Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 113

  • 100 713
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
Здравейте,момичета! От доста време ви чета и се възхищавам  на нещата,които правите просто нямам думи.Днес реших да се пробвам да направя торта  но фондана ми стана на трици (ползвах рецептата КЛАСИЧЕСКИ ФОНДАН)  искам да ви попитам как мога да го оправя тестото или да го хвърля?

# 31
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
здравейте
Марая -направила си чудесна тортичка-как направи тревичката
ето нещо и от мен -показвам и бягам да се боря с друга

# 32
  • София
  • Мнения: 2 113
[
Пепи, благодаря за темата! Футболната с цветенца е нещо ново като идея!

Димииииииии, слагай очила ипак гледай мила. На футболната канта е от нарисуевани футболни топки.

 Embarassed

# 33
  • Мнения: 38
       Здравейте,момичета.
 Бетина-много идейна тортичка,като от истинско дърво си я направила бъчвичката.
 Пепе-голяма производителност,но как бих могла да кажа коя торта ми е фаворит като всичките са..............
 sungirlaug-и твоите тортички са супер.Имам питане за дръжките на чантата-с какво ги направи.
 И сега една тортичка и от мен за първия рожден ден на един мъник.

 Лек ден на всички.

# 34
  • Мнения: 1 461
Благодаря ви момичета за хубавите думи за замъка и за пожеланията за Мая  Hug
Рая честит рожден ден на порасналото ти момченце да е жив и здрав и много да ви радва ,пожелавам му весело и безгрижно детство
Петя честит рожден ден със закъснение и на твоето момченце ,да ви е жид и здрав и много да те слуша
Ани много се радвам за теб пожелавам ти много професионални успехи ,последната ти торта е много нежна и ефирна ,изящество
Леля Ог много красива и апетитна торта ,страшно много ми хареса дизайна
 аз искам да ви почерпя за рождения ми ден които беше вчера
солена рибена торта по рецептата на Йоли





# 35
  • Мнения: 1 461
шоколадово бисквитена торта с печени бадеми



и плодова торта понеже стана  любима на всички



_Пепи_ всички торта както винаги са перфектно изпънати с красиви фигурки
sungirlaug  много хубави ,нежни и различни тортички си ни показала, единствената ми збележка е че е можело ръчичките на момиченцето да са една идея по тънки
Марая многохубава детска торта с весели цветове
Марая много сладка тортичка, слончето е много сполучливо

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 13:50 от FRESA

# 36
  • София
  • Мнения: 508
Здравейте и от мен!  Grinning  Както винаги невероятни красоти показвате!!!
Пепи, всички торти са невероятни, не разбрах какво ти боде очите  newsm78 Мога само да си мечтая за твоите фигурки, особенно за ягодката!
sungirlaug, и направо ми изтекоха очите! Много ми харесват момиченцето и тортата балерина - плата е истински нали?  Laughing
Марая, добре се е получила тортата - тигъра е много сполучлив!
Бетина, браво! Страхотна е, дървото е станало супер, листенцата също  Peace
михаела73, и твоето торте е много сладко! Много ми харесва жирафа!
Извинявайте, ако пропускам някой - имам доста четене от предишната тема.
Ето я и тортата за РД на малката - най сполучливата ми торта до сега
  




От вътре е Дяволски шоколадовата торта - много благодаря на Дарилка за страхотната рецепта!  bouquet  bouquet  bouquet Направих я двойна доза, но нещо крема ми малееше и сложих и маскарпонов крем - стана уникална! Много висока ми се получи и нещо пак не се справих с покриването - стана на плохи отстрани, въпреки, че този път разточих доста голям чаршаф! Мерси много Ванче, че ми отвори очите за големината на чаршафа в предната тема  Hug
Гъбата е от сладък салам, много се чудих дали и нея да я мажа с маслен крем - в крайна сметка го пропуснах и резултата си личи - доста целулит има  Mr. Green А феичката е първия ми опит за човек - стана ужасна, чудих се къде да я кична и май не и намерих най-доброто място, ама е доста по висока от гъбата и седеше смешно до нея  hahaha Мъж ми каза, че била много плоска и трябвало отгоре да и сложа гърди  Joy hahaha

# 37
  • София
  • Мнения: 508
Докато се натуткам FRESA ме изпревари - Честит рожден ден на патерици!!! Много щастие ти пожелавам и все така хубави торти да правиш и сладки и солени!!! Шоколадово бисквитената изглежда невероятно вкусна!!!

# 38
  • Мнения: 22
Момичета страхотни торти   bouquet Майсторки сте всички до една. Аз влизам да ви се радвам често, но днес и съвет ще искам. Много ме е срам  Embarassed, но днес имах неблагоразумието да отида с детето заедно в специализиран магазин за тортени неща. Малкия утре има рожден ден и се чудех с какво да покрия тортите. Мислех да не си усложнявам живота и взех готов айсинг на Wilton, боичка да го пооцветим и готови желирани фигурки на Макуин,Сали и Матю. Мислех че мисията е изпълнена, но детето си е намерило принтирана захарна картинка на Макуин и докато му обяснявах,че не знам как да я сложа той бързо я пъхна към другите неща и заяви “Ще попиташ в бебешкия сайт нали там гледаш всеки ден торти и други неща“. И после последва едно моляяяяя те искам такава торта.... и едни молещи очички. Оххх.....Е какво да правя  Confused срам не срам ще питам . Та имаме си картинката ,но как да я сложа  newsm78 Embarassed Embarassed. Знам,че може би сте казвали технологията много пъти, но не можах да се справя с търсачката в архива. Благодаря ви предварително  Hug.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 77
записче

# 40
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пепи - така съм -  Shocked - малко торти, че и къде им видя кусурите, поклон, момиче, това бебе, дето е вътре, ще стане голяма сладкарка /нещо на розово ми се чини, ти ще кажеш после ставам ли за врачка.../.

Тандури, мноооого нежна торта, скоро ми предстои нещо подобно, та събирам идеи.

Фреса, ЧРД на патерица - много здраве и щастие ти желая  bouquet, много изкускителни торти.

lille kanin, картинката се полага върху сметана или маслен крем, изглаждаш я внимателно, все едно лепиш тапет и отгоре леко с четка нанасяш кристалина. Чела съм и за желатин, но лично аз не съм пробвала, нека по-вещите също се включат...

# 41
  • Мнения: 30
FRESA и двете торти са много хубави.Би ли споделила по кои рецепти са и как направи плодовете така лъскави и апетитни.Аз наскоро правих плодова торта,като намазах отгоре с желатин,но нямах този страхотен ефект,а и бананите почерняха.

# 42
  • Мнения: 1 708
Момичета от кои готови блатове сте най доволни?

# 43
  • Мнения: 96
Здравейте,
Отдавна не съм писала, но не правя толкова редовно торти и нямам нищо за споделяне.
Поздравления на Пепи, Ванчето и другите мами, правите страхотни торти!  bouquet

Момичета от кои готови блатове сте най доволни?

Ползвала съм от кръглите, някакви вносни - има ги в Метро и Кауфланд, светли и шоколодови. Като издържат и на торта със захарно покритие, но с много малко напояване.

ПП Бутона известяване е много удобен и вместо "запис" върши страхотна работа!  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 965
Пепи -.... /нещо на розово ми се чини, ти ще кажеш после ставам ли за врачка.../.
На мен пък ми синее..... за съжаление Rolling Eyes  Мариетке, ще видим кой ще спечели! Бас??? thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт