мнение за МЦ "Цолов" Варна + д-р Скочев

  • 2 997
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Моля ви ако има някоя мама ,която да ходи на прегледи  при д-р  Скочев в МЦ "Цолов" Варна  да ми сподели  как е таксувана.При първото ми посещение  за преглед ми взеха 50 лева ,сега месец по -късно ми искат 60 лева за същия преглед .Естествено взимам си касова бележка ,но при положение че съм ходила в доста частни клиники в София и в Пловдив и тук във Варна  това е най-скъпата частна клиника.При положение, че  ехографа е даже 2D. мога да кажа какво още се случи докато си чаках реда  ,не мога да повярвам,че  жената ,която е  на регистратурата  е доста изнервена ,ако пациентка се обади и я забави  на телефона  ,а докторката при ,която момичето си запази час  мина покрай регистратура и  пред  останалите чакащи се изказа " ти как ги търпиш по телефона ,аз ако бях  щях да я нарежа веднага ".Брутално е че после  тази докторка после  ще вземе пари от въпросната жена и не  какви да е пари ,а сигурно също 60 лева за преглед .
Но главно ме интересува колко плащат други  мами  за преглед в този кабинет  за д-р Скочев

# 1
  • Мнения: 38
Дано не сте ме разбрали погрешно ,радвам се че съм при д-р Скочев  ,много съм доволна от него  ,но не става въпрос за него .Става въпрос за жената ,която е на касата и която ме  изгледа доста странно , когато си чаках касовата бележка ,ценоразпис на клиниката не можах да намеря никъде в нета. Жената на регистратурата  много  задълбочено си гледа турските сериали и  май не е много добре със слуха  понеже по телефона не можа да разбере в повечето случаи  какво  искат пациентите ,не е усмихната  и ако трябва да обяснява нещо по телефона тя направо се изприщва и започва да недоволства.Когато  мине раждането  бих ходила при д-р Скочев ,но в болницата.

# 2
  • Мнения: 1
... Жената на регистратурата  много  задълбочено си гледа турските сериали и  май не е много добре със слуха  понеже по телефона не можа да разбере в повечето случаи  какво  искат пациентите ,не е усмихната  и ако трябва да обяснява нещо по телефона тя направо се изприщва и започва да недоволства....
Много точно си го описала diadora-35 newsm10. И аз бях изумена когато се обадих за първи път #2gunfire Думите и бяха - "последния час за д-р Скочев е ваш" и ми затвори телефона. Помислих, че е неволна грешка и се обадих повторно за да разбера все пак в колко часа е този последен час. Търпението й се изчерпа когато настоях да ми запише името за да си запазя все пак въпросния час.
Когато влязох в клиниката всички чакащи майки бяха принудени да слушат поредния турски сериал, а дамата толкова съсредоточено го следеше, че въобще не ме попита за колко часа съм Thinking.
Това беше при първото ми посещение в началото на м. май - взеха ми 50 лв. Сега ще ходя пак, но този път когато се записах по телефона попаднах на друга дама, която беше изключително любезна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт