Кюретаж и забременяване след това - 19

  • 20 905
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 2 169
toni_St, не се тревожи. За НК клетките и аз знам, че се правят вливания съобразно това колко са ти завишени. Така, че бъди спокойна - за всеки проблем си има и решение  Peace

me4koni, честити сини гащи. Радвам се, че с бебо всичко е наред  baby stork-boy pacifier

tedd, ти напоследък мълчиш, мълчиш и като се появиш праскаш едни дълги постове Crazy Аз чакам овуто. Вече трети ден тествам с Овю, но са все отрицателни. Иначе се надявам да не дочакам около края на месеца  Heart Eyes
Браво на твоята лекарка! Ей, така трябва да говорят всички, та даже и като оклюмаме да ни окуражат  Peace Ще стискам палци за хубави новини след прегледа  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 751
  • Мнения: 9 095
ей Дони...минах си днес бойното кръщение...в инспекция на труда...нямаше актове...някак си по имам думи Blush на всичкото отгоре доживях пешеходец да ми се провикне през стъклото "ти тъпа ли си или си проста" hahaha как на колите не преча на тях преча незнам hahaha

Кати, псевдомоните май са ми екстрата от кюретажа, защото се вби- вътреболнична инфекция и трябва да ти е чиста флората, че да излязат, поне така разбрах, обаче след хаповете пак си има цс в достатъчно количесто...а в края на седмицата уж мц ще има...ще видим утре

Поли, ей така отивам на преглед...аз съм казвала и преди...в началото на януари- по- точно 6 или 7 някакъв празник беше..уж ми дойде, пък не ми дойде, пък последно ми дойде в началото на ноември...и да видим при едно светило на аг-тУ У Варна...и като почва- сега, тука има бременност, но- ти все едно сега правиш аборт, всеки момент ще прокървиш и като прокървиш взимаш си това листче и отиваш в спешното и там ще ти правят еди какво си, ще го направят еди как си Shocked Shocked Shocked Shockedдаже не помня разговора..или по- скоро монолога какво и как ще ми правят, само си спомням че излязох и за първи път бях пълен блокаж, мъжо вика какво ти е, аз само гледам като теле и аха си отворя устата, аха ревна, ужас!!!!!!!!лекарката, която сега ме след и прави всъщност процедурата така ме предразположи, че не разбрах какво става и си се чудя на акъла що блокирах, ма така като ти сервират...искам да кажа- просто не се интересувай, иди без да знаеш какво те очаква, не се впускай в подробности... Hug Hug Hug

# 752
  • Мнения: 7 118
Поли, подкрепям изцяло това, което Тед ти е казала с последния си пост, както и съветите на Кати.  За някои неща е по-добре човек да не знае всичко с подробности, защото понякога те ни стряскат излишно и ни причиняват толкова страх и отчаяние, а накрая се оказва, че всъщност "нещото" не е било толкова страшно.

Кати, мисля си, не е ли възможно да ти излиза ПАП 1, защото папилома не е от лошите?  newsm78

# 753
  • Мнения: 943
Пуснете нова тема!  Peace

# 754
  • София
  • Мнения: 17 591
Кати, много ти благодаря за куража мила. Наистина съм минала през какво ли не и съм оживяла. Горили са ме до сега, обаче 2 пъти и ме болеше, наистина. С тази разлика, че болката беше краткотрайна, както и самите процедури. За тази ми обясниха, че ще трае около час, че ще съм в съзнание през цялото време и не знам си какво. Начина по който ми го обясниха и описаха ме стресна повече от мисълта или каквото и да било друго. Страх ме е и че може да са станали повече, а не по-малко...не знам. Опитвам се да не го мисля, но не става. Искам просто всичко да мине...искам, много искам!  Hug Hug Hug

Амииии... ти може да си си в съзнание, обаче може би можеш да се опиташ да ги навиеш да ти сложат локален анестетик... и евентуално да повтарят от време на време... ?
ПП
Излиза ПАП 1, понеже в пробите няма изменени клетки. Обаче в биопсията - която се взема от поразения участък - си се намират... "предраково образование" си е...

# 755
  • Мнения: 7 118
А кой ще направи новата тема? newsm78

# 756
  • Мнения: 1 129
А кой ще направи новата тема? newsm78

Дъгичка  Grinning

Кат, ще ги попитам, надявам се да се съгласят. Мен ме ужасява онази характерна миризма на опърлена кожа. Помня първият път когато я усетих щях да припадна просто, да беше само болката. Край спирам. Каквото-такова, ще разберем скоро.

# 757
  • Мнения: 450
Лелеееееее, Мечкони, много се радвам за теб. Всичко ще е наред до края не се притеснявай. Много съм щастрива наистина. Първото момченце, второто момиченце - така най-добре. Целувки, мила.

# 758

Общи условия

Активация на акаунт