Избор на име за момЧе:)

  • 2 989
  • 41
  •   1
Отговори

Анкета

Кое име ви допада най-много?

Опции:

  • Мнения: 32
Дойде и моят ред да се допитам до мнението форумско Hug
Таткото не харесва много-много Матей, но не го отрича напълно  Crazy, Захари е свекърят (но не само заради това името е в списъка), другите просто ми звучат добре Simple Smile

# 1
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Двоумя се между Валери и Захари,но гласувах за Захари

# 2
  • София
  • Мнения: 291
Захари.
На галено - Зари или Хари.  
Момченцето ви ще бъде приятна атракция с това име.
Пък освен всичко останало, ще зарадвате и милия дядо.

# 3
  • Мнения: 6 991
И аз  съм за Захари Simple Smile

# 4
  • Мнения: 399
Двоумя се между Матей и Захари,но все пак гласувах за първото!  Peace Просто обожавам галеното Матю  Heart Eyes ,но пък съм и влюбена в Захари Бахаров (и в брат му  Embarassed )  Laughing

# 5
# 6
  • Мнения: 1 207
Много хубави имена, поздравления!
Много се чудих дали да гласувам за Матей или за Захари. Покрай тоя форум и специално покрай Мимина  Grinning много се запалих по името Матео, от там и Матей ми харесва. Гласувах за Захари в крайна сметка, защото таткото много не си пада по Матей.

Междудругото, преди няколко седмици говорих по телефона с майката на едно детенце от групата на сина ми, с която иначе не се познавме, и тя ме пита, "Ама ти не си ли майката и на Матео?" - детенце от групата на по-голямото й дете, причала съм по гласа на нея... и това точно в момент, в който си мислех как ако имам още едно момче (което не се очертава Cry), Матео ще да е... Шашнах се в първия момент... Сори за спама

# 7
  • Мнения: 2 216
Антон!
Много се изненадах, че името Захари е фаворит.

# 8
  • Мнения: 399
Флорче, Mr. Green Hug
Аз май ще си сменя гласа за Захари,щото хич не обичам когато единия родител недолюбва избраното име...не,че нашия глас има значение,де! hahaha

# 9
  • Мнения: 399
Ми не мога да го сменя... Tired Здраве да е!Успех! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 252
Аз гласувах за Матей.

# 11
  • Мнения: 465
Още един глас за Захари.  Peace Галеното Хари наистина е много сладко, а името благозвучно.

# 12
# 13
  • Австрия
  • Мнения: 2 300
И аз се чудех между имената Матей и Захари  Grinning Гласувах в полза на второто заради таткото.

# 14
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Гласувах за Антон Heart Eyes
Матей също ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт