Отговори
  • Мнения: 9
Термина ми наближава и ме вълнува този въпрос ,а предполагам и всички бъдещи майки. Затова искам да направя малко проучване за това , по-скоро закъсняват или избързват първите ни бебета !  Hug  Кога се роди вашето първо бебче и за кога беше определено?

# 1
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Не мисля, че има някаква закономерност...Някои казват, че момичетата били по-нетърпеливи и излизали по-рано, други обратното. Моя син се роди 3 дни преди термина, който ме беше казала педито, но според мен си се роди точно на време  Peace

# 2
  • Мнения: 90
Моят термин беше 17 април, но синът ми реши, че ще излиза на 2-ри март...е спряхме го...после към края на месеца пак му доскуча в корема ми и в крайна сметка се роди на 21 март Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Едва ли има връзка... аз ли съм бързата кучка, моите ли са
нетърпеливи, едно не си дочака датата, все рано се пръкват.
Най- големия 45 дена преди термин Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 1 057
При мен, първото дете се роди една седмица преди термин. Второто - две седмици по-рано. Момчета са. Очаквам да видя кога ще се роди третото...

# 5
  • София
  • Мнения: 13 205
Терминът ми беше 2 април. Започнах да качвам кръвно в последния месец и моята лекарка каза, че не бива да преносвам. Тушира ме на 27 март. На 30 март родих първата си дъщеря. Обаче нека не се пропуска как върви самата бременност. При мен беше по план и узряване на плацента и ангажирне на главата в таза. Овулацията ми е с 2 дни по-рано от стандартната (14 ден) и всъщност смятам, че си родих на термин.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 084
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=350860.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=414694.0

родих на 16-ти, термина ми беше на 14...
но това първо или 10-то е няма връзка с това ще се роди ли по-късно или по-рано.

# 7
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Моят термин беше определен за 30.10. Но синът ми вървеше през цялата бременност с 2 седмици напред и ми казаха да имам едно наум за по-ранно ''запознаване''. И така и стана...Роди се точно в деня,в който влязох в 38г.с.  Party на 16.10 !   Heart Eyes 

# 8
  • София
  • Мнения: 1 413
Аз родих 10дни преди термин, ама според мен няма закономерност  Flutter

# 9
  • София
  • Мнения: 39 756
Според мен повечето деца се раждат около термина (+/- няколко дена).
Моето избърза с 20 дена. Второто с повече.

# 10
  • София
  • Мнения: 51
Термина ми беше на 1 април, родих на 29 март. В болницата акушерките ме майтапеха, че съм майката с лъжливото бебе  Wink

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
Моят син се роди седмица след термина и то с предизвикано раждане.

# 12
  • Мнения: 445
Родих 24 дена преди термин и дотогава едвам устисках.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 543
Моят син се роди един ден преди термина.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 389
35 дена преди термин

Общи условия

Активация на акаунт