Любители на котки - тема 50

  • 42 854
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Добре сме дошли в новата тема. Засега запис, а данъка - тия дни, че нещо ми е напечено сега.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 312

Някой ще ми сподели ли какво му е на Грей? Изглежда ми съвсем в норма.
Сигурно от мен очакваш отговор!
Шушулче,притеснявам се, че ще досадя, ако пак заразказвам за проблемите на Грей!  Simple Smile  Ако искаш да ти разкажа, прати хабер на лични. Ще споделя.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 950

Честита ни юбилейна тема начело с Грей newsm18

МисНели  bouquet

Честит рожден ден на красавицата Мери! nbirthday

Всички данъци са страхотни, трябва да пуснете и данъчни декларации  Laughing

Добре дошли на новите космати попълнения  Hug!

ето и моят данък

# 18
  • Мнения: 70
Добро утро.Честит рожден ден на Мери newsm59  bigdance2Да ви се оплача.Вчера оставих отворен прозореца и един котарак влязъл вътре и се сби с моята хубавица.Докато ги разтърва ме нахапа ,биха ми тетанус и сега отивам да ми бият инжекция за бяс.Добре ,че не е охапал черното ми съкровище.Вчера го водих и него на преглед,щателно го разгледахме нищо му няма.

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Денят ми започва с усмивка заради вашите котки. Да ги нацелувате и от мое име Grinning

Грейчони наистина е грейнал, стискам му всичките си палци.

Добре ,че не е охапал черното ми съкровище.Вчера го водих и него на преглед,щателно го разгледахме нищо му няма.

 newsm62 Hug

# 20
# 21
  • Мнения: 722
Да се запиша... Blush Нямам снимки от днес за момента. Ще снимам и ще покажа по-късно.

Да питам  Дидитка- този "небостъргач" купен ли е или е правен от вас? Планирали сме в събота и неделя да правим къща на Фокси, но още не съм се спряла на конкретен модел. Има много и затова изборът ми е доста затруднен. Аз гледам ето от тук http://www.karlie.de/karlie/de/Webseite_neu-Shop-ShopList_3116/c … termoebel_117250/ Цените обаче са потресаващи  Shocked Това,, което ми хареса е скромните 299евро  Rolling Eyes.

# 22
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, благодаря ви за пожеланията от името на Мери  Hug
Григори, много неприятно  Sad, и на нашия балкон, на третия етаж сме, онзи ден се качи един голям черно бял котарак по асмата  Crazy, вече не пускам Мери без надзор  Rolling Eyes
Мисля това да и е подаръка, ама за следващия рожден ден  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=jm3dm5J5r0A&feature=related

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 12:43 от margita

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Хахах,
то много търпеливо това коте бе Joy Кетя никога няма да допусне подобно нещо Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 125
Честита нова тема  Hug
Снимки ще се постарая да кача довечера  Simple Smile
На Мери, на патерица - Честит празник  Heart Eyes

# 25
# 26
  • Мнения: 5 790
Страхотни сладури сте показали.  Grinning
Аз да си платя двойния данък с малко спящи котараци и малки котенца:

# 27
  • Мнения: 431
В духа на предишната темичка ви поздравявам с още няколко котки на Истанбул:


Maлък гладен мушморок

Mис Котка Истанбул 2011

...която обаче е малко ревнива  Laughing

# 28
  • Мнения: 6 029
Меичка, първата е като моята Тиги, сладурка.

Моята котана е много кротка, спинка, яде като змей, пишка и ака където трябва, хвърля ни се по краката, играе си с кабелите на зарядните, котешки работи.  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 906
Запис да не ви изпусна пак. Данък- после  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт