Новите ни козметични похождения 18

  • 60 230
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 843
Много добре изглеждат тези кремове, прекрасен вид са им докарали, отдавна ги гледам, но все още не съм си купила, та и на мен са ми интересни отзиви за тях. Доколкото помня, не бяха и много скъпи.

# 46
# 47
  • Мнения: 2
Много добре изглеждат тези кремове, прекрасен вид са им докарали, отдавна ги гледам, но все още не съм си купила, та и на мен са ми интересни отзиви за тях. Доколкото помня, не бяха и много скъпи.
Да,не са скъпи.Видях ги в ДМ,и много им се чудих,но реших първо тук да попитам.

# 48
  • Мнения: 557

 шестият отляво надясно

# 49
  • София
  • Мнения: 404
Взех си го днес ей така на майтап и определено е много добро попадение.Супер свеж аромат,много приятна консистенция за нанасяне и попива много бързо без да лепне или мазнее.Харесва ми и кампанията на Арома,че отделят по 5% от всеки закупен продукт за озеленяване на България.  Peace

# 50
  • Мнения: 2
Мацки да събера малко мнения за този продукт МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНО СУХО МАСЛО СЪС ЗЛАТНИ ЧАСТИЦИ на Нукс, заслужавали си парите , как стои върху лицето, косата. Мерси предварително Simple Smile
На мен не ми хареса и никога не бих си го купила пак, изтече му срока на годност да седи в шкафа, а съм използвала 1/5, ако има и толкова.На косата ми като финиш седи много чалга, пробвах преди миене за да го изхабя като маска, но аз съм руса и ми придаде гаден оттенък Confused.На тялото не съм го използвала защото си мисля да не цапа дрехите, а за през деня не бих го слагала.

# 51
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Бронзиращата пудра. Това е новият вариянт на шоколада... който никой никъде не успя да ми намери. Sad

# 52
  • Мнения: 2
а първото в шишенцето какво е? В сайта на буржоа не го намирам

# 53
  • Мнения: 4 428


Аз процедирам така: изсипваш с въпросната солничка малко количество в дланта си, заставаш пред огледалото, потапяш четката и започваш нанасянето.
Действаш на принципа: по-малко, но равномерно и донанасяш на местата, които искаш да попълниш.
Избягвай да изсипваш големи количества прах в дланта си, защото има риск да загребеш по-голямо количество и да станеш на петна. Sick
Пробвай и пиши после! Peace
И аз така го нанасям, но доста време ми отне докато схвана как точно става. Не си улучих цвета и  го ползвам само лятото, иначе съм много доволна, ефектът е на слабопокривен фдт.
Според мен не трябва да се пресипва, защото е много финен прах, а и е нужно малко количество, за да покриеш цялото лице. Успех!

Последно и аз так го нанасям  Peace Но не го изсипвам в шепата, а от горната страна на дланта. Така няма гънки, в които да се събира.
Но се оказа, че този ФДТ няма да ми свърши тази работа, за която го купих  Rolling Eyes Сега си спомних, че когато за първи път си купувах Miracle Touch, защото продавачката ми го препоръча като матиращ, я питах дали има от тези блестящите частици в него. Тя ми каза, че в матиращите продукти няма от тях, защото така се получава отратният ефект - кожата изглежда мазна. Та аз както исках допълнително да матирам Т-зоната, с прахообразния ФДТ няма как да стане  Tired Наистина с блестящите частици в него, кожата ми изглежда доста "блестяща"  Laughing Ще трябва да измисля друг вариант...

# 54
  • Мнения: 3 066

Коралов лак:)

# 55
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
а първото в шишенцето какво е? В сайта на буржоа не го намирам

Спрей бронзант е предполагам.

# 56
  • Мнения: 2 843
Ето с това се сдобих днес:

Съдържа:

# 57
  • Мнения: 2
а първото в шишенцето какво е? В сайта на буржоа не го намирам

Спрей бронзант е предполагам.

и аз така предполагам , но в каталога на сайта го няма

# 58
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Това е новата версия на шоколада. Купили са пудрата на половин цена / 12лв/, някаква промоция.
Предполагам, че където има продукти на Буржоа ще има и тази серия.

# 59
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Вдовичке, а има ли нюанси новия шоколад или се предлага само в 1 цвят?

Общи условия

Активация на акаунт