София МЛАДОСТ (16)

  • 57 395
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
Я , да попитам аз каква е тази продажба на купони, кухнята ли ги продават или някои майки?
В кухнята-майка в Младост 1 ги продават.  Peace

# 31
  • Мнения: 352
Я , да попитам аз каква е тази продажба на купони, кухнята ли ги продават или някои майки?
В кухнята-майка в Младост 1 ги продават.  Peace
Аха, Благодаря
А в Младост 3 или 4 къде се взима кухнята?

# 32
  • Мнения: 2 878
Зависи къде ти е удобно - има и в Младост3, и в Младост4.  Peace

# 33
  • Мнения: 352
Ами в Младост 3 ще ми е по-удобно, днес питах една мама на площадката и тя каза че взимат от 56-то ОДЗ.
А това с купоните кога е?

# 34
  • Мнения: 347
За този месец мина. По принцип ги дават само 2 два дни от месеца, около средата му. Като мине 10. юни питай някоя майка от вземащите кухня кога ще продават купони Wink

# 35
  • Мнения: 352
ОК Благодаря, и да попитам пак за фигурки за торта дали знаете къде продават или поне перлички или нещо за торти ?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 508
Виждала съм всякякви украси в Кауфланд, но не знам, дали са хубави.

# 37
  • Мнения: 352
Виждала съм всякякви украси в Кауфланд, но не знам, дали са хубави.
За там не се сетих, ще мина да видя какво има , Благодаря   bouquet

# 38
  • Мнения: 822
Да, пише стандартен текст, но имотът е частен. И те всички табели така изглеждат....стандартизирани са. Явно моята е информация е по-достоверна, но исках още доказателства.  ooooh!
А по твоята информация какво е?

Моята информация е за магазин от известна верига. Проектът изглежда чудесно, но е доста голям като площ и сгради, чак се чудя къде ще се побере всичко това.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 140
Здравейте,
редовно чета   bouquet, но рядко пиша  Embarassed. За списъка - ние сме в Младост 3, бл.364, а слънчицата са Вяра и Сияна, родени на 24.8.2010.

# 40
  • София
  • Мнения: 162
Минавам само да ви кажа, че магазин Барт в Кауфланд ще го закриват и всичката стока (обувки, дрехи и играчки) е намалено с 50%. Аз купих на дъщеря ми 3 чифта обувки за 25лв. Наистина доста от нещата са изчерпани, но може и да си харесате нещо.  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 2 265
Минавам само да ви кажа, че магазин Барт в Кауфланд ще го закриват и всичката стока (обувки, дрехи и играчки) е намалено с 50%. Аз купих на дъщеря ми 3 чифта обувки за 25лв. Наистина доста от нещата са изчерпани, но може и да си харесате нещо.  Peace

О, и аз ще го посетя...

# 42
  • Мнения: 3 634
На моето момче много му се вмирисват краката от гуменките на Барт. Сега купих някакви евтини на Mat Star и няма такъв проблем.

Нещо интересно за 1-ви юни ще има ли? Ние купихме колело и сега нямам търпение да му го подарим.  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 162
Както всяка година пред РУМ-а ще има тържество. Мисля, че беше от 17ч, но може и да греша часа.

# 44
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
17,30

Общи условия

Активация на акаунт