хормони=окосмяване

  • 3 837
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 717
Цитат на: Meli
Цитат на: Marina M
Да, съмо че при превода си пишат каквото искат. Наистина, не може нещо да съдържа каквито и да е хормони и да не влияе по някакъв начин. както ми каза на мен един лекар преди време - хормоните са "тъмна Индия". На никой не му е точно ясно как ще ти повлияят индивидуално ...


Това с "тъмната Индия" ми звучи малко смешно и като от миналия век. Разбира се, че щом има хормон, ще повлияе. Нали затова са лекарствата - ако нямат ефект, какъв е смисъла да ги приемаме? Хормоните са отлично изучени, с техните ефекти, стренични ефекти, противопоказания, взаимодействия и т.н. Така че да кажеш, че не знаеш как действат е бягане от отговора, така мисля.


Не, не, сигурна съм. Питай колкото лекари искаш дали противозачатъчните предизвикват рак на гърдата да видиш колко отговора ще получиш. Това е точна като едно бреве с хапчетата анти-бебе. Докато разберат това-онова всички са качвали по няколко килца отгоре т.н.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Цитат на: new_mama
ve4e se konsultirah s ginekologa mi i toi kaza,4e e nai-veroqtno ot vitaminite,koito piq v momenta-ogromno koli4estvo vit a i e:-) Wink



Какво разбираш под "огромни количества витамин А"? Защото е противопоказно да се пие в големи количества по време на бременност -  може да доведе до увреждания на плода.
Не се шашкай - става въпрос наистина за големи количества - например два или три пъти дневно по 1 перличка Геритамин.

# 17
  • Мнения: 2 323
Цитат на: Lady Charm
Цитат на: new_mama
ve4e se konsultirah s ginekologa mi i toi kaza,4e e nai-veroqtno ot vitaminite,koito piq v momenta-ogromno koli4estvo vit a i e:-) Wink



Какво разбираш под "огромни количества витамин А"? Защото е противопоказно да се пие в големи количества по време на бременност -  може да доведе до увреждания на плода.
Не се шашкай - става въпрос наистина за големи количества - например два или три пъти дневно по 1 перличка Геритамин.

4e az pieh po 2 perli4ki na den geritamin po predpisanie na lekar-qvno zavisi ot slu4aq

Общи условия

Активация на акаунт