Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Пазаруване от TK Maxx

• 85 748
  • 605
  •   1
Отговори
# 15
Чоки  bouquet,страхотен магазин Laughing,аз съм пазарила на място от магазина и всеки път ми се иска да го изкупя  Mr. Green

# 16
  • Варна
Чоки  bouquet,страхотен магазин Laughing,аз съм пазарила на място от магазина и всеки път ми се иска да го изкупя  Mr. Green

И аз така - любимо място за пазаруване ми е в Лондон. Peace Имам страхотни попадения - например, дънки на Келвин Клайн за 20 паунда. Party

# 17
хОП и аз тук:oops:--поръчах едни очилца  Crazy!Чоколинке ,а кодчета намират ли се ?!И имаш ли впечатления за колко време пристигат на адреса на доставчика?

# 18
    # 19
    # 20
    Запис в новата тема и новия сайт   bouquet
    Да питам удобен превозвач за Бургас, за да може да се информирам от сега и след заплата директно да си поръчам нещата  Hug

# 21

[/quote]

И аз така - любимо място за пазаруване ми е в Лондон. Peace Имам страхотни попадения - например, дънки на Келвин Клайн за 20 паунда. Party
    [/quote]

Дааа и то зимни,слънчеви очила същата марка за 15 паунда  Mr. Green

# 22
    ха, не знаех, че този магазин има и онлайн продажба... редовен клиент съм им  Grinning ...
    миналата седмица от там си купих страхотна лятна рокля на D. Galliano.

# 23
    Опсс, фалитът ми е в кърпа вързан! Наистина има страхотни неща! Mr. Green

# 24
    • близо до морето
    Хайде и аз в темата за ужас на мъжо!  Mr. Green

Chockolina много благодаря за труда!  Hug

# 25
    • София
    В този сайт няма панталони и блузи,нали? Или аз по4ти нищо не  виждам.

# 26
    Чоки, мерси за темата!  Hug
    Не знаех, че имат сайт. Като пазарувах за пръв път от този магазин, бях изпаднала в шопинг-нирвана! Mr. Green
    Разгледах сайта набързо, но не видях раздел за детско/бебешко и за домакински потреби. Много жалко! Cry

# 27
    • Казанлък of all places
    И аз благодаря! Вече действам... Embarassed

# 28
    # 29
    • Варна
    Разгледах сайта набързо, но не видях раздел за детско/бебешко и за домакински потреби. Много жалко! Cry

Детско нямат наистина, което и за мен е жалко (има малко играчки), иначе имат отделен сайт за домакинските потреби:
    http://www.homesense.com/ - засега не става за поръчки онлайн, но се надавям в най-скоро време да го преобразуват. Peace

Общи условия

Активация на акаунт