Мъжът Риби

  • 141 137
  • 717
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 568
Абре това със "заземеност", ми е малко трудно да го повярвам ...
Тишина, спокойствие, флегма, мъгла .. - да.

# 661
  • Мнения: 645
Абре това със "заземеност", ми е малко трудно да го повярвам ...
Тишина, спокойствие, флегма, мъгла .. - да.
Хаха, Риби и заземеност са две взаимоизключващи се понятия. 😀
Абе, много са готини, но две на едно място... не знам, не знам. 😀

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ама я пак ме прочетете Bowtie моля ви!!!
Написах в последния абзац, че това са нещата - които ни КУЦАТ.
Че там е минус на квадрат, щото и двамата сме Риби, и имаме още много да учим!!!

Ето, вижте, самоцитирам се:

"... Баланс, равновесие, заземеност, практичност и центрираност, целеустременост и повече постоянство - в тези неща срещаме реални трудности."

СРЕЩАМЕ РЕАЛНИ ТРУДНОСТИ

А относно тишината, спокойствието, флегмата и мъглата - пак не ни се случва често, както е при типичните Риби, защото и двамата имаме страшно много Огън в картите си.

# 663
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!
Честно казано от много време следя тази темичка защото ме касае лично...
Обмислях дали да си направя регистрация и да ви споделя за моята история с надеждата да ми дадете съвет...
Та историята е следната:
Запознах се с един хубавец риби през февруари и тъй като той не беше в страната общувахме чрез видео връзка уж се харесахме, станахме много близки и така до април месец когато се прибра.
Аз го чаках на летището, бях си взела отпуск специално и всичко уж беше чудесно до един момент в който той рязко не се отдръпна от мен.
Беше ми изключително болно и неприятно докато не се засякохме в едно заведение.
Там е казал на моя приятелка че съм "обсебваща" и това е причината поради която се е отдалечил от мен...
Стана ми доста неприятно, разговаряхме и ми обеща да се видим на кафе...
В същата вечер обаче накара негов приятел да ми пише да ме "сваля" и след като видяха, че не се получи ми писа той и поиска да се видим очевидно за да правим секс...
Стана тя каквато стана след което той отново изчезна и тази история почна да се повтаря два, три пъти седмично...
Опитах да разговарям с него споделяйки му за чувствата си, но получих отговор, че "не е готов за връзка".
Беше ми неприятно, но го приех.
Измина известно време може би месец през който нямахме никаква комуникация, но пак почнахме да общуваме.
Казах си ок явно няма да имаме сериозни отношения, но така или иначе го харесвам и нямам желания да спя с друг-ще спя с него.
И така беше до един момент в който той не смени коренно посоката...
Вижданята ни не опираха само до секс, излизахме на заведения, гушкахме се, сближихме се....
Дори през тези 3 седмици мога да кажа, че той беше най-близкият ми човек!
И така нещата се случваха докато не се видяхме онзи ден и както си говорихме не ми съобщи ОТНОВО, че "не бил готов за връзка", че държал на мен, че свикнал с мен, но в момента не може да търпи дори себе си?!
Аз реагирах прекалено спокойно защото бях шокирана... и така...
Знам мнението на близките ми хора, но моля да ме посъветвате и вие... Този човек ме докара до лудост и вече не знам какво да си мисля и как да постъпя!

# 664
  • София
  • Мнения: 17 775
Ами рибите са си крейзимейкъри и мазосадистични в едно. Обичат те, когато ги мачкаш. Но те подлудяват и третират зле, ако им засвидетелстваш внимание.

# 665
  • Мнения: 2
The Catcher in the Rye

Благодаря за отговора!
Аз бях мила с него защото го съжалявах понеже бил "наранен" от предишните си връзки...
Никога не съм се карала с него, никога не съм му повишила тон...
Но обмислям да види една идея по-лошо държание от мен вече защото просто по този начин повече не мога.

# 666
  • Мнения: 4 378
Не виждам, какво отношение има зодията в такова клиширано поведение на човек, който не иска нищо повече от секс от Вас. За него със сигурност сте обсебваща, както и всеки, който ни се натрапва, без да имаме интерес към него/нея. Измъчена история с предизвестен край.
След като повече не можете, никой не Ви кара насила да си го причинявате и да имате малко самоуважение.

# 667
  • Мнения: 8 868
Извинявай, но е много наивно да отдаваш на зодията цялото развитие на ситуацията. Не е тя проблемът, а че ти не умееш да поставяш граници и явно имаш ниско самочувствие.

# 668
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не е от зодията. Прочети за триковете за манипулации на нарцисите. Какво е love bombing и въобще за фазите на връзка с такива хора.

Това с нараняването от бившата...не си длъжна да вярваш, нито да го компенсираш. Това си е трик, за да те накара да му слугуваш на уж крехката душевност. А и Рибите са на фази - кралици на драмат или тотално на другата крайност - щастливи в техния си розов сапунен мехур.

# 669
  • София
  • Мнения: 17 775
The Catcher in the Rye

Благодаря за отговора!
Аз бях мила с него защото го съжалявах понеже бил "наранен" от предишните си връзки...
Никога не съм се карала с него, никога не съм му повишила тон...
Animal Unicorn

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Рибите не обичат и обвързването като цяло, нито обсебването и са непостоянни.Но понеже са най-любвеобвилни, романтични и пасивни от 4те подвижни "гадини"-Дева, Стрелец, Близнак и Риба/справка другата тема:smile:/ и затова по-лесно заблуждават.

# 671
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Рибите според мен те правят по- гаден човек. Т.е. са токсични в буквалния смисъл. За да се държат коректно, трябва да ги мачкаш и настъпваш. Ако не ти идва отвътре, после сам не се харесваш как си постъпвал и как си се държал.
Ако попаднат на много тиха жена и се задържат по някакви причини, стават насилници. Познавам няколко такива двойки като горната- той й стъжнява живота, тя издеянва.
Един и същи човек от зодията съм виждала да реагира от сервилно жалко куче до безподобен гадняр. Такава амплитуда няма как да е нормална. Според мен са перфектни половинки за консуматорски настроени жени, защото ще могат да извлекат от тях, каквото има за взимане.
Точно!!! Правят те отвратителен. Моят изкарваше най-лошото от мен. Егаси говедото беше. Добре че си замина.
Сега дъщеря ми я гледам как има поведението на баща си - дразни брат си нарочно и го докарва до рев, не ме оставя за 5 минути да си почина, все иск да и тичам по дупето и да и асистирам - точно седна и “мамо искам вода”, “мамо искам десерт”, “мамо искам саламче”, ходи из къщата и където види бъркотия, която ТЯ Е направила идва да ми покаже, че АЗ СЪМ неподредена!!! Мрънлива, не съм я била обичала достатъчно, защото не и посолявам абсолютно всичко, тя има такива цикли когато е скандална и мисля да започна да си отбелязвам, кога са и в повече нервите за да създам алгоритъм за предвиждане.

Последна редакция: нд, 12 ное 2023, 15:30 от PriMadonna

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Примадона, а тя Риба ли е? Забелязала съм, за Дева и Риби, че са в цикли постоянно, може би и другите подвижни също са така.

# 673
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Не тя е рак - водна зодия, кардинална - хибрид между мен и баща си.
Обаче виждам характерчето му в нея.
И раците имат цикли - знам че Луната и влияе, аз ня я родих на пълнолуние една седмица по- рано такаче ето ти още едно доказателство.

Баща ми скорпион има цикли в които му избушва адреналина и иск да се заяжда и даже знам точно как се случва събитието. Има им нещо на водните. А все обвиняват че другите били такива, не мисля.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Да, водните пък много подтискат емоциите и после са като гейзер, но явно рибата е най-гадното съчетание - подвижно и водно.

Последна редакция: пн, 13 ное 2023, 15:35 от Галчудо

Общи условия

Активация на акаунт