КГБ = Клуб на Готините Баби - 111.

  • 33 959
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 814
Дидка, благодаря ти! Да се сбъднат пожеланията ти,те са и наши! Права си, няма по-ценно нещо от децата, а за нас - и от внуците! Да са ни живи и здрави на всички Hug! И мен ме тегли диванчето, но заради болките в гърба, иначе със Сънчо съм скарана от много време, нещо ме е разлюбил напоследък!
И за другите неща  си права - Хули е основател на темата! Шпунц измисли КГБ-то, Бабиля беше много активтна, но присъствието па основателки и последователки се редуцира по някакви егоцентрични по моему причини до сегашния състав. Мисля, че няма какво да делим, всяка от нас е уникална по своему, не е нужно да сме еднакви! Та аз от родната си сестра се различавам! Но пък нали противоположностите се привличат! Ето тогава  е интересното!;
Скъпият се връща, нахранил е свеки с лъжичката в устата, сложил го е да спи, добре завит и аз ви напускам! Утре ще поема аз "щафетата", но за това сме се събрали двамата - да се обичавме и подкрепяме в радост и беди, нали.

# 751
  • София
  • Мнения: 1 740
  Аритка,зло да те забрави!Честит нов дом на децата ти!Честити ви две чертички!Лека бременност на дъщеря ти!

# 752
  • Мнения: 7 384
              Аритка, Hug Hug Hug!
              Ето и първият пост на КГБ:

Хули
жива,напук на всичко
Редовен потребител


 Offline

Пол:
Публикации: 2 932


Местожителство:
София


  КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 1
« Вт., 23 Окт. 2007, 22:27 »  

--------------------------------------------------------------------------------

 Има ги всякакви. Но за бабите / на своите внуци разбира се/ не съм срещала. Навсякъде се обсъждат проблеми за бебета, за деца, за ученици. Ние обаче никъде не обсъждаме проблемите си, дали защото съм сама във форума ,дали защото не приемаме да сме вече баби, или защото никоя от нас не се е сетила. Но както и да е . Та въпроса ми е - сама ли съм във форума?                                                        
 
« Последна редакция: Пет., 26 Окт. 2007, 15:33 от Vache »  Информирай модератор    
_____________________________________  


            А ето и линк към първата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234554.0

и  ако забелязвате първото заглавие е -  Защо ли си мисля, че няма такава тема ?

Последна редакция: пн, 18 юли 2011, 21:56 от Didia

# 753
  • София
  • Мнения: 16 023
Арита, извинявай. Покрай новия апартамент забравих за другия подарък. Честито, пожелавам дъщерята да кара много лесна бременност и като му дойде времето Еми да си има другарче. Тя какво иска сестричка или брат?
Ани като я питах на времето иска ли бебе - тя ми заяви, че не го ще. Щяло да и пипа нещата и да и ги взема. Искала куче. Сега няма кой да и разбутва нещата, а кучето тя не го поглежда.
Тази вечер кучо Кени е подстриган да не му е горещо. Аз, съответно съм олекнала с 35 лв.  Mr. Green

# 754
  • Мнения: 20
Oй, извинявам се! Няма вече да трия!  Embarassed Embarassed Embarassed То наистина се губи нишката така. Аз ви знам отдавна (чета от 2006) ама още не слагам лице (аватар) на информацията. Постепенно вече знам (Ани... Айша, Дидия... 2 щерки, Танита ... наша гордост.... На никой не пиша лично, бъбря с 2 пръста ... като с мили дружки.  Embarassed Embarassed Embarassed

Абе, на мен клавиатурата почна да ми се топи ... и минава на „шльокавица”. По нета викат че е 26, ама термото отвън на сянка показва 35, а аз го чувствам 40. Но е по-хладно от вчера, де. „Белите мечки” там нагоре, и те съблекли кожусите. Тая планета се побърка.  Аааа, така се сещам за любимия ми виц  Grinning:

Заразна болест:
Срещнали се 2 планети, едната зачервена, киха, кашля, подсмърча....
Другата възкликва: „Какво ти е, май си наистина болна?
Първата:” Мани, мани, май фанах „човеци”, уфф...
Другата  успокоява: „Аа, няма страшно, Те си минават ... от самосебе си!

Такива ми ти работи,
Бабет (яде сладолед  Mr. Green) слабеенето ... от утре

# 755
  • Мнения: 814
Яжка,  Благодаря ти! Hug Hug Hug Peace Как е сладунчо Насето! А Софи възстанови ли се? То всичко при майките минава и се забравя, щом гушкат рожбичките си, нали! Нагушкай го силно от мен!
Дидка,  Hug Hug Hug!
Бягам, че Скъпият вече за поеден път иска да изключи компютъра...
Оооо, Ася, писали сме едновременно Heart Eyes!Ема просто иска да стане кака! И се хвали на всекиго! А дъщеря ми няма време да реагира на състоянието си - летя по конкурси и събеседвания в Букурещ, сега в работата  пък препуска по обучения - обучават я, тя обучава, работата й "застоява", а тя бърза да навакса...може би така е при вторао бременност. Пу-пу, за сега е лека!
 afwitch 1dating, до  после!

# 756
  • София
  • Мнения: 4 177
Само да се обадя.  Утре ще ми е тежкия ден.

Дидиа, ЧРД на зетя!
Арита, честито на децата за всичко!
Поддържам казаното от Дидия за внуците с две ръце.
Друго четох ли, не четох ли..... не знам. За което извинете.

Не е ли време за нова тема?????????????

# 757
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=597856.new#new

Общи условия

Активация на акаунт