Бебешката количка- цяла наука за второ висше №11

  • 49 872
  • 798
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 449
По- хубаво возило от Stokke- то на външен вид  Peace

# 16
  • Мнения: 1 650
Доколкото съм чел за тази количка е от дизайнера Bloom
http://www.bebe-best.com/bloom-m-191.html
проблема е как се сгъва туй чудно, като това е пластмаса и колко тежи, щото стола е над 30 кг  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 502
Здравейте, аз купих количка Mima xari но не от България. За сега не мога да дам отзиви, тъй като не съм родила още. Сглобихме я в къщи- доволна съм че е широка количката, но бутането в къщи не се брои. Предната ни количка с каката беше Лола и си бях доволна от нея. Като почна да я ползвам ще дам отзиви.

# 18
  • Мнения: 1 650
Weight chassis only: 9,2 kg
Weight chassis with carrycot: 11,7 kg
Weight chassis with seat: 13,4 kg
Unfolded dimensions (LxW): 87x61 cm
Folded dimensions with wheels (LxWxH): 89x61x42 cm
т.е. с коша за новородено е по лека отколкото със седалката
и явно лятната седалка не се сгъва, размерите и остават същите при сгънато положение

# 19
  • Мнения: 2 558
Грозното пате   bouquet

Замислих се, докато ни дойде ред за второ детенце, какви ли колички ще измайсторят  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 650
аз работя по 2-3 секретни проекти за колички  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 558
тогава гледай да измислиш поне едната да е с дистанционно управление, автопилот и навигационна система   Wink

# 22
# 23
  • Мнения: 13 512
и да струва 17 лева, с подарък столче за кола

# 24
  • Мнения: 1 650
тогава гледай да измислиш поне едната да е с дистанционно управление, автопилот и навигационна система   Wink
да включил съм го като е предвиден и елктрошок за задника на майката, ако количката се отдалечи на 3 метра от майката да я удря тока да не блее. Отделно от това ще има огледалце за грим (някои му казват още за обратно виждане), телефонен секретарк с гласово набиране и заучени фрази "Здравей мила, аз съм в кафето на мола, днес количката ми е с виолетовата тапицерия, чакам те", като разбира се количката има сензори за това с каква тапицерия е. А във Барна ще се продават по 7 лв лятото

# 25
  • Мнения: 74
Freewill, Mima-та ми е фаворит, 2200 без втората седалка, вчера я тествах в Премама - но черна, май бялата наистина е по-хубава Mr. Green Нямам намерение да си я купя де, освен ако през следващите два месеца не ми се случи нещо изключително Whistling

# 26
  • Мнения: 1 650
моникабири я в кой премама да се разходя, че съм си любопитен

# 27
  • Мнения: 2 558
Durango, много иновативно си го измислил newsm10  Wink

Ето ви още един потресаващ дизайн

# 28
  • Мнения: 91
Desex,тази количка направо страшна ми изглежда.Все ще имам чувството,че детето ще изпадне  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте на всички  Joy Днес гледах колички и се спрях на тази http://колички.com/2011/бебешка-количка-2в1-enzo-evo-espiro/. Другите за които се чудя са на АБЦ- Кобра, Мамба и 3 Тек. Някой може ли да даде мнение по въпроса  ooooh!Тези на Еспиро са доста нови на нашия пазар и едва ли има кой знае каква информация, но все пак....   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт