Килограми преди забременяве и килограми на финала:)

  • 26 784
  • 200
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47
здравейте
много ме обнадеждават мамите дето са си върнали предишните килограми ....а дано и аз.
Аз забременях 60, сега съм 80. Не съм се ограничавала, някак си все си мислех за бебето-ако не ям аз и то няма да яде. Ей такива работи /доста грешни предполагам/.
Чувствам се вече адски тежка и едвам вървя. Появиха ми се ужасни разширени вени.
Имам още 1 седмица до термина.
 После ще разкажа колко съм свалила.

# 31
  • Мнения: 477
Силвенче- имай предвид, че от болницата няма да излезеш като фиданка, но след това нещата ще се оправят, особено , когато малчо порасне и започнеш да тичаш след него Simple Smile

# 32
  • Мнения: 57
преди да родя бях около 56-58, на финала бях 71

# 33
  • Мнения: 21
Аз забременях 54кг,в деня на раждането бях 82кг.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 055
Забременях 48-49 кг.  и преди раждането бях 58 кг., от които 5 останаха в болницата.Другите се стопиха за 5-6 месеца и си влязох в старите дрехи.

# 35
  • Мнения: 3 483
С първото - 58 преди - 88 2 седмици преди раждането
с второто 55 преди - 70 при раждане
Сега 53

# 36
  • Мнения: 3
Здравейте,

Последните няколко години варирам между 54-58кг. висока съм 165
Това лято изненадващо качих до 62кг. Забременях 62-63кг. Сега съм почти в 9 г.с и съм 66кг.
Знам, че не е нормално, особено като не ям повече от преди, даже по-малко. Shocked
Не знам до финала колко кг. мога да стана.Дали пък тези които началото качват повече, после по-малко  Thinking
Не ми пука толкова как изглеждам, а по-скоро се притеснявам за моето и на бебето здравето. Confused

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Стартирах от 64кг. ,на финала - 79кг, което прави 15кг, година след раждането бях вече 52-53кг и така вече 5г., сега правим опити за второ бебче, живот и здраве ще видим как ще са килограмите тогава. Grinning

# 38
  • Мнения: 1 262
АЗ качих около 23 кг по време на бременността.  Laughing В родилното свалих 8 кг, тази седмица свалих още 5, остават ми около 10 до предишните килограми.  Laughing

# 39
  • Мнения: 81
АЗ качих около 23 кг по време на бременността.  Laughing В родилното свалих 8 кг, тази седмица свалих още 5, остават ми около 10 до предишните килограми.  Laughing

Кърмите ли се? Как мина бременноста, помня имаше малко проблеми....Да ти е живо и здраво бебенцето   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 262
p.atanassova, за съжаление нямам кърма. Мисля, че ми липсва достатъчно време и апетит за ядене, както и умората си казва думата. Гледам да отпочина малко докато бебето спи и яденето е останало съвсем на заден план. Продължавам да свалям килограми, но вече по по-малко - около 400-500 грама на ден. МИсля, че липсата на време за хранене подейства зле за изработването на кърма, но не мога да си представя от къде да го намеря това време за ядене.  Laughing
Бременността ми беше кошмарна, но пък за сметка на това раждането ми беше като мечта.  Heart Eyes Много съм доволна.
Мисля, че до 1-2 месеца ще сваля всички натрупани килограми, дори се притеснявам че ще сваля и повече. Не че е много притеснително, но доколкото знам рязкото сваляне на килограми също никак не е добре за организма.  newsm78

# 41
  • Мнения: 1 516
Качих през бременността 13 килограма,като се върнах от родилното бях свалила 7-8  кг.,а сега вече си върнах предишните килограми.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 644
забременях 62 кг, в началото на 6 месец бях 59 и оттам като се почна... влязох да раждам секцио 78 кг, излязох 70, сега съм 71-72 и съм в депресия, това са 20 кг над нормалното ми тегло! ужас! Но докато кърмя, надявам се дълго, няма как да ги сваля Cry

# 43
  • Мнения: 30
първият път когато забременях бях 51кг и качех 12кг, от които при ражданета свалих 8
сега обаче забременях 65кг. в третия месец съм, още нищо не съм качела, но ще видим до края- дано съм в приблична форма, че после не ми се мисли...

# 44
  • Мнения: 5 000
Първия път забременях 60 влязох да раждам 95, втория 57, раждане 92. В болницата свалях около 10 и до една година след раждането ги нямаше и другите.

Общи условия

Активация на акаунт