Против акне/пъпки по лицето 2

  • 206 350
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 405
Това ми навява на мисълта, че всякакви такива таблетки, които са против акне и т.н. ефекта е само докато ги пиеш, което е кофти и това означава, че отърване няма  Sick

# 61
  • Мнения: 1
хайде и аз тук.
и вместо запис да споделя какво ползвам в момента и засега положението е овладяно,така да се каже Laughing
през деня минавам лицето си със салицилов спирт или розова вода.не слагам никакъв крем.\а идват топли дни и съм се ориентирала вече към слънцезащитен\.вечер ползвам едно кремче ,което по погрешка ми го дадоха в аптеката и се оказа много ефикасно срещу моите пъпки-абрикорт.

Внимавай много. Абрикорт съдържа мощен синтетичен кортикостероид, а те по принцип не се препоръчват за лицето. В никакъв случай не го изполвай повече от 2-3 седмици. Възможните странични ефекти на силните кортикостероиди при продължителна употреба включват атрофия, стрии, хипопигментация, окосмяване, акне (обратен ефект след спиране на лечението) и др.

# 62
  • Мнения: 8
Привет и от мен!

Прекрасна и много полезна тема!
Мен, наред с всичко останало ме тормози и страшно лъщяща  и омазняваща се Тзона по средата на деня.

Чудех се дали тук в Бг се продават кърпички абсорбиращи мазнината от лицето....такива в индивидуални опаковки всяка, за еднократно ползване.

Ако знаете от къде мога да си взема newsm78

Моля помагайте!

# 63
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ползвам активния лосион Акне Аут и съм супер доволна.Изразходвах една опаковка и се чудя дали трябва да направя почивка или мога да ползвам втора опаковка поред?

# 64
  • Мнения: 220
Привет и от мен!

Прекрасна и много полезна тема!
Мен, наред с всичко останало ме тормози и страшно лъщяща  и омазняваща се Тзона по средата на деня.

Чудех се дали тук в Бг се продават кърпички абсорбиращи мазнината от лицето....такива в индивидуални опаковки всяка, за еднократно ползване.

Ако знаете от къде мога да си взема newsm78

Моля помагайте!

Матиращи листчета има на Паладио, но не са в индивидуални опаковки. Страхотни са и силно ги препоръчвам. Около 8лв, от едната страна са с пудра:
http://www.sallybeauty.com/blotting-tissue/PLADIO5,default,pd.html

# 65
  • София
  • Мнения: 5 464


Чудех се дали тук в Бг се продават кърпички абсорбиращи мазнината от лицето....такива в индивидуални опаковки всяка, за еднократно ползване.

Ако знаете от къде мога да си взема newsm78

Моля помагайте!

 Shiseido имат,много съм доволна от тях,мога да ти кажа откъде да си ги поръчаш ако те интересува,намират се и в Бюти зон,Дъглас,почти навсякъде,където се продава марката

 Inglot също предлагат и са им хубави,цената им също е супер

Имам и един от Avon,но са пълен провал,не бих повторила

# 66
  • Мнения: 75
Здравейте!
Аз дълги години имах проблеми с кожата,много лошо акне,което много ме загрозяваше.Съжалявам,че нямам снимка да покажа.Изпробвах какво ли не,ходих и на козметик,но ефект нямаше.Накрая ми помогна нещо елементарно-почистване сутрин и вечер,ексфолиране,тоник и накрая крем Pally. Laughing
http://angelcosmetics.mymall.bg/products/%D0%98%D0%B7%D0%B1%D0%B … -%22Pally%22.html
Незнам дали ще помогне на всички,но исках да споделя как аз се справих с проблема.Дано съм помогнала на някой,знам колко е гадно да не можеш да се гледаш в огледалото от пъпки! Banghead

# 67
  • Мнения: 12
Ще споделя нещо от личен опит. Минала съм отдавна тийнейджърската възраст, но, уви, пъпките не ме оставят. Понякога кожата ми е чиста със седмици и изведнъж ме нападат пак. Миналия месец в продължение на 2 седмици си хапвах всеки ден кисело мляко и резултатът не закъсня, излязоха ми ужасни подкожни пъпки, с които се боря все още, естествено спрях млякото. Бях чела, че млечните продукти спомагат за появата на акне, но не ми е правило впечатление до момента. Друго, което съм забелязала при мен, е, че с лепенките за почистване на черни точки, като тези http://www.google.bg/imgres?q=%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0% … d=1t:429,r:13,s:0, на местата, на които ги ползвам редовно, а именно Т-зоната, ми излизат рядко пъпки, да не казвам, че май вече не излизат.

# 68
  • София
  • Мнения: 32
Момичета,като съвет мога да ви препоръчам коренна промяна на храненето и изчистване на организма ,защото състоянието на кожата показва вътрешното състояние на тялото и хормонален баланс-ако сте хор ви изследмания са ок то прочистете организма си и по-специално дебело черво и черен дроб....като добро начало е Нийм и Пурин -билкови капсули -на Аюрведа,в аптеките.Съпроводени с промяна на хранене,за 2-3 месеца ще има осезаем резултат, но трябва да подържате вътрешна хигиена на организма, за да не се върне старото състояние....

# 69
  • Мнения: 20
Вече не съм в тийн възрастта, но пъпките са на лице Simple Smile От много ровене открих една идея и искам да я споделя с вас. днес го направих и имам още малко водица. Много обичам ориз и ще си го правя честичко, със сигурност няма да навреди Simple Smile

http://huggingbearr.wordpress.com/2011/08/20/%D0%BF%D0%BE-%D0%B1 … D0%BE/#comment-33

# 70
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Vesseto  благодаря,че сподели .  Hug Със сигурност ще го пробвам и аз. Peace


п.п.Вече знам какво ще готвя утре  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 20
Лошото е че започнаха да ми остават белези от пъпките  Rolling Eyes  Някой справял ли се е с това?
*Л-и-я* , моля, моля, да споделиш после как се чувстваш и как ти действа.

# 72
  • София
  • Мнения: 208
Да споделя нещо и аз.На мен лично най-много пъпки ми излизат 10 дни някъде преди цикъл,както и на много от нас......също ми излизат и когато не съм се наспала,не съм пила достатъчно вода,.....когато ям шоколад и когато не съм правила секс от дълго време Embarassed-това поне съм забелязала!!! За да не ми се появяват много пъпки гледам да спя повече,да пия повече вода,да не ям шоколад и да правим с мъжът ми........такааааа,но също използвам и други козметични методи:
1.Купувам си от аптеката сапун с ХУМА и си търкам през вечер лицето-страхотно действие
2.Използвам и мажа всяка пъпка с pure scin Spot treatment gel na Oriflame
3.Всяка вечер си изтривам грима не с тоалетно мляко,а с мицеларната вода на Eucerin.
Всичко това ми действа доста добре.Пробвайте....... Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 3 752
Да споделя: последното нещо,което ми изписаха се казва Differin adapalene cream 0.1%.Но да си го потърся от чужбина,че тук го нямало.Та това е все пак някаква надежда.За сега използвам крем "не на акнето и комедоните" на Грийн Мастер/26лв/ и съм доволна.

# 74
  • Мнения: 616
Магика, Диферин е изотретиноин, като РетинА.  Aко няма кой да ти купи от чужбина, ето тук го има и доставят до БГ.

Общи условия

Активация на акаунт