Комплекта за домашна епилация Smooth Away Vibe

  • 100 617
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте неси поръчвайте този комплект мога да кажа че нее никаква гъба а шкурка космите се показват на другия ден.Жалко че се опитват да го пробутат на доста висока цена писах във офицялния сайт но неми побликуваха мнението

# 31
  • Мнения: 0
Струва ми се, както от коментарите тук, така и от един друг форум, че "чудото" работи стига да е 1) оригинално, а не китайската имитация, 2) не се прилага натиск и 3) не очакваш ефекта на кола маската. Мисля, че би било полезно, ако по принцип се бръснеш.
Мен обаче ме интересува - бързо ли става? Повечето време използвам епилатор и ми се налага да се "бръмкам" с него през около 2 седмици. Но по време на сесия нямам време Sad

# 32
  • Мнения: 0
Аз си поръчах от български сайт тази машинка .. за 39лева ще получа 2броя (промоция) и доставката ми е безплатна .. чух много добри коментари и само един лош .. Simple Smile когато го пробвам ще пиша Simple Smile

# 33
  • Мнения: 65
Здравейте момичета! Това нещо го имам от около една година и да ви кажа не си заслужава. Поръчах си го от българския сайт и аз с надеждата, че ще става бързо и ще зарежа епилатора но уви... Единственото хубаво нещо е че действа като ексфолиант и  кожата ти става по-нежна , но какво търкане пада.....особено ако сте с по-тъмни косми, не става бързо и не е толкова трайно.

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте дами, искам да кажа,че преди месец си взех продукта и аз съм много доволна от него.Но при всеки резултата е различен.Всичко зависи от самата структура на вашите косъмчета.Ако ви растат бързо и са доста дебели и черни няма смисъл от това.Ако сте свикнали със кола маска продължавайте с нея.Но като цяло аз съм си правила 4 процедури на краката и 1 на ръцете.Сега косъмчетата са ми по меки и съм доволна.

# 35
  • Мнения: 53
Да бутна малко темата...Понеже в момента правят агресивна рекламна кампания на този продукт - аз също се подлъгах от промоцията "Само днес - 2 на цената на едно". Тъй като в сайта им не допускат отрицателни мнения, ще пиша тук. Крайно съм разочарована, че за пореден път на българския пазар се предлага жалка китайска имитация на нещо, чийто оригинал може би е добър, но това което ни продават тук е абсолютен боклук. Дори няма търговски вид, опаковката е сякаш принтирана в домашни условия. Сега за съдържанието - Евтина имитация на оригинала, която не струва и 5 лв. Ефекта е същия като след бръснене - на 2-рия ден космите се показаха. Въпреки, че спазих указанията да не прилагам натиск по време на процедурата, след малко кожата ми се зачерви и болеше сякаш съм изгоряла на плажа, усещах болка и на другия ден. Повече няма да допра този боклук до кожата си. Момичета, не се подлъгвайте от положителните коментари в сайта. Просто там не допускат отрицателни. Надявам се да съм била полезна.

# 36
  • Мнения: 2
Да кажа аз тогава, макар че още не съм видяла целия цикъл. За премахването на косъмчетата потвърждавам, че е наистина почти безболезнено и най-вече - става много бързо. Кожата се зачервява съвсем малко и при мен не навсякъде. Аз се пробвах на ръцете първо. Минали са 2 дни, но засега косъмчета няма.  Ще кажа скоро колко ще издържат без да никнат. Това, което повече ме протеснява, е колко време ще могат да се ползват представките в комплекта. Ще ъпдейтна информацията тези дни.
Момичета, кажете после за колко време става доставката от Китай.

Erisipela или Мая - много грозна лъжа- дори не си се постарала да поправиш грешките в изречението.Това мнение е копирано от сайта на продукта с цел агитиране - не е лично мнение. Всички положителни коментари са фълшиви.Ето  целия цитат  и линка към него: http://www.mysummerlegs.com/%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-bg
Да кажа аз тогава, макар че още не съм видяла целия цикъл. За премахването на косъмчетата потвърждавам, че е наистина почти безболезнено и най-вече - става много бързо. Кожата се зачервява съвсем малко и при мен не навсякъде. Аз се пробвах на ръцете първо. Минали са 2 дни, но засега косъмчета няма. Ще кажа скоро колко ще издържат без да никнат. Това, което повече ме протеснява, е колко време ще могат да се ползват представките в комплекта.
Аз да кажа за ефекта при мен и резултата до момента, както обещах. Ден след първо епилиране на ръцете - 9ти. Ефект - аз усещах косъмчета още на 4-5 ден, но не се виждаха. Усещането не е грубо в никой случай, не е като след бръснач например, както аз очаквах, а по-скоро като след кола. В момента вече се виждат, но сякаш са със забавен растеж (или си въобразявам)
Maq



Коментара на Таня също е фълшив.В сайта на продукта е под името Алекс

Здравейте дами, искам да кажа,че преди месец си взех продукта и аз съм много доволна от него.Но при всеки резултата е различен.Всичко зависи от самата структура на вашите косъмчета.Ако ви растат бързо и са доста дебели и черни няма смисъл от това.Ако сте свикнали със кола маска продължавайте с нея.Но като цяло аз съм си правила 4 процедури на краката и 1 на ръцете.Сега косъмчетата са ми по меки и съм доволна.
Alex 1986

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 18:37 от milenskii_79

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!
Късно прочетох какво сте писали и получих и платих това нещо вече... Cry Cry
Някой връщал ли е продукта обратно?Просто се чудя дали поне ще ми върнат парите,защото след това,което прочетох много се чудя дали изобщо да го пробвам..Моля Ви,помогнете...  Confused

# 38
  • Мнения: 0
Пълен боклук е. По добре не си го поръчвайте. Първо отнема доста време докато си махнеш космите и резултата е все едно си използвал самобръсначка.

# 39
  • Мнения: 399
Пълен боклук е. По добре не си го поръчвайте. Първо отнема доста време докато си махнеш космите и резултата е все едно си използвал самобръсначка.

СЪГЛАСНА СЪМ!
МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ?

# 40
  • Мнения: 86
Пълен боклук е. По добре не си го поръчвайте. Първо отнема доста време докато си махнеш космите и резултата е все едно си използвал самобръсначка.

СЪГЛАСНА СЪМ!
МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ?

Здравей!По закон в рамките на седем дни може да върнеш продукта, в добър търговски вид.Най- добре ги информирай веднага, че искаш да го върнеш!Надявам се не е късно вече  Peace

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте дами!
Бях впечатлена от резултата от приложението  на продукта - епилиращата система Smooth away vibe, показан в рекламното видео в този сайт- http://www.mysummerlegs.com/%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0-bg и за това си го поръчах и чаках с нетърпение поръчката. Изпробвах продукта с една от големите  епилилращи гъби съгласно указаните в упътването инструкции за ползване и за съжаление, резултата от упротребата му изобщо не отговаря на това, което се рекламира във видео. Дори и след многократно прилагане на едно и също място на ръката, където косъмчетата са тънки и в указаните в упътването размери, резултата е почти никакъв, за разлика от болката, която се появява от многократното безрезултатно третиране на кожата. Споделих разочарованието си в писмо до посоченият имейл адрес в този сай и поисках да ми бъде възстановена изплатената при получаването сума, но отговора бе, че тъй като  продукта е използван и  стоката е с нарушен търговски вид, сумата не може да бъде възстановена. Съмнявам се, че в сайта ще публикуват мнението ми, за това реших да го изкажа тук.

# 42
  • Мнения: 11
Аз си го закупих преди 2 месеца на "промоция"...струваше 35 лв.....това ми беше най-тъпата инвестиция, която съм правила до сега! Машинката представлява пемза за крака, която освен, че раздразва кожата и накъсва косъма ами и на всичкото отгоре  трябва да търкаш поне 1 час за един цял крак и то ако сте с нормално окосмяване....Когато го изпробвах, после целите ми крака бяха пламнали, не исках да рискувам и с другите зони.
Сега пемзичката си стои захвърлена във вкъщи и само обира прахоляка отново си минах на старият ми епилатор от който никога не съм остава разочарована... Peace

# 43
  • Мнения: 26
Някой друг няма ли да сподели мнение? Моля момичета! Тъкмо разглеждах сайта и публикуваните в него мнения на доволни клиенти ми се сториха много напудрени.
Приятен ден ви желая. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Хора, не си поръчвайте този боклук.
Moq pristigna predi nqkolko dni. Vyobshte ne premahva kosmi i ne znam kakvo e negovoto prednaznachenie. No nqma da ima rezultat dori i da tyrkash edin chas. Sega mnogo syjalqvam za tezi 37 lv, koito dadoh naprazno. Porychah go ot saita summerlegs ... Tova e porednata kitaiska izmislica.   

Общи условия

Активация на акаунт