МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 100
  • 679
  •   1
Отговори
# 480
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Ама къде се губите  Hug
Да се оплача, в момента съм на фаза ремонти, които трябва да осъществим през следващите 2 месеца преди да тръгнем за морето. По цял ден гледам сайтове на фирми за гипсокартон, ламинати, врати, обзавеждане... Ако някой скоро е минал през този ад, да даде някой ценен съвет за справяне със ситуацията  Peace Не е лесно  Laughing Полудяла съм и не ми остава никакво време  Crazy
За утрешното тържество на Галя също съм в тих ужас как да я облека  Hug Това поради факта, че си нямаме много дрехи  Mr. Green Честно, не знам вече къде да архивирам стари дрехи, къде да слагам останалите - ние с баща й вече сме в пликове и чували и нищо не мога да си намеря  Crazy
В общи линии от никакви сериозни проблеми, сама си ги създавам за по-интересно  Joy

# 481
  • Тук и там
  • Мнения: 97
ЧЕСТИТ 1-ВИ ЮНИ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА !

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ДЕЦА!НЕКА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ, ЗАСМЕНИ И МНОГО БЕЗГРИЖНИ!

# 483
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Здравейте   bouquet
Хубаво време, никакви ви няма  Crazy
При мен ежедневието препуска - на работа много работа  и вечер като легна имам чувството, че само съм затворила очи и пак ставам и всичко се завърта на бързи обороти  Rolling Eyes
Относно нашите ремонтни дейности - тъй като искаме да се извършат няколко операции /ел.инсталация, заливки, гипсокартон, тавани, ламинат /, идва една фирма, но могат да започнат чак август. Та пак сме в застой и сега се чудим да търсим ли друга, да ангажираме ли тази...  newsm78
С Галето /чукам на дърво  Wink/ уж всичко е нормално - в градината ми я хвалят като едно от най-примерните деца, което никога не е наказвано  Joy Не мога да кажа същото за държанието й в нас - но това е положението  Laughing
Похвалете се нещо вие  Hug

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Добър ден и от нас!
Какво да казваме ние-носим се с Лъчи на ръце през деня.Вече и кака не е на градина, че от вчера имат шарка - скарлатина и се моля да ни подмине и така.Гледам 2 зверчета вкъщи Simple Smile

# 485
  • София
  • Мнения: 1 859
Аз утре отивам да прибирам зверчетата цяла седмица са двамата при баба си. Майка не се оплаква даже според систъра Иван е страхотен и много слуша докато баткото само се чуди каква пакост да измисли.

Илиянче дано ви подмине скарлатината, Мими нали беше изкарала шарката?

Иве браво на Галето, моя бандюга вечно за нещо е наказан или се сърди. Последно беше счупил очилата на едно дете, добре че са слънчеви та не е фатално. Аз яко се притесних като каза госпожата понеже знам че имат едно момченце с очила с диоптри.

# 486
  • Мнения: 240
евето, най благородно ти завидях, моите бабите нещо не искат да ги гледат и двете наведнъж за час или два, а да не говорим седмица Sad Кристина и аз не я пускам вече на градина, че много от рано им почнаха сборните групи и реших да си е вкъщи до септември.
Иначе всичко си е както обикновено при нас, малкия щурее, каката го дразни постоянно и така. Мислите ли за почивката вече, тази година си купихме голяма палатка и ще сме на къмпинг, аз не съм  супер щастлива от идеята, ама мъжо голям мерак, ще видим как ще е.

# 487
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет   bouquet
Как сте ? Нещо ново, старо...  Simple Smile
Илиянче, кака Мимка помага ли с малкия сладур ? Свикнаха ли вече един с друг  Crazy
Еве, бе те децата да са здрави, а че ще правят пакости и има да се червим от срам е ясно  Hug Поне си си отпочинала и сега ще има да йм се радваш, след като не сте се виждали тези дни  Peace
spirit, мислим си за почивката - определено ще е август, защото тогава градината е във ваканция и се съобразяваме с това. Мале, на палатка  Mr. Green Ще описваш после как е било - аз не мога да си го представя, особено като не съм била на такава от както бях 4-5-6 годишна  Laughing Иначе пък имам такива ярки спомени - все едно е било вчера  Joy Първа /и една от последните цигари  hahaha/, събиране на камъни, куки и прочие риболовни принадлежности, изобилие от вкусотии, които имам чувството че друг път не съм опитвала - това ще да е било от въздуха там  Mr. Green/... Пак се отплеснах   Hug
Приятна и ползотворна почивка ви пожелавам   bouquet

# 488
  • София
  • Мнения: 1 859
За първи път майка се престраши съвсем сама да ги вземе и двамата защото баща ми е командировка и дори вечер нямаше подкрепа. Справила се е много ги похвали слушали са я, Гого вече мина 14 кила след гостуването при баба. Иначе свеки не отказва да дойде на помощ ама двете деца заедно не иска дори да ги разходи около блока.

Ние още не сме измислили къде ще  е почивката само знам датите от 23 юни  Simple Smile и аз от 9юли заминавам малко на гости извън БГ и оставям мъжа с двете деца и подкрепа от свеки  Simple Smile

# 489
  • Мнения: 263
......Справила се е много ги похвали слушали са я, Гого вече мина 14 кила след гостуването при баба. ...
Ние още не сме измислили къде ще  е почивката само знам датите от 23 юни  Simple Smile и аз от 9юли заминавам малко на гости извън БГ и оставям мъжа с двете деца и подкрепа от свеки  Simple Smile

Еве как 14 кила бее...и той ли е от злоядковците???Ох пък аз се оплаквам, че не яде....поправям се...моя е направо дебел!
И много ми се иска да видя как ще се оправи мъжО ти с 2 деца  Laughing А свеки, какво... идва да тренира ли???Simple SmileДа не забравиш да се върнеш ей:)Simple Smile
Ние тая година пак на Арапя...да видим...дати...не помня...мисля в началото на август беше....ама то като дойде време...мъжО че каже....той зер за тази една седмица на плажа живее ooooh! Laughing Laughing
Тъй да не ми се ходи на това морее..ама софиянци...пъпа им там хвърлен...тъкмо снощи се прибрахме от Триград...е няма такава красота....хладинка....зеленина....супер...и детето доволно...Викам на милото,айде бе...тая година да идем на планина...стига с това море...погледна ме така сякаш поисках да се обреже Joy Joy Joy Joy Joy
Аз вече у дома....скука и домакинска работа....пожелавам ви хубава седмица Hug

# 490
  • София
  • Мнения: 1 859
Даре големия 14 кила, малкия няма още 10 леки са ми момчетата, яде ако му е кеф иначе НЕ.

Абе то аз ще се върна билета е отиване и връщане, най много да се върна чак септември  Laughing

# 491
  • Мнения: 263
Даре големия 14 кила, малкия няма още 10 леки са ми момчетата, яде ако му е кеф иначе НЕ.

Абе то аз ще се върна билета е отиване и връщане, най много да се върна чак септември  Laughing

Хахаха той билета не вози душииии....самолета не чака....ако и да имаш запазено мЕсто....та ти ако решиш да не се връщаш...нЕма какво да те спре:)Simple SmileДека ще почиваш.....и защо на домашното божество е даден такъв игнор с утежняващи изтърпяването обстоятелства(2 броя...нищо, че са леки Mr. Green) Sunglasses Joy Joy Joy Joy
Ама по ме интересува...как да го направя и аз без да се сменят ключалките и името на детето дорде се върна...Simple SmileSimple Smile

# 492
  • Мнения: 1 710
Дека ще почиваш.....и защо на домашното божество е даден такъв игнор с утежняващи изтърпяването обстоятелства(2 броя...нищо, че са леки Mr. Green) Sunglasses Joy Joy Joy Joy
Ама по ме интересува...как да го направя и аз без да се сменят ключалките и името на детето дорде се върна...Simple SmileSimple Smile

 rotfImbo

# 493
  • София
  • Мнения: 1 859
Заминавам за Париж, ма ша ми е мъчно за малките мъже та ша са върна  Laughing нема отърване Simple Smile

# 494
  • Мнения: 263
Заминавам за Париж, ма ша ми е мъчно за малките мъже та ша са върна  Laughing нема отърване Simple Smile
Aaa значи , че се върнеш....аз преди седмица се прибрах от там....и повече не щем да го помиришем....
 Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт