Нямам още бебе ,но си имам тебе:) !

  • 21 033
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
MAMMA  много благодаря че ни насочи!!!!  bouquet
 хе хе дали от тук няма да ни изгонят? hahaha

# 1
  • Мнения: 7 118
MAMMA  много благодаря че ни насочи!!!!  bouquet
 хе хе дали от тук няма да ни изгонят? hahaha

да бе, много е важно да се пише за гейовете и за други глупости..., но щом темата е за бебета - марш! Ние пък тъпи и упорити - ще обиколим всеки подфорум Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 086
Да се запиша, докато не са ни изритали и от тук старите зли кучета  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 786
MAMMA  много благодаря че ни насочи!!!!  bouquet
 хе хе дали от тук няма да ни изгонят? hahaha

да бе, много е важно да се пише за гейовете и за други глупости..., но щом темата е за бебета - марш! Ние пък тъпи и упорити - ще обиколим всеки подфорум Mr. Green
Joy Joy Joy Joy hahahaне знам ще ни изгонят ли....ще видим.... bowuu hahaha

# 4
  • София
  • Мнения: 187
запис и от мен!!!
Май много им скачат хормоните на някои, дано тук са по спокойни!  Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 7 118
Да се запиша, докато не са ни изритали и от тук старите зли кучета  Mr. Green

Липсват тук простотии и почерпки....запрятайте ръкавите и се мятайте, работа ни чака!  hahaha Joy

И те бебеправят  Mr. Green...интересно е какъв ще е резултата



# 6
  • Мнения: 786
тука още никой не ни е притеснил пу пу!!май са по-културни!обаче ако и от тук ни изритат ще има да се хиля цял ден....тъмън ще забравя цял ден да мисля за бебета hahaha Wink
zuzi_79  де я намери тая картинка бе Joy Joy hahaha hahaha-какво ще излезе от цялата работа ..... hahaha

# 7
  • Видин
  • Мнения: 685
Тук съм, да не решихте, че ще ви се размине без мен Crossing Arms
Зузи, без думи съм просто Whistling Айде сега изнамери резултата hahaha

# 8
  • Мнения: 7 118
тука още никой не ни е притеснил пу пу!!май са по-културни!обаче ако и от тук ни изритат ще има да се хиля цял ден....тъмън ще забравя цял ден да мисля за бебета hahaha Wink
zuzi_79  де я намери тая картинка бе Joy Joy hahaha hahaha-какво ще излезе от цялата работа ..... hahaha

Хи хи...намерих я аз...Само резултатът да не е

# 9
  • Мнения: 1 086
Кат сте казали почерпка, да бъде почерпка! Днес е празник тук:




Хайде на Киевски торт и украинска водка  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 786
НИЯ къде без теб....а тая картинка я покажи довечера непременно на мъжо....  Mr. Green-да гледа и да се учи...
 zuzi_79  Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha-какво е туй чудовище бре!!!!!! hahaha hahaha hahahaоооооох сълз ми излязоха-.....НИЯ това второто не го показвай на мъжо.... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 118
Лоли, голЕм зор с тези киевските работи бе  Shocked Ауууу, пропи ни пак!  Crazy hahaha Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 187
Айде един виц от мен...... не можах да се сдържа  Joy Joy Joy Joy
Мадама влиза тресейки се в секс-магазин. Още от вратата запелтечва:
- Ви-ви-ви-бра-бра-то-ри про-про-да-ва-ва-те ли?
- Да – отговорила продавачката.
- А как се из-из-из-ключват?

# 13
  • Мнения: 786
ох ЗУЗИ ...не мога да спра да се хиля-само като го погледна това..........корема ме заболя.... hahaha hahaha hahaha hahaha
ЛОЛИ лошо почна темата ама поне да се почерпим нали? WinkНАЗДРАВЕ !когато см най-зле все тъй да сме! Mr. Green
 mims83  стига бееееееее hahaha hahaha hahaha hahaha-хора ще умра от смях с вас....бройте ме паднала от стола след малко....че няма и кой да ме вдигне...

# 14
  • Мнения: 1 086
А, моля ви, закъснели сме, тук от петък са се запили и още не са изтрезнели  Mr. Green
Ха, наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт