На кого да вярвам?

  • 1 973
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Така де това си е машина все пак Sign Exclamation  Не разчитай на чак толкова точна информация, верно на някой мами им познават с точност  седмици, пол, килограми до последния грам, но много от тях са изненадани при раждането. Мисли за бебо с много любов, каквото и да е ще е ТВОЕТО БЕБЕ!!! Апарата в Т.Киркова не е лош- един от четирите най- добри в София, а данните които ти дават лекарите се базират на статистика, т.е. общо взето!
Леко бременеене без черномислене! Laughing  thumbsup  

# 16
  • Мнения: 1 975
Ami ti nedej taka da se nastrojvash taka za momichence........... nikoga nqma garanciq sto procenta na ultrazvuka............... taka che,....  Wink ................

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: DUDKA
Вижте мили момичета,въобще не ме притеснява  разликата в седмиците ама въобще,кофти ми е затова защото при ОГРОМНОТО ми желание за момиченце и веднъж потвърдено от моята наблюдаваща лекарка че е МОМИЧЕ,изведнъж ми сервират че било момче,Все пак нищо незная за тази лекарка и затова се допитах до вас до каква степен мога да вярвам в думите и компетентността й.Нормално е да съм разочарована,та затова ми е кофти не ме разбирайте погрешно.Ако с нещо съм ви подразнила се извинявам,просто разчитах на вас в този кофти за мене момент.Благодаря Ви!!!


На същия видеозон само, че д-р Савова в 16 седмица позна, че бебето ми е момче.
Аз също исках момиче и като ми каза, че е момче леко се нацупих, но чак пък да съм била ядосана и то да ми държи до вечерта .... Shocked  Shocked  Shocked
Момче или момиче - бебето е мое и е направено с любов и желание. Вярвам, че и при теб е така, затова недей да си тровиш бременността с ядосване относно пола на бебока. Аз за себе си знам, че единственото нещо до края, което истински ме смущаваше и ме плашеше беше мисълта и тревогата за това дали бебока ми ще бъде здрав. Нищо друго!
А теб като те чета ми се струва, че повече си ядосана, че всички се изказаха положително за въпросната докторка Wink
Признай си, че ти се щеше все някой да каже, че въобще не познава и не е толкоз добра на колкото се прави и затова всъщност тя е сбъркала с прогнозата си за пола Wink
Хайде не се сърди, а се радвай на бебенцето.
Аз понякога имам угризения, че съм искала момиченце. И се моля моето момче никога да не разбере за тези мои мечти, това  би ме накарало да се срамувам и да се чувствам не любяща майка. Което всъщност не е така.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря ви на всички за откровенноста,наистина вчера ми се бяха понасъбрали доста отрицателни емоции и сега като чета виждам че съм попрекалила.Вечерта си говорихме с таткото или по точно се наплаках и си искарах всичко лошо от мен и се поуспокоих.Много добре знам че живот и здраве един ден като родя и ако е момченце ще го обичам не по малко от това ако е момиче,явно прекалено се бях настроила и затова имаше такава остра реакция от моя страна.Днес имам час при моята лекарка,ще споделя с нея всичко,а пък и тя ще ме види и ще бъда по спокойна.Благодаря ви още веднъж,момичета. Wink

# 19
  • Мнения: 144
Дудка не се ядосвай,гледай на нещата от веселата им страна Wink  Simple Smile
На мен в твойта седмица ми казаха 70% момиче,но да не си боядисвам стаята в розаво ,защото могло и да е момче!И аз искам момиче,но в крайна сметка каквото дойде,живо и здраво да е Simple Smile ,а ти не се разочаровай от лекарката за едни е добра ,а за други лоша ,така че си ходи при твоята лекарка ,все пак си доволна от нея нали така!!??Лека бременност ти пожелавам  Wink  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт