Пазаруване от TK Maxx

  • 90 540
  • 613
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Ето го сайта - http://www.tkmaxx.com/

Продават маркови неща на изключително добри цени.

Нямат доставка до България, ето защо трябва да се ползва фирма-превозвач. Цената на стандартната доставка до Англия  е 3,99 GBP.

Може да се плаща с българска карта, няма Пейпал. Peace

# 1
  • Мнения: 6
Браво, чоки!  Hug Много интересен сайт  newsm68  Само дето на мъжорята ще им стане още по интересно.... Crazy Joy  Моя за сега си мълчи, но нещо хубавите сайтове доста се увеличиха   bouquet...и нещо започва да ме съмнява че мъжете ви имат пръст в тази работа с блокираните кошници,  Wink Laughing  ми то ти и Ани, най голям оборот правите като гледам  Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Как да платя? Иска ми код, а с моя не става Rolling Eyes Ако посредникът плати вмест мен се оскъпява зна4ително.
Става въпрос за код за населеното място за доставка.

# 3
  • Мнения: 659
И аз тук  Laughing Има страхотни неща  Crazy

# 4
  • Мнения: 659
Как да платя? Иска ми код, а с моя не става Rolling Eyes Ако посредникът плати вмест мен се оскъпява зна4ително.
Става въпрос за код за населеното място за доставка.

Какъв код ти иска?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Как да платя? Иска ми код, а с моя не става Rolling Eyes Ако посредникът плати вмест мен се оскъпява зна4ително.
Става въпрос за код за населеното място за доставка.

Ами пиши кода на населеното място, където е адреса на превозвача.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Ясно. Може би трябва първо с тях да говоря.Ти кой превозва4 ползваш?

# 7
  • Мнения: 4 202
Ще ви следя, няма как  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ясно. Може би трябва първо с тях да говоря.Ти кой превозва4 ползваш?

Brits. За София предполагам, че друг ще ти е по-удобен, на тези офисът им е във Варна. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 8
И аз тук Grinning! Чоки, страхотен сайт! Благодаря за темата  bouquet! Но вкъщи става мнооого лошо.... Laughing Laughing Laughing, май ще трябва да си търся нов дом... Wink Joy

Аз ползвам http://www.givetransport.com/#/About, и съм доволна, можеш да си проследяваш пратката в сайта им! Единственият им недостатък е, че пратките от различни сайтове ги таксуват отделно, независимо, че са в един камион!

# 10
  • София
  • Мнения: 424
Записвам се да ви следя има интересни неща.
chockolina
  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 39
 Hug Hug HugИ аз тук! Mr. Green

# 12
# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 578
Страхтоно е, че вече има тема и за този сайт  bouquet! Имам 5 поръчки от ТК МАХХ, купувала съм дрехи, чанти, обувки, слънчеви очила, доволна съм от всичко. Peace

# 14
  • Мнения: 39
OХ, очите ми отекоха в тоя сайт, обувки, портфейли, чанти, колани, очила ooooh!, за триста паунда продукти съм наблъскала в кошницата и още слагам, и се чудя #Crazy.
Болест Sick

Общи условия

Активация на акаунт