Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 114

  • 105 748
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2
marulka_s Честит рожден ден ! Да си здрава,щастлива и много усмихната .

# 736
  • Мнения: 373
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СИЛВЕЕЕЕ!!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И ВДЪХНОВЕНИЕТО ДА НЕ ТЕ ИЗОСТАВЯ И ВСЕ ТАКИВА КРАСОТИ ДА МАЙСТОРИШ!!!! bouquet  bouquet  bouquet

# 737
  • Мнения: 1 965
Честит Рожден Ден, Марулич!!!   newsm51 smile3525 newsm51Да си ни жива и здрава и безкрайна щастлива. Харесва ми тортата ти!
betina33 - Тортата ти е страхотна! Язък ти за притесненията. Тия криво наредени етажи явно са модерни напоследък, защото и аз ще правя такава.

# 738
  • Мнения: 22
Марулка, да си жива и здрава,а всичко друго да можеш да си купиш!!!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm51 newsm51 newsm51 Татит,ЧЕСТИТ ДА Е И ТВОЯТ РД newsm51 newsm51 newsm51
Макар и на последна страница, но да ви поздравя за красивите произведения,които видях!Цолова-много хубави са станали животните!Напразно се притесняваше GrinningДитсан-много хубава фанелка и още по- хубава придобивка LaughingМного ми хареса стилизираният корсаж на Татит, а Тиана и компания/не са ми известни тия персонажи Embarassed/ на Марулка- са уникално изпипани HugШемет- Маккуина е като слязъл от телевизора Hug GrinningВидях страхотните бързи торти на Искра и Дестини Hug Hug-дано някога и аз да мога да се похваля с нещо такова, бързо ooooh!Ласкова,фаворит ми е уникалната лъвска единица!Да ти е живо и здраво момченцето  bouquetДа не пропусна и танцовата торта на Марая!!!Много е идейна HugГуфи, Тина,чудесни торти сте направили!!!давайте следващите GrinningБетина, изключително оригинална е сватбената торта!Справила си се страхотно  bouquet
Ванче,в магазина за опаковки на ул. "Цар Симеон "130 продават тел за цветя,но в момента имат само 90/40(каквото и да значи това Wink).Очакват стока тия дни и е възможно да получат още два размера по-тънка.Това е по информация на продавачката от вчера.Дано да съм била полезна Laughing
Приятни почивни дни на всички Hug

# 739
  • Мнения: 49
Марулка  Ч.Р.Д. Да  си жива и здрава . Пожелавам ти мнооого сбъднати мечти
Бенита тортата е невероятна.   bouquet

Все пак най-големите таланти са в тази тема  newsm51

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Марулче, да си жива и здрава и все такива красоти да твориш.

Тортата за Стефи е невероятна, твоята много стилна.

Момичета, сори че не коментирам- както винаги нямам време Sad

# 741
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Марулка Честит Рожден Ден - много нежна торта а китките много достоверни.

както винаги нямам време Sad

Поне ни пусни нова тема Simple Smile



# 742
  • Мнения: 0
Разхладителна торта

Продукти: 1 кг кисело мляко, 2 пакета бишкоти, 1 чаша захар, 1 лимон, 2 белтъка, 1 чаена чаша ягоди (пресни или от компот)

Начин на приготвяне: Киселото мляко се поставя в торбичка от марля и се изцежда за 8-10 часа, след което се разбива с половината от захарта. Към млякото се добавят нарязаните ягоди. В подходящ съд се нареждат един ред от половината бишкоти, намазва се с пласт от млякото и плодовете и отгоре се подреждат останалите бишкоти. Тортата се намазва с останалото мляко и се слага в хладилник да се охлади. Белтъците се разбиват на сняг с останалата захар, сока и настърганата кора от лимона. Тортата се намазва с получения белтъчен крем и се държи в хладилника до момента на поднасянето й.

# 743
  • Мнения: 3
Маруличка да си ни жива и здрава, много усмихната, безкрайно обичана и винаги щастлива! И на малката Невунка чакрите да не се разместват, за да не ядосва мама Joy! Много нежна торта си си направила!
Бети много оригинална, свежа и морска сватбена торта! Поздравления! Ти вече претръпна и взе да ги връткаш тия сватбени, ама и урока на Патрияни май си гледала за рапаните-справила си се отлично! Колко рапанчета и охлюви навъртя? А и кумската е прексрасна, постигнала си формата, а как се притесняваше. Ех, моренцеее......
Момичета малко помощ-от къде мога да си намеря пластмасова фигурка на феичка, от онези дребните, дето ги имаше на мартениците?

# 744
  • София
  • Мнения: 618
Момичета малко помощ-от къде мога да си намеря пластмасова фигурка на феичка, от онези дребните, дето ги имаше на мартениците?

В Джъмбо, в книжарниците......

# 745
  • Мнения: 634
Направо ме е срам ,но все не смогвам да пиша ,е макар и на последната страница но искам да поздравя МАРУЛЧЕТО.Да си жива и здрава и много късмет ти желая.Тортичката ти е прекрасна,а надписа който си направила ЗА МЕН ,ми достави голямо удоволствие.Точно така ,човек трябва да уважи и себе си Hug Hug Hug

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

както винаги нямам време Sad

Поне ни пусни нова тема Simple Smile


Айде от мен да мине: НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт