Израел или Италия

  • 17 578
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
Pipi rz - ние също избрахме Израел, но за Нова година и се спряхме на Географски свят. Ще чакам с нетърпение разказа ти.
Здравей!Предстои ни пътуване със същата фирма,би ли споделила впечатления!

Ние така и не стигнахме до там, за съжаление не мога да помогна!

# 46
  • Мнения: 342
Не съм пътувала с Географски свят на организирана екскурзия, но 2 пъти съм ги ползвала за визи за Близкия Изток. Коректни са и ако трябва някога да пътувам с агенция (дано не ми се наложи) Simple Smile бих избрала тях.
Това, което ви препоръчвам е да проверите из нета отзивите за хотелите, в които ще спите, за да не останете разочаровани после. Мненията в booking.com ще ви дадат ориентир какво да очаквате.

# 47
  • Мнения: 109
Не съм пътувала с Географски свят на организирана екскурзия, но 2 пъти съм ги ползвала за визи за Близкия Изток. Коректни са и ако трябва някога да пътувам с агенция (дано не ми се наложи) Simple Smile бих избрала тях.
Това, което ви препоръчвам е да проверите из нета отзивите за хотелите, в които ще спите, за да не останете разочаровани после. Мненията в booking.com ще ви дадат ориентир какво да очаквате.
Благодаря Simple Smile Не ме притесняват хотелите,там само ще спим за по 1 вечер,но иначе изглеждат добре.Повече ме притеснява агенцията  newsm78

# 48
  • Мнения: 342
Ами засега няма да фалират (лично ги питах миналата година) Simple SmileSimple Smile

# 49
  • Мнения: 109
Ами засега няма да фалират (лично ги питах миналата година) Simple SmileSimple Smile
Ау чак толкова песемистични мисли нямах  Simple Smile
И за да не разводнявам темата ,живот и здраве като се завърна от Израел ще пиша конкретно по темата "Израел или Италия" тъй като до Италия съм ходила 2 пъти... и пак ми се ходи  Party

# 50
  • Мнения: 294
сега видях че моята тема е разбудена.Когато пътувахме ние през 2011 нямаше никакви проблеми относно фирмата.Много бяхме доволни,ако нещо друго те интересува питай,ще помагам с каквото мога Hug

# 51
  • Мнения: 109
Ние се завърнахме преди 2 дни.Бяхме в Израел и Йордания.Много се радвам че ги комбинирахме и двете.Колкото и по-нецивилизована да ми се стори Йордания и тежкото преминаване на палестинската граница,определено беше по-интересна,най-вече заради Петра-уникално място.В Израел имахме само 15минути в Хайфа  #Crazy #Crazy ,в Назарет видяхме само църквата и не успях изобщо да усетя града,обиколихме Галилейско море,спахме в Витлееем-беше интересно,за Иерусалим-новя град го видяхме от автобуса,стария град-там вече по стъпките на Христос предполагам всеки преживява различни емоции.Лично аз се радвам че видях това място.Плажа на Мъртво море беше страхотно изживяване  Wink
За фирмата географски свят-имам много забележки и определено не бих им ползвала услугите за напред.Добре че бяха местните екскурзоводи в Израел...жената ни показа и неща извън програмата,а в Йордания я пререди по съвсем друг начин-хиляди пъти по-удобен.
За темата Италия или Израел бих казала,че двете места са несравними.Израел- поне веднъж в живота си човек трябва да го посети,докато Италия само веднъж не стига,там има толкова много неща за гледане.Определено Италия е по-красива,по-зелена,но пък Израел е свързан с християнството и има повече екзотика  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт