Vapros kam pazaruvalite skoro badesti mami

  • 1 227
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
Zdraveite badesti i nastoiasti maicheta,

Treminat mi e za fevruari, no mi se ste dokato e toplo vremeto i oste ne mi e porasnal korema da napazaruvam osnovnite nesta za bebeto. Ste mi kazete li vpechatleniata si ot magazinite, kade e nai-evtino za edno i sasto kachetvo, ot koi produkti ste dovolni, na koi proizvoditeli i  t.n.
Blagodaria vi!

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Според мен ти е малко рано да пазаруваш, но както си решиш.
За магазин Пинокио в ж.к. Дружба /София/ са ми казвали, че е скъпо и продавачките са нелюбезни.
Препоръчаха ми магазин Щъркел в Красна поляна
В Бебелан цените на дрешките, шишетата и детските храни са по-ниски. Той се намира близо до х-л Плиска.
В Премаман има много и хубави неща но са доста скъпи.
Аз още няма да купувам, но това не ми пречи да разглеждам магазините и да следя обявите във форума Продавам.
В магазин Асита /ул. Граф Игнатиев 3 - под колоните/ в момента има намаления на дънките за бременни. Аз днес си купих много готини за 44 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: dezyg
За магазин Пинокио в ж.к. Дружба /София/ са ми казвали, че е скъпо и продавачките са нелюбезни.
.

Гласувам с две ръце - вярно е !!!, но на 16.09. от 16.30 часа там (в магазина) ще има училище по кърмене и поради таз причина продуктите на Авент могат да се закупат с 10 % намаление  Twisted Evil , аз лично мисля да отида - близо  ми е пък ще видим дали до пазаруване ще се стигне - метнала съм око на физиологичната помпа на Авент

# 3
  • Мнения: 2 641
Blagodaria vi,

No zasto mislite che mi e rano? Ostavat septemvri i oktomvri kato po topli meseci deto moze da se obikalia po povece vreme. Az ne mislia da kupuvam absolutno vsichko a samo nai vaznoto i to predimno golemite nesta - matrak, stoto ni dadoha leglo, kolichka, odeala, charshafi i niakoi dreshki. Sega skoro vidiah v edin magazin kak rodninite- chiala suriia- na edna rodilka sa se vturnali da kupuvat ne kakvoto na neia i haresva a kwoto te iskat. I te vece ia izpisvat a te se motat oste v magazina stoto 20 choveka nemogat da reshat kwo da kupiat. E tva e goliama tapotia spored men da se pravi taka.

# 4
  • София
  • Мнения: 572
В магазин Малечко също има голям асортимент.Аз лично съм приела една схема на пазаруване.По-едрите неща(креватче,кошарка,шезлонг и т.н.) , козметика и шишета пазарувам от големите бебешки магазини,защото повечето неща ги внасят директно и е по-евтино.Дрешки пазарувам от по малки магазинчета,защото в големите са все маркови и са по-скъпи.Памперси,кърпички,храни.... купувам от Била.Дано да съм ти била полезна.Лека бременност!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
аз основните неща си ги напазарувах от магазин пинокио в дружба.доволна съм от обслужването.от штъркел ходих да си взема количка ,но имаше нов продавач,който не можеше да ми отговори на въпросите,та ще ходя пак,защото съм се насочила към МАГ,а те са вносителите им.матрака си го взех от ТОП БЕБЕ-там ми се видя най-добре цена-екстри.все пак ми остава още малко до срещата с малкия човек и не мога да кажа покупките ми дали са били успешни.
с две думи за крупни покупки магазините са штъркел и пинокио според мен.
успех !
аз не мисля че ти е рано-щом ти се пазарува- пазарувай

# 6
  • Мнения: 397
За марките - от шишетата камера съм доволна. Биберонът-залъгалка ми е на Нук. Памперсите, на които сме се спрели са на Памперс - като за начало много съм доволна от памперсите ню бейби - от два до пет килограма.

# 7
  • Мнения: 10 758
Според мен сега можеш да си купиш по - големите неща, а за накрая остави само дрехите. Аз ще раждам ноември и за сега само обикалям по магазините, набелязвам си какво искам, правя списък и като влезна в деветия месец ще си ги купя. Водя и майка ми с мен, за да й покажа какви дрехи искам, защото дори и да ми казват сега, че ще е момче нищо не се знае докато не се появи. Относно шишетата - с две ръце ти препоръчвам АВЕНТ. Първото си дете го отгледах с АВЕНТ и съм много доволна. Имала съм и ЧИКО и КАМЕРА, но по-добри от АВЕНТ няма. Можеш да сложиш даже капачката върху бурканче с пюре. Много са удобни.

# 8
  • Мнения: 4 915
Както са ти казали вече, напазарувай си по-крупните неща от Пинокио, Штъркел или Малечко.

Ако искаш количка Маг Ингланд - Штъркел са директен вносител. Порт-бебетата и там са по-евтини /с 3-4 лв, не повече/. В същия магазин имат турски анатомични ванички със стойка, които са абсолютно еднакви с италианските такива. Само че струват 11 лв, вместо 39лв - колкото са тия от Ботуша. По другите магазини същите турски ванички ги продават по 22-23 лв!!?

От Малечко си купих комплект хавлии за бебо, много са меки - от едната страна е като плюш, от другата са памук. Правени са по поръчка на Малечко и в други магазини ги няма. Голяма хавлия с качулка, по-малка хавлия за глава и кесе струват 25 лв.
Малко скъпичко, но наистина са много, много меки и няма да дразнят бебешката кожа.  Simple Smile
В Малечко помпата на Авент е 80лв, в другите магазини е 82. Само тази разлика видях, не че са съществени два лева... Simple Smile
Стерилизаторите, другите помпи - почти навсякъде са една и съща цена.

От Пинокио можеш да си купиш, ако ти харесат, кошарките на Бертони. 130 лв са - с чекмедже и две нива на скарата. Някои имат и опция да се люлеят, различни цветове.  Размери 120/60 или 140/70 см. В другите два големи магазина кошарките са по-скъпи. В Малечко има само някакви италиански по 500 лв, в Штъркел има и по 150-160 лв, но не им харесах дизайна...

Колкото до дрешки и други дреболийки - виж по кварталните магазинчета...В Слатина и в Младост има магазини "Дани", които имат много разнообразен асортимент от качествени дрешки - вкл. и български, и много добри цени! Вчера пазарувах от тях и съм много доволна... Simple Smile Не знам в кои други квартали има магазини от тази верига.

А шкаф за преповиване не съм си купувала специализиран, че са много скъпи, ами си взехме един скрин от мебелен магазин - с четири чекмеджета и размери 80/80/50. Цвят череша, елегантен - доколкото е възможно за скрин  Wink , струва 130 лв. Много му се радвам.  Simple Smile

Не е лоша идея, че си се ориентирала сега да пазаруваш всъщност, защото така разходите няма да ти дойдат нанагорнище изведнъж - в последния месец, а и имаш време да разглеждаш и набелязваш...

Лека и усмихната бременност!

# 9
  • София
  • Мнения: 6 146
Аз си мислех скоро за фактора КОЛЕДА преди термина, от една страна може би ще има някакви коледни намаления на марковите нещица, но от друга като се сетя как по тези празници всичко се "опосква" и остават само боклуци....

# 10
  • Мнения: 2 641
Zdraveite na vsichki,

Blagodaria za izcherpatelnite otgovori. I vse pak kakvi sa adresite na tezi magazini? I da vi pitam naistina li na Ilianci gi imalo sastite nesta - kolichki, kosharki......, no na dosta po niski ceni?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 121
Адресите на повечето големи (и не толкова големи) магазини можеш да откриеш в сп. "9 месеца". Има доста реклами на тези магазини, дори съм виждала талони за намаления.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: bibi
Цитат на: dezyg
За магазин Пинокио в ж.к. Дружба /София/ са ми казвали, че е скъпо и продавачките са нелюбезни.
.

Гласувам с две ръце - вярно е !!!, но на 16.09. от 16.30 часа там (в магазина) ще има училище по кърмене и поради таз причина продуктите на Авент могат да се закупат с 10 % намаление  Twisted Evil , аз лично мисля да отида - близо  ми е пък ще видим дали до пазаруване ще се стигне - метнала съм око на физиологичната помпа на Авент


Здравей  Simple Smile
Можеш ли да ми кажеш къде точно се намира този магазин, защото и понятие си нямам къде точно в Дружба е този магазин и как се стига до там  Embarassed  Просто натам не съм имала път. Мисля и аз да ида на тази промоция и ще тръгна от Младост 2, та се чудех дали автобус 88 стига до там или с нещо друго трябва да отида?

Общи условия

Активация на акаунт