Боли ли ви като ви идва?

  • 3 168
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Grinning Момичета след като родих въобще не ме боли корема когато ми идва / 3 пъти до сега/. Това нормално ли е? Въобще не го усещам, а преди да забременея да не ви описвам как се превивах всеки път, и без един, два аналгина не се минаваше. При вас как е ? Накой може ли да обясни защо е така? Grinning

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цъ....мен никога не ме е боляло..за това щях да загина от болки няколко дни след секциото. Обявиха ме за лигла, а аз от де да знам как боли корем...

# 2
  • Мнения: 2 006
Наистина болките след раждането са сравнително по -леки,но при мен си ги има+това ми се увели4и с 2 дена Shocked от 3 на 5 Shocked Благородно завиждам на жените с лека менструация Embarassed

# 3
  • Мнения: 6 155
Мен си ме болеше и преди и сега пак Cry  Първия ден направо не мога да се мръдна Imp

# 4
  • Мнения: 1 517
преди да родя се дрогирах с лекарства първият ден като ми идваше сега изобщо не усещам нищо добре че ми е като часовник

# 5
  • Мнения: 6 315
Мен преди много ме болеше. Сега не ми е идвало още, та не знам. Има доста случаи в които болезненият М. става безболезнен след раждането...Дано да имам този късмет!

# 6
МММММм да , това с болките преди раждането беше голяма гадост. Бяха ми обяснили, някога си, че е заради силно стеснения вход на маточната шийка, заради възпален яйчник. Не знам. Сега нищо не усещам(като болки и тежест в корема) по скоро, по време на цикъла усещам едно такова леко  теглене в кръста. Кеф в сравнение с преди- всеки месец умирах.

# 7
  • MUC
  • Мнения: 571
Преди да родя, имах болки, но бяха поносими. Сега първия път след раждането нямах никакви болки, но за сметка на това продължи 10 дена.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: karla
Преди да родя се дрогирах с лекарства първият ден като ми идваше. Сега изобщо не усещам нищо, добре че ми е като часовник.


и аз съм тъй!  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses
леко удължено зацапване имам!  Imp

# 9
  • Мнения: 4 242
Преди да родя не можех да ставам от леглото първия ден като ми дойде Sad  (даже и билничен съм взимала), освен това цикълът ми беше 7-8 дни (че и до 10 е стигал Shocked ). След раждането пак си ме болеше но сравнително малко, по скоро ми се схващаха краката  и М. приключваше за 5-6 дни. Да видим сега след второто раждане каква песен ще запея Rolling Eyes ?
А казват че след като родиш не боли, защото се разширява входа на маточната шийка :unsure: .

# 10
Цитат на: Мери
А казват че след като родиш не боли, защото се разширява входа на маточната шийка :unsure: .


Хм, а той си се разширява по принцип нали? Не само от раждането  Embarassed

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мен не ме боля,но беше 12 дни.А преди ме болеше много и пиех по 2-3 спазмалгона.

# 12
  • Мнения: 2 609
Цитат на: karla
преди да родя се дрогирах с лекарства първият ден като ми идваше

И при мен беше по същия начин и силно се надявах на това,че като родиш спирало да те боли да е вярно,но за съжаление нещата при мен май няма да се променят,защото раждах със секцио Close

# 13
  • Враца
  • Мнения: 158
И аз преди да родя се дрогирах първият ден,но със Спазмалгон.Сега след раждането,не че е спряло да боли,но е къде,къде по-поносимо.А друса ли ви ПМС-то,че мен в деня преди да ми дойде ми е толкова черен света,че........... Imp  Imp  Imp

# 14
  • София
  • Мнения: 2 186
На мен днес ми дойде за първи път след раждането и доста ме боля. Знаете ли като кърмя, мога ли да вземам някакво лекарство за облекчаване на болката?

# 15
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Sunny bunny
На мен днес ми дойде за първи път след раждането и доста ме боля. Знаете ли като кърмя, мога ли да вземам някакво лекарство за облекчаване на болката?


То сигурно може, но ти би ли искала да рискуваш да премине в кърмата каквото и да е лекарство?
По-добре потърси нещо хомеопатично, пий някакви чайчета, все пак боли 1-2 дни и край Wink За съжаление не се сещам нещо конкретно, на мен още не ми се е възстановил цикъла, но преди доста си ме болеше и въпреки всичко избягвах да взимам лекарства. Може би е само на психична основа, но бях сама себе си убедила, че билковите чайове (маточина, лайка и др.) ми помагат Laughing

# 16
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Sunny bunny
На мен днес ми дойде за първи път след раждането и доста ме боля. Знаете ли като кърмя, мога ли да вземам някакво лекарство за облекчаване на болката?
Можеш да вземаш парацетамол за менс.болка-1 или2 таблетки Grinning

# 17
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Това с ПМС си е не по-малък ужас от болките първия ден. След като родих няколко месеца ми идваше почти без да ме боли, ама сега последния път направо ми се отели вола Close Мислех, че след раждането вече няма да го имам този проблем, ама не съм познала. А с ПМС голям майтап пада: рева, тръшкам се и вадя душата на мъжа си с някой друг скандал. Дори сме стигали до ключовата фраза:"Да, да мила не се притеснявай, поплачи си, на теб ще ти идва" Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 975
Boli i me goni i PMS . to.......... ugas...............

# 19
  • Мнения: 2 498
Страшно много ме боли и преди и след раждането....

# 20
  • Мнения: 1 770
Цитат на: ТУТИ
Grinning Момичета след като родих въобще не ме боли корема когато ми идва / 3 пъти до сега/. Това нормално ли е? Въобще не го усещам, а преди да забременея да не ви описвам как се превивах всеки път, и без един, два аналгина не се минаваше. При вас как е ? Накой може ли да обясни защо е така? Grinning


Нормално е, при някои жени болките спират след раждане. Радвай се!  Simple Smile

# 21
Цитат на: buubinka

И при мен беше по същия начин и силно се надявах на това,че като родиш спирало да те боли да е вярно,но за съжаление нещата при мен май няма да се променят,защото раждах със секцио Close


Моя приятелка, която ражда със секцио ми каза че не я боли след раждането за разлика от преди него. Така че дано и при теб се получи така. Simple Smile

# 22
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Цитат на: buubinka

И при мен беше по същия начин и силно се надявах на това,че като родиш спирало да те боли да е вярно,но за съжаление нещата при мен май няма да се променят,защото раждах със секцио Close


Не се знае при всеки е различно, аз също родих със секцио и сега като ми идва понякога не разбирам кога  Embarassed  нищо не усещам. А преди не можех да изкарам деня без аналгин  Sad

# 23
  • Мнения: 2 693
При мен няма промяна "преди" и "след" - 3 дни менструация, 2 дни зацапване, първия ден - ад.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Еееееееееех, значи мога да се надявам, че има вероятност след като родя да не ме боли вече. То инак първия ден си беше някакъв ужас. И без лекарства не съм минавала.

# 25
  • Мнения: 3 569
Аре тука няма да се изказвам Wink

# 26
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Future pere
Аре тука няма да се изказвам Wink


Не бе, що, кажи си Wink

# 27
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Future pere
Аре тука няма да се изказвам Wink


Кажи си, сред толкоз мноо жени най-много другия месец и на теб да ти дойде Grinning

# 28
  • Мнения: 3 569
Цитат на: lilita
Цитат на: Future pere
Аре тука няма да се изказвам Wink


Не бе, що, кажи си Wink


Хахахах, не искам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт