Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2011, 14:31 ч.

Индукционни котлони - убедете ме, че са ми нужни!

• 113 738
  • 605
  •   1
Отговори
# 600
Не мога, от един далечен за мен магазин е, дето само на едро работели, хиляди претенции, а връзка между консултант и склад нула. Когато я избирах с очите си видях, че има символ за индукция, от склада вече са изнесли съвсем друго. Признавам, през ум не ми мина да проверя отново, уж кодове записват....

# 601
Здравейте! От къде си купувате съдове за индукционни котлони? Предстои ми цялостно обзавеждане на апартамент и бих искала всичките съдове за готвене да са на една марка.

# 602
Навсякъде - ИКЕА, МЕТРО, моловете, други хипермаркети.

# 603
Исках коментар за конктетна марка,от която сте доволни, за да може всички кухненски принадлежности (тави, тенджери, тигани, ножове, белачки) да са идентични. Бях се спряла на Berlinger Haus, но след негативните коментари, които прочетох, се отказах.

# 604
  • Sofia
WMF ,купувам ги от Германия он-лайн

# 605
И аз съм с WMF (тези на картинката) - харесаха ми като дизайн, а и имат едни червени изолации на дръжките за да не парят. Ако не се лъжа в Аутлета до Метро май имат магазин с намаления.

Общи условия

Активация на акаунт