Отговори
# 15
  • Мнения: 221
Да се запиша.Днес водих Веси на консултация - 9650 гр. и 77.5 см.

# 16
# 17
  • Мнения: 91
Здравейте!
   Ние се завърнахме от гостуването си и си доведохме вече едно християнче.Нашите кумове не са женени,но са си двойка.казаха ни и на нас,че само единия може да се запише за кръстник,но и двамата присъстваха.самото кръщене мина много добре - без ревове,даже чакахме Йони да се събуди,за да започнем.В Бг ни избиха за 3 сецмици 4 зъба и вече сме с 6 и седми май пробива.И ние май вече прохождаме - от 2 дена само марширува из двора хванат за ръка И и много се радвам,че започна да се изправя и да ходи без да ползваме проходилката.
а да ви питам вие как почиствате зъбките и ползвате ли бебешка паста за зъби

# 18
  • Мнения: 2
 Аз за сефте днес дадох попарка... с изварка. Май не я докарах на вид и на вкус--> малчо не му хареса милия и си получи дажбата АМ Simple Smile. Ще видим следващите дни как ще е.
Вечер след баня капнал от умора заспива след като си изпие шишенцето АМ. А през деня се разнасяме на музика... и заспива на рамото ми сгушен. Почти винаги усещам, когато мрънка за сън и става много лесно всичко--> макар че вече ми идва тежичък.
 Тези дни моя син отново се сети за съществуването на залъгалката-и то с моя помощ, защото му мажа дентинокс и му я предлагам/явно си прави асоциации с нещо хубаво /. От втория си месец до сега хич и не я искаше, но сега зора около зъбките какво ли не прави  Confused  Но не е беда -->стига да го облекчава . Та тези дни му я смених с подходяща за възрастта му Simple Smile.
Вашите бебчовци скърцат ли със зъби? Малчо има всичко на всичко 3 зъба/и 4-ия е на път/, но адски звучно скърца със тях Thinking направо се опасявам да не му се разклатят, още преди да са му  поникнали както трябва  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 125
Записче и от мен  wavey
Либи, благодаря за темичката   bouquet кажи ми как направи зеленчуковите кебапченца, че аз опитах с картофи и моркови и сложих вътре малко фини овесени ядки вместо брашно, но ми станаха едни сплескани  newsm78
Малката отказва категорично попари и кисели, днес й правих бисквитена торта и си хапна малко за проба, утре повече. Но пък кексче е яла и й харесва, дунапреновия блат за торта също й се услади. Гледам да ги правя с по-малко захар, че да не е много сладко.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 1 639
Айде и аз тук, докато не се е събудил бубозвярът /татко й така я нарича/ и да ме привика да си лягаме.
Ще взема и аз да ги пробвам тези зеленчукови кебапчета, май са голям хит. На Маги съм й правила едни елдени бисквитки, много ги хареса. Вчера й дадох малко кашкавалче, да пробва, не го отрази особено много. Сирене й давам когато се сетя да го накисна, т.е. през няколко дни.
Иначе преди седмица избиха горните резци. Е, няма такова скърцане, няколко дни само с това се занимаваше, сега вече се спря. За почистването на зъбките и аз смятах да питам, че вече съм оборудвана с паста и четка за зъбки, но не ми е ясно дали да ги мия, кога да почвам и как, аджеба, ще я опазя да не нагълта тая паста за зъби??? Приспиваме се на гърда, основно вечер, защото през деня рядко спи, дремва за половин-един час по време на разходката.
При педиатъра си имаме определени дни и часове за консултация,освен това консултациите се правят в отделен кабинет, встрани от болни, навалица и кабинети. Само се обаждам че сме за консултация и отиваме да си чакаме в кабинета.
Маги пие от обикновена  и от преходна чаша. И в двата случая заливането и умокрянето е на макс. Питах на консултацията за жълтък и кисело мляко да давам ли, отговорът за жълтъка беше да не бързам и че последните тенденции били да се дава след годинката. За киселото мляко  - каза че няма смисъл  да го давам сега, при условие че все още се кърмим /кърмата била по-важна/.
Либи, прекрасна е  Софи на аватара ти, всеки път като го видя и ме кара да се усмихна.
Ягоди съм яла, на Маги не й се отразиха, ама на мен не ми харесаха. Ред шу, разбирам те, че ти е мъчно и аз съм така.
Офффф, още нещо ми се въртеше в главата, ама не мога да  се сетя...

# 21
  • в рaя
  • Мнения: 233
За миенето на зъби аз питах нашата стоматоложка. Та тя ми каза, че се мият само с кислородна вода докато не поникнат повечето. Каза, че няма никакъв смисъл да се мият с четка и паста, а и все пак са млечни зъби. Само след хранене да се минават с памуче и това е! Вече когато излязат всички (или почти) се започва миенето с четка повече за създаване на навик. Истинската грижа трябва да започне при сменяне на млечните с постоянните зъби.
Ако има други, консултирали се със зъболекар да споделят!

# 22
  • София
  • Мнения: 533
Red Shoe миличка защо продаваш тази прекрасна количка, не ти ли трябва вече?
Ами бънджито не го ли ползвате вече, нашия си умира да скача все още.

# 23
  • Мнения: 4 202
Red Shoe миличка защо продаваш тази прекрасна количка, не ти ли трябва вече?
Ами бънджито не го ли ползвате вече, нашия си умира да скача все още.

Oхх  Cry

На бънджито от една седмица, като го слагам и реве, просто не иска вече в него и се ядосах и го пуснах за продажба.
Количката също, иска си в друсащата до безумие, с малки колелца лятна количка, в голямата му е безинтересно  ooooh!

# 24
  • Мнения: 55
Хоп запис и от мен.
Ивет заспива почти само на гърда вкъщи, или на ръце се разнасяме.Което е мнооого трудно вече, щото малката тежи  9700 и ръце не ми останаха. А и се буди по 100 пъти на нощ, през половин час се изправя в леглото и почва да мрънка. Докога така - не знам, зъби нямаме още и не ми се струва това мрънкотене през нощта да е от тях.
Иначе от слънцезащитните кремове аз взех Мустела 50 фактор и мажа, защото иначе от слънцето бузките веднага й пламват.
Това е от мен, хубав ден ви желая....ако може с повече слънце и по-малко дъжд Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 174
Добро утро.
И аз имам едно запитване ама далеч от бебешката тема. Някой беше писал преди доста време(май че беше red shoe) `че ползва разни тулчета за дебнене на търгове в ebay. Може ли малко повече инфо че съм се наточила за един масажор.

# 26
  • София
  • Мнения: 174
Слънцезащитен крем аз позлвам Себамед 50 фактор. Исках да купя 30 но не можах да намеря по аптеките. Бях чела в един фармацевтичен форум че е по-добре да се ползва 30 фактор защото 30 фактор осигурява 94 % защита а 50ти  - 97%. За да се постигнат тези 3% се използвало прекалено много химия.

# 27
  • София
  • Мнения: 533
Жалко наистина, на твоята количка не бях виждала летния кош но с него изглежда още по-готино.
А бънджито за колко го продаде ако не е тайна. Видях че са оферирали 95 ама ми се вижда малко за това скъпо бънджи (не че ще купувам второ де, просто ми е любопитно).

# 28
  • Мнения: 24
Бобо, откакто започна да се разхожда из нас, хванат за двата ми пръста, отказва да стои в бънджито. Вече намразва и проходилката, но в някои случаи успявам да го насадя там и да си спечеля малко време Wink

# 29
  • Мнения: 4 202
Добро утро.
И аз имам едно запитване ама далеч от бебешката тема. Някой беше писал преди доста време(май че беше red shoe) `че ползва разни тулчета за дебнене на търгове в ebay. Може ли малко повече инфо че съм се наточила за един масажор.

Toзи използвам: http://www.gixen.com/index.php
Влиза се с потребителското име и паролата от ибей.

Общи условия

Активация на акаунт