кУ тий криво , зуза е виновна!-7-ма тема -кокоша!

  • 35 237
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 983
ей, никакви ви няма, начи, пияни кокошки  newsm57 newsm57 newsm57 Drunk Drunk Drunk
хадИ деееее, скучно ми еееее, няма бира, вас ви няма, баси, тая вечер е скука  smile3515

# 16
  • Мнения: 1 086
Долър вечер курици  newsm57

Човек да не поработи малко, вие веднага нова тема пуската...

Оф днес на раута беше по-страшно от  вчера...
Пък вчера вечерта мъжо реши да събере двама колегио дет тряя им казва, че ще имат нов шеф и да ги напие и.....изкарахме до 4 сутринта.... Те пият пък аз ръфам едни ягоди  hahaha

Напрау не мооо гледам, пък до ся рЪботх... Sad

# 17
  • Мнения: 786
СПАРКИТУ.....тука сми....ядем.. Mr. Green
ЗУЗАТА и тя храни младия кроки!
ЛОЛИ още малко имаш да ръфаш плодове до неделя.. Laughing

# 18
  • Мнения: 1 086
Близначе, мани....
май ша ходим по-рано на море и тряя почна от събота да се захранвам....пък събота ша ходим на балкан....ама тогава поне краставица мой да ръфам...или курнишон  Joy

# 19
  • Мнения: 786
още малко ЛОЛЕ... Wink

# 20
  • Мнения: 7 118
аз даже пях вечи де...

Ади сига и снимки пускам, да си спомнями

Помните ли зимата на 69-та? Къв кокоши студ беши? Манииии, мани, изпадаха ни ноктитИ на ръцети тогава...

# 21
  • Мнения: 1 086
а аз викам след морето ей такава да стана

# 22
  • Мнения: 786
аз даже пях вечи де...

Ади сига и снимки пускам, да си спомнями

Помните ли зимата на 69-та? Къв кокоши студ беши? Манииии, мани, изпадаха ни ноктитИ на ръцети тогава...



помним помним...маникюра ми беше станал на нищо... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 786
а аз викам след морето ей такава да стана

аааааааа ЛОЛЕ...тъй може да изгори само ПИЛЕТО!!!! Joy Joy Joy Joyпо пилешки...
теб тъ виждам ей тъй..с приятен тен..човешки.. Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 1 086
Я ку стана толкова черна, начи сЪ мЪ намазали с вакса  Joy Joy Joy

Обикновенно ставам тъмно жълта след море и всички  питат "ЗА КО НЕ СЪ ПЕЧИ?"

# 25
  • Мнения: 786
Я ку стана толкова черна, начи сЪ мЪ намазали с вакса  Joy Joy Joy

Обикновенно ставам тъмно жълта след море и всички  питат "ЗА КО НЕ СЪ ПЕЧИ?"
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyтова ми хареса..

# 26
  • Мнения: 7 118
Тука като ме болеше пилешкия врат...ах, Близнацата пак ми спаси перушината тогава, направи ми един кокоши масаж с 3 пръста и на мига мА отпусна.

# 27
  • Мнения: 786
Тука като ме болеше пилешкия врат...ах, Близнацата пак ми спаси перушината тогава, направи ми един кокоши масаж с 3 пръста и на мига мА отпусна.


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha-ма ЗУЗЕ...той верно много схванат е бил...чак към гърба си гледаш.. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 786
ЛОЛИ изфащах тъ...ни мога та объркам с тез изпъкналити комбали...Та ЛОЛИ...какво ръбаш и криеш ти тука???захравнваш съ вечи а? Joy Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 7 118
ЛОЛИ изфащах тъ...ни мога та объркам с тез изпъкналити комбали...Та ЛОЛИ...какво ръбаш и криеш ти тука???захравнваш съ вечи а? Joy Joy Joy Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaЕй тва не го очаквах в кокоша тема  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт