Бебешката количка- цяла наука за второ висше №11

  • 49 876
  • 798
  •   1
Отговори
# 60
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Добре де аз като чета за всички тези колички се появява въпросът колко колички са необходими за отглеждането на едно дете.  Тук предвид огромните разстояния гледам децата до 3, 4 год ги водят с колички. 

# 61
  • София
  • Мнения: 44 084
зависи от условията на живот, нуждите и желанията ти...и възможностите... може и с една...може и с 20....
ако не се чупят и нямаш желание да сменяш колички, просто заради самата смяна, разнообразие, дизайн и т.н. 2 е перфектно - 1 комбинирана и едно леко бъги...

Пате, то това чико се подмята вече година по сайтовете.... никой обаче май не е споделял лични впечатления...но аз съм го виждала 2 пъти по улиците и ми направи по-точно лошо впечатление...повече ми мяза на количка за кукли...дребно, късо, никакво такова...

# 62
  • Мнения: 1 650
Giordani са пуснали нов модел Eloxo, т.е.Bebeios с обръщаща се седалка

# 63
  • Мнения: 6 441
Пате, то това чико се подмята вече година по сайтовете.... никой обаче май не е споделял лични впечатления...но аз съм го виждала 2 пъти по улиците и ми направи по-точно лошо впечатление...повече ми мяза на количка за кукли...дребно, късо, никакво такова...
Аз в магазин го видях, че и със стол отгоре, така че може и да бъркам.
В магазините всичко много хубаво изглежда  Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 44 084
не знам, то поне на това новото цветовете са му по-симпатични...иначе реално си е тази количка http://www.bebe-best.com/chicco-kombinirana-kolitchka-simplyciti … 2010-p-16709.html

# 65
  • Мнения: 447
Някой ползвал ли е Inglesina Avio? Много ми се видя хубава в магазина, но не съм чувала отзиви. Гледам, че в момента е на промоция и цената и е намалена с 200 лева...  Thinking

# 66
  • Мнения: 2 891
Къса му е някак дръжката на Чикото. От този тип е, дето трябва да се надупиш, за да не му риташ гумите.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 391
не знам, то поне на това новото цветовете са му по-симпатични...иначе реално си е тази количка http://www.bebe-best.com/chicco-kombinirana-kolitchka-simplyciti … 2010-p-16709.html

На мен лично ми напомня на моделът им pick up, но като че ли в малко по-паянтов вариант. Но ако съм с малък бюджет и трябва да избирам между бертони, чиполино и тази, бих се спряла на нея.

# 68
  • Мнения: 2 891
Ааа, Пик ъп е голяма количка. Тази си е мъничка лятна, но наистина, ако имам нисък бъджет нея ще избера.

# 69
  • София
  • Мнения: 44 084
няма нищо общо с пик ъп...тази е двойно по-миниатюрна..пик ъп беше не лоша количка, голяма, широка, комфортна...висока като за нормален ръст родител, с едри гуми...
това...има нещо много сбъркано в размерите му...

# 70
  • Мнения: 6 441
няма нищо общо с пик ъп...тази е двойно по-миниатюрна..пик ъп беше не лоша количка, голяма, широка, комфортна...висока като за нормален ръст родител, с едри гуми...
това...има нещо много сбъркано в размерите му...
За миньончета е  Laughing

# 71
  • Мнения: 1 650
Някой ползвал ли е Inglesina Avio? Много ми се видя хубава в магазина, но не съм чувала отзиви. Гледам, че в момента е на промоция и цената и е намалена с 200 лева...  Thinking
чак ползвал не, ама имам известни наблюдения. Първия път като я видях бях впечатлен и си я поръчах да седи в един магазин, Седя 2 месеца и никои не и обърна внимание. Един ден влиза една майка, не помняа за какво беше и количката вътре. Като си тръгна викам, опа тази си тръгна инглесината  Mr. Green Mr. Green позагледах се - жената беше с Peg Perego Pliko Mini, ама зелените цветове са и едно към едно. Помолих я да сложим 2 те колички една до друга ... ми ... пак няма разлика  Mr. Green Mr. Green
След седмица я продадох, след което настана бясно търсене на тази количка, ама то все нямаше  Mr. Green

Коша за новородено е много интересен като форма

# 72
  • Мнения: 21
Еее страхотна е!А от къде може да се купи Praynig

Aз пък тази открих COSATTO http://www.kiddies-kingdom.com/ProductsDetails.aspx?item_id=5434 някой знае ли нещо повече за нея?


TEA,тази същата я има и в зелено и в червено Grinning


# 73
  • Мнения: 447
Някой ползвал ли е Inglesina Avio? Много ми се видя хубава в магазина, но не съм чувала отзиви. Гледам, че в момента е на промоция и цената и е намалена с 200 лева...  Thinking
чак ползвал не, ама имам известни наблюдения. Първия път като я видях бях впечатлен и си я поръчах да седи в един магазин, Седя 2 месеца и никои не и обърна внимание. Един ден влиза една майка, не помняа за какво беше и количката вътре. Като си тръгна викам, опа тази си тръгна инглесината  Mr. Green Mr. Green позагледах се - жената беше с Peg Perego Pliko Mini, ама зелените цветове са и едно към едно. Помолих я да сложим 2 те колички една до друга ... ми ... пак няма разлика  Mr. Green Mr. Green
След седмица я продадох, след което настана бясно търсене на тази количка, ама то все нямаше  Mr. Green

Коша за новородено е много интересен като форма

Количката е много симпатична, въпреки че има някои недостатъци (кошът 6+ не се върти в посока към родителя, дръжката не може да се удължава, т.е. не е подходяща за по-високи хора, кошът 0+ няма дръжка изобщо). Лека и маневрена е, което за мен е огромен плюс, сгъва се много лесно, в т.ч. и с коша 6+. Какво имаш предвид под "интересна форма"? На мен кошът 0+ ми се видя доста стандартен, не си спомням дали имаше отвори за вентилация по дъното.

# 74
  • Мнения: 21
тогава гледай да измислиш поне едната да е с дистанционно управление, автопилот и навигационна система   Wink
да включил съм го като е предвиден и елктрошок за задника на майката, ако количката се отдалечи на 3 метра от майката да я удря тока да не блее. Отделно от това ще има огледалце за грим (някои му казват още за обратно виждане), телефонен секретарк с гласово набиране и заучени фрази "Здравей мила, аз съм в кафето на мола, днес количката ми е с виолетовата тапицерия, чакам те", като разбира се количката има сензори за това с каква тапицерия е. А във Барна ще се продават по 7 лв лятото
Laughing кефиш много,свежар си  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт