Най-нелепият подарък

  • 303 559
  • 3 091
  •   2
Отговори
# 2 625
  • Мнения: 5 832
Докато живеех извън България бях супер доволна по разпродажбите, защото имаше всякакви модели обувки и дрехи от моя размер, само тези номера оставаха.

# 2 626
  • Мнения: 304
Не знаех, че се взимат вещи от покойник. Що за нелепа традиция. Sad
Всъщност идеята е който вземе нещо да се помоли за упокой на душата на починалия. Най-добре е да се раздаде на бедни. Въобще раздаването на храна и всякакъв вид милостиня на бедни много помага на душата на починалия. Не да му се строят гробници на гробището.

# 2 627
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз се впечатлих от обувките 51 номер. Приятеля на дъщеря ми е 205см висок и носи 46, колко трябва да е висок този човек с 51 Grin

# 2 628
  • София
  • Мнения: 10 312
Мъжът ми е 196, 47 номер.  46 номер носи синът на една приятелка, дето е висок около 170 и нещо., но той още расте. Та приятелят на дъщеря ти е с направо малък крак за ръста си.

# 2 629
  • Мнения: 6 202
Имам колега 2.20 м. и носи 49 номер.

# 2 630
  • Мнения: 2 520
Амиии не знам дали има значение, но приятелят ми е спортист. Брат ми също, но той е по-нисък, около 190 и носи 48.5-9.

# 2 631
  • Мнения: 9 342
Къде си купуват обувки? Аз в магазините само до 47 номер съм виждала и то само маратонки. Обувки само до 45.Thinking

# 2 632
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Моите кумове отново донесоха подарък на детето ми, което е на 1г 7месеца. Изкормена плюшена играчка превърната в нещо за обличане и суитчер от втората употреба надъвкан около яката. Познайте къде са сега.

# 2 633
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Моите кумове отново донесоха подарък на детето ми, което е на 1г 7месеца. Изкормена плюшена играчка превърната в нещо за обличане и суитчер от втората употреба надъвкан около яката. Познайте къде са сега.
Или са хахави ексцентрици или нещо уважението го няма?

# 2 634
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Ексцентрици, какви ексцентрици, те са фенове на клошар стайл и секънд хенд магазините.

# 2 635
  • Мнения: 10 351
Преди и аз купувах от секънд хенд по ред причини. Но никога не бих подарила на някой (камо ли пък на дете) нещо от втората ръка. В момента ми е много по-изгодно да взема нещо онлайн, което да ми излезе на същата цена и с възможност да го върна, заменя и т. н. Да не говорим за часовете ровене, за да изровиш нещо свестно от секънд хенда. Иначе има и забавна страна, както казваше баща ми "биташка страст"

# 2 636
  • Мнения: 2 189
Можеше поне да снимаш изкорменото нещо...бедна ми е фантазията и не мога да си представя подобен шедьовър.

# 2 637
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Можеше поне да снимаш изкорменото нещо...бедна ми е фантазията и не мога да си представя подобен шедьовър.

Поднасям искрените си извинения Grinning получавам такова нещо за втори път от тях, първия път беше изкормен плюшен мечок от време оно, превърнат в чувалче за количка за бебето. Третия път ще снимам.

# 2 638
  • Мнения: 47 963
Звучи интересно. Може да са го изработили с желание

# 2 639
  • Мнения: 9 342
SilverDream,

Възможно ли е просто това да е бебешко костюмче, тип мече, лъвче, драконче или бебешко карнавална костюмче втора употреба, което на теб ти изглежда като изкормена играчка. Тук в Германия са много популярни. Например това:


Въпреки това смятам, че при нормални финансови възможности на чуждо дете дрехи втора употреба като подарък не трябва да се подаряват.

Общи условия

Активация на акаунт