МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 189
  • 679
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 875
Ето тук е офертата: http://www.lapni.bg , аз също взех от тези ваучери Simple Smile

# 391
  • София
  • Мнения: 565
Мерси, Еве! Понеже до сега не съм пазарувала в тези сайтове, имам въпрос: като взема ваучера веднага ли трябва да го оползотворя или има някакъв срок? Защото Раличка има РД на 28-ми и сега ми е рано да взимам торта, а офертата изтича...

# 392
  • София
  • Мнения: 1 875
Наде ваучера е валиден до 30 април, така че смело вземаш сега и поръчваш за когато ти трябва, като искат 3 дни по-рано да направиш поръчката

# 393
  • Мнения: 198
Не знам има ли значение, но аз я взех от http://greendeals.bg/Sofiya и ваучера е валиден до 12 април.
Ако някой му се занимава може да си поръча само снимката и да я сложи върху собственоръчно направена торта. Снимката се поръчва от http://www.zmeeborets.com/, представлява нещо подобно на тънка вафлена кора и струва 6 лв, работят и в събота до 14 часа. А как се слага ми отговориха в Кулинарния: Избираш си от нета картинка на принцеси, в София, в Кадемлия ти я разпечатват с хранителни бои. После, когато я слагаш на тортата, трябва да намажеш с едно желе, което се казва "кристалина "   - но този вариант е за торта за в къщи, за детската градина трябва сертификат.

# 394
  • София
  • Мнения: 565
Благодаря ви, момичета!  Hug

# 395
  • Мнения: 263
Уеуеееее това с организацията на рождения ден е Sick
Ненавиждам организацията на подобни събития....натоварват ме....ама заради дребльо Tired
Вчера поръчах тортата за градината .....от Неделя(само тях признавам Mr. Green) 70 лв #Cussing out #Cussing out К'во е т'ва бееее то да няма един курник яйца вътре....а трябва да поръчвам и втора за партито в клубчето ooooh!
А да не говорим за останлите разходи около РД Crossing Arms Crossing Arms Що не се роди на 29.02....поне да е по- нарядко ooooh! Joy Joy

# 396
  • София
  • Мнения: 1 875
Честит рожден ден на Коко на Цветето!

Даре така е с Неделя, и аз първата година 70кинта там, ама и миналата година едната торта беше 65лв та не е голяма разлика. Тази година 3 торти ми излизат по-малко пари  Simple Smile

Така днес успешно закарах Гого на градина и се прибрах в най-натовареното време в квартал Младост следобяд с дребния ще ходим да го вземем.

# 397
  • Мнения: 1 369
Не знам има ли значение, но аз я взех от http://greendeals.bg/Sofiya и ваучера е валиден до 12 април.
Ако някой му се занимава може да си поръча само снимката и да я сложи върху собственоръчно направена торта. Снимката се поръчва от http://www.zmeeborets.com/, представлява нещо подобно на тънка вафлена кора и струва 6 лв, работят и в събота до 14 часа. А как се слага ми отговориха в Кулинарния: Избираш си от нета картинка на принцеси, в София, в Кадемлия ти я разпечатват с хранителни бои. После, когато я слагаш на тортата, трябва да намажеш с едно желе, което се казва "кристалина "   - но този вариант е за торта за в къщи, за детската градина трябва сертификат.


 Освен на Кадемлия, печат на вафлена хартия правят и в захарната къщичка, което е до сладкарница Пчела на Иван Асен, също струва 6лв за печат А4.  На някой може да му е по-удобно като местонахождение. Там са и шоколадовите фигурки, на които Евето и Ради са им фенове:)

# 398
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Здравейте   bouquet
Как протичат рождените дни на дечицата ?
Нашия в домашна обстановка при баби и дядовци мина в събота на датата. Тортата беше страхотна, само да се организирам и ще покажа снимки  Peace
Вчера тичах да поръчам една скромна торта от Пчела за да направим все пак купон и в градината.
И макар набързо организиран празник - се надявам децата да си изкарат добре  Wink
Довечера ще нося в градината топките, шапките, чашки, чинийки и лъжички за еднократна употреба, балоните, украсата... Още не съм решила даже какъв ще е тоалета на рожденичката  Joy
Чили, вярно си е сложна работа това организацията на купони Laughing

# 399
  • Мнения: 83
Здравейте!ЧРД на всички мартенчета-здрави,умни и щастливи!Нямам никакво време за форумчета,но по навик/много сте ми близки/ минавам да се похваля-чакаме ...братче или сестричка на Велизар!
  Усмихната пролет ви желая!

# 400
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Честито, Тара! Безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче на финала!
Отборът все повече се увеличава Grinning

# 401
  • Мнения: 2 022
Честито, Тара. Прекрасна новина. Пожелавам ти хубава бременност, леко раждане и здраво бебенце накрая. Между другото, терминът ти се пада точно на рождения ден на баща ми. Той е страхотен човек, пожелавам ти бебчето също да бъде такова.

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добър ден и от нас!

Тара, много се радвам за прекрасната новина!Дай Боже лека бременност и живо и здраво бебче като му дойде времето!А Велизар радва ли се? Simple Smile
Пролетна феичке, как сте вие?
Айде мамите с по едно да не го мислят толкова, давайте да се запълват редичките!

# 403
  • Мнения: 2 022
Благодаря ти, Бонбонче, добре сме. Рядко влизам, защото съм захванала повече задачи, отколкото е здравословно, но все ще изгрее светлинката накрая.  Mr. Green При нас няма кой знае какво за разкаване, освен че двамата най-големи са абитуриенти и сега основно ни тресат вълнения около матури, балове и кандидатстудентски изпити. Малките растат някак си неусетно в целия този хаос.
Хайде и от мен един призив към мамите с по едно детенце: поработете са по още поне едно, иначе кой ще се грижи да ви държи постоянно в напрежение и как ще ви побелеят косите?!
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Hug

# 404
  • София
  • Мнения: 1 875
Добро утро!

Честит рожден ден на Вики! Весело и безгрижно детство и да се погрижи да побелее косата на майка му! Даре  Heart Eyes

Феичке някой от мамите с по едно имат строг план да изпълняват та затова се моткат  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт