Фирми за чистота-абонамент?

  • 857
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте Simple Smile. Предварително се извинявам ако вече има такава тема, но аз не можах да я открия Embarassed.
Та въпроса ми е: някой ползвал ли е услугите на фирма за почистване - абонамент за поддържане на хигиената. Как са цените? От коя фирма сте доволни?
Предварително благодаря!
(става въпрос за Пловдив)

# 1
  • Мнения: 0
Аз лично не съм ползвала-имам засега достатъчно време да си чистя след малкия  Grinning
Моя приятелка ползва фирма но тя живее в голяма къща а и работи и няма време за толкова чистене явно.
Здоволна е но друго не знам - мога да попитам ако искаш?

# 2
  • Мнения: 2
jet_mama, благодара за отговора Simple Smile. Докато бях с едно дете и не работех, някак си успявах, но сега съм с 2, работя на пълен график и успявам само с най-спешните задачи. Изобщо нямам никаква помощ от никъде. Ако се впусна в денонощно чистене, съвсем ще се забравим със съпруга ми Tired
И така,де....не че се оправдавам, но това е положението Sad. Ще се радвам ако се сетиш да попиташ твоята приятелка като се видите - да знам дали изобщо ни е по джоба тази работа.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 0
Цената е варираща според броя посещения и естеството на работа и колко часа са необходими  и варира от 30 до 50лв на посещение.

# 4
  • Мнения: 0
Ето вариант. Пробвате ги и ако ви хареса ги ползвате след това Simple Smile
http://www.dalavera.bg/387/u-doma-e-tooolkova-chisto-40-lv-za-po … 00-lv-60-otstapka

# 5
  • Мнения: 1 844
Малко извън темата..защото фирма за почистване не мога да препоръчам.
Според мен обмисли варианта за чистачка, в другия подфорум, където се предлагат услуги, има много препоръчани жени. Не си струва за един апартамент и то за обикновено почистване да се вика специално фирма. Ако беше за след ремонт или занещо специализирано (пране на тапицерии и т.н.)-тогава да. Но ако просто се нуждаеш от помощ в домакинството по-добре си потърси някоя жена.

# 6
  • Мнения: 87
И според мен жена ще ти свърши по-добра работа, пък и цената ще е по-добра със сигурност.
Фирма под 50-80 лв няма да вземе на идване от по 6 часа мисля.

Жени има и за от 25лв/идване от 5-6 часа и нагоре. Зависи какво искаш да ти се прави-само чистене или има гладене и готвене, тези са по-пипкави неща. разпитай познати най-добре за препоръчан човек, че от обява малко... не знам рисковано си е  Peace

# 7
  • Мнения: 2
Макар и с голямо закъснение Embarassed, благодаря на всички за отговорите Simple Smile
Май наистина ще се поинтересувам за жена, която да ми помага. Исках фирма, именно заради по-голямата сигурност, но не мога да си го позволя финансово, пък няма и гаранция.
Е, през отпуската малко понаваксах, но с връщането ми на работа, нещата пак ще излязят от контрол ooooh!
Хубав ден на всички Simple Smile

Редактирам: ако някой може да препоръча жена за Пловдив, ще съм благодарна

Общи условия

Активация на акаунт