Galenic, Nuxe и Lierac - кое да изберем?

  • 3 948
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравете дами,

От известно време насам изпитвам големи колебания какъв да е следващият ми крем за лице и около очите.

В момента използвам хидратиращия Nuxe Fraiche и съм много доволна, но това ми е втората опаковка и ми се иска да го сменя с нещо друго. След 1 месец ставам на 26 години и започнах да забелязвам 2 фини линии на челото, които явно са признак, че ми е време за нещо хидратиращо, но с превенция за първи бъчици.

Моля, ако имате опит с марки като Галеник, Лиерак и Нукс да ми дадете съвет какво да си купя.
Отделила съм около 100 лева за крема и околоочния и мисля, че с тези марки ще се впиша в бюджета.

# 1
  • Мнения: 1 860
Имам този хирдатиращ, слънцезащитен и anti-age на Lierac и не го харесвам въобще. Прекалено тежък е според мен не бих го препоръчала още по-малко на някой на 26. Simple Smile Взех си го поеже съм започнала нощният пилинг и исках да ги комбинирам. За това пък в този ценови диапазон с две ръце бих ти препоръчала Vichy AQUALIA THERMAL light. Още след първото нанасяне кожата се освежава и хидратира видимо, и е изключително лек на лицето. Ако имаш възможност, намери си мостри на няколко крема и пробвай докато си харесаш, преди да купиш.  Peace

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря за мнението, но съм използвала Виши ведннъж и не останах особено очарована и за момента не искам да повтарям отново, а и той доколкото знам е само хидратиращ и не осигурява никаква противобръчкова защита.

# 3
  • Мнения: 35 891
Нукс има 'своя' тема
има и теми за крем за лице, както и такава за околочен крем - прегледай ги  Wink

# 4
  • Мнения: 0
Благодаря, ще ги прегледам.
Аз съм си доволна от Нукс по принцип, но почти нищо не знам за Галеник и ако някой има впечатления от марката и може да ми даде ориентир кои продукти са подходящи за моята възраст...Simple Smile  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 552
Аз също съм на 26 и в момента използвам Nectalys на Галеник - грижа срещу първи бръчки:

http://shopix.bg/img/products/341/products_7003397_13566404033.jpg

По принцип използвам крема, защото съм със суха кожа - в зависимост от типа кожа може да използваш и по - лекия вариант за нормална и смесена кожа:

http://monami.bg/photos/4495-4744-galenic-nectalys-creme-legere- … dra-energisan.jpg

Линковете, които съм показала са със старите опаковки на продукта - в момента зареждат (или даже вече трябва да са заредили) новите в аптечната мрежа, но серията е под същото име - Nectalys.

Определено съм доволна - по принцип съм с адски чувствителна кожа, а реакция към крема не съм проявила (на половината на продукта съм) и определено бих повторила покупката (което мога да кажа за много малко продукти, които съм ползвала). Друго, което бих ти препоръчала е Nirvanesque на Nuxe - отново грижа за първи бръчки. Но като цяло лятото идва и по - подходящо е използването на чиста хидратация (особено за по - чувствителнни кожи като моята).

P.S. Аз също не харесвам Vichy, но Aqualia Thermal си заслужава (особено този с UVA/UVB) - вземи си тестер за проба, може да се изненадаш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт