убавец тоя Борис бе, пу-пу. Херкоо, ако и аз ги пренасям като теб ще се възползвм да родя поне 5 деца  Mr. Green Joy

# 693
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета!
Днес си навих алармата за 7 и както винаги, когато трябва да стана рано, зверски ми се спи  #Cussing out А когато не трябва се събуждам разбира се и по-рано. Много странно тази нощ не помня да съм ставала до ВЦто. Това не беше се случвало.
Ама и аз едни ранни уговорки съм си направила, но да използвам да ме закарат. Ще ходя на гости на една приятелка дето живее на другия край на града и да не се лашкам по автобусите. Ще и боядисвам косата, а докато тя я измие после ще трябва да гледам бебето. Ще тренирам Wink. Ама стискайте палци шошката да спи в това време Praynig, че така по лесно се гледа Laughing
Хубав ден на всички!

# 694
  • София
  • Мнения: 291
Майчета тръгвам към болницата и за това сега пускам новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=580000.0

П.П.: Ако искате допишете старата , или направо си почнете в новата. Както решите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт