От Ямбол u Стамбул та чак до Ескишехир, подготовка ще има за празничния пир TR42

  • 54 733
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДЖОРДИЧ,
Благодаря за почерпката Hug А на Тео му пожелавам след кръщавката, да го избере най якото ангелче и да го пази и помага при най трудни моменти newsm10 babydust7

И колко ранна, да е срещата, че аз докъм 11.30 съм на едни процедури, но след това съм фрее. Ако по това време е виждането, там съм.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 924
ЧЕСТИТО КРЪЩЕНЕ!
Джорди,да ви е жив и здрав милият кръщелник!Дано ангелът му-пазител,неотлъчно бди над него и го води винаги към доброто и красивото в живота!

Делтичке,Копнежче,честита ви радост!

Yakamoz,как е Нереа?...Кога отплавате?...Да не забравиш корабния дневник и да правиш снимки!...Искаме после,всички подробности за морското пътешествие "Двама души в една яхта,без да броим кучето"...Е,не баш всичките,де
Аз пък,най-си обичам турското каЙвенце и то,както аз си го правя Mr. Green...Хич не му се церемоня...Мятам в малко медено джезвенце една чаена лъжичка,с връх,фино смляно кафе и 1/3 лъжичка кафява захар.Заливам със студена вода.Слагам на котлона,докато се надигне и обърне...и готово!...Утайката пада на дъното и течността над нея не съдържа кафяни частички,така че,да трябва да я дъвчеш...

# 32
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Джорди HugЧестит ти кръщелник  HugДа е жив и здрав Hug


# 33
  • Varna
  • Мнения: 2 594
       ДобрЮтрУУУУУУУУУУУУУУУУу Hug


                                     


                                             

# 34
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Добро да е  Hug

# 35
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
От мен - музиката :

">#at=54[/video]

# 36
  • Varna
  • Мнения: 2 594
АНЖОУУУУУ,
И от тука да благодаря за тази песничка....от както я пусна във фейсО,...вече два денЯ, не спирам да си я въртя Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 603
Добро утро и от мен... опс, то не е много утро вече, но тази сутрин не ми се пускаше компютъра та съм изпуснала форумното кафе.

Джорди, честит кръщелник! Да ти е жив и здрав!

Делтичке, аз винаги си обръщам кафето и си гледам в чашата, но не вярвам много на такива неща, ами го правя по-скоро да си развивам въображението.

Лорче, по програма трябва тези дни да е, между вторник и сряда, но ще видим как е работата и времето. Иначе Нереа е добре, покашля още, ама ще мине. За дневника не знам дали ще имам време, но снимки със сигурност ще направя много. Заредила съм батериите.  Mr. Green

Вчера най-накрая сложихме една маса на терасата, малко е мъничка, ама за 4-6 човека става. 6 ако много се сгъчкат де. Имахме и гости, които си тръгнаха в 1 през ноща. Добре беше, но в такива моменти най се радвам, че имаме миална  Mr. Green

# 38
  • Varna
  • Мнения: 2 594
И Ина фурна ако имахтИ, сЮФсем щеше да ти е тамам Wink

# 39
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
драги,
съжалявам че ми е толкова трудно да се включвам,
но ако има желаещи за среща в Сряда (10.08), начало между 16 и 17 часа пак на същото място (Аквариум) или посочете друго!, МОЛЯ ДА СЕ ОБОЗНАЧАТ!

повече подробности за кръщенето очаквайте на живо или след като се приберем в Истанбул...

прегръдки на всички

# 40
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
п.с. много благодаря за поздравленията за малкия. много беше вълнуващо!

# 41
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Hug HugДжордеее! Да ти е жив и здрав кръщелника Тео! Много зддраве и щастливо детство му желая! Горе долу до кога ще е срещата, мога да дойда към 18 ,15 часа,ех дано да се видим!

На всички- Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2
 Grinning Grinning Grinning още един член на Христовото войнство!
Джорди, честит ти кръщелник! Господ да му е утеха и закрила в трудност и в радост! Praynig


Аз на срещата ще се опитам да дойда. Утре ми идват гости от Ст. Загора и в най-добрия случай ще съм с моята приятелка и дъщеричката и/ 8 год./, ако разбира се нямате нещо против.Те Хапкова и Анжето вече ги познават Rolling Eyes Laughing   Ако обаче гостите ми имат вече план да ходим някъде в сряда ,  няма да дойда , но още сутринта ще дрънна на Делтича за да  знаете!

# 43
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689


Добро утро със снимка от Ескишехир!

И вижте какво открих тази сутрин. Някой може ли да каже нещо повече за тази мацка? Много приятна музика!


# 44

Общи условия

Активация на акаунт