Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 42

  • 28 709
  • 675
  •   1
Отговори
# 15
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ехооо тука се спори "Мечтатели" не "Малки Тайни" да ви напомня  Rage newsm61

Вай преводачо, какво пак ти стана, че се ядоса. Снощи се връцна, сега пак.

# 16
  • Мнения: 0
Запис. Страхотна тема.  Peace

# 17
  • Мнения: 0
Ехооо тука се спори "Мечтатели" не "Малки Тайни" да ви напомня  Rage newsm61

Вай преводачо, какво пак ти стана, че се ядоса. Снощи се връцна, сега пак.
hahaha smile3532 Еми то няма какво да преведа  smile3521  http://www.vbox7.com/play:6a1dd81071

# 18
  • Мнения: 136
Здравейте мечтатели , Честита тема !  Heart Eyes  Любими турски сериали:    Мечтатели ; Перла ; Брак с чужденец    Flutter    Извинете ме че не влизам да пиша , но тези постоянни спорове ме дразнят и предпочитам да ви чета само , Колкото то Даахан и Сарп , кой е по добър , то се вижда по феновете на двамата актьори , аз лично харесвам повече Даахан   по естестен ми е в ролята си ! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 0
Хубава тема!!! ЗАПИС!  newsm10

# 20
  • Мнения: 0
Споровете "Даахан или Сарп" вече наистина ни идват малко вповече smile3511 smile3514 smile3512 . Ок изказвайте мненията си, но не се упреквайте един друг

# 21
  • Мнения: 68
Та за женките да кажа сега! Су ме кефи много и мисля ,че има потенциал,би играла много добре комични роли,просто и физиономията и подхожда на такъв тип персонаж! За Пелин,какво да кажа,тя сакаш става за реклами повече! А Аслъ мисля ,че би се справила доста добре в киното,малко шлифовка още и ще е супер,но в сериозни роли,драмата по и отива...Тази която играеше Йозге също е доста добра,най-трудни са отрицателните роли според мен! Та,това е в общи линии! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 68
А за възрастните някой знае ли подробности?Всички ли са актьори или има и такива които са взети с кастинг и не са участвали във филм до сега?

# 23
  • Мнения: 68
avokado, efe_kaygisiz_89, galichka, imagine, mirsela, nessinka, pavlinaio, Vesseto (+ 1 Скрит/и) и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

????

# 24
  • Мнения: 33 393

Ехооо тука се спори "Мечтатели" не "Малки Тайни" да ви напомня  Rage newsm61

Това беше споменато в кръга на шегата , и никой не е спорил за "Малки тайни"  Joy Joy

# 25
  • Мнения: 33 393
avokado, efe_kaygisiz_89, galichka, imagine, mirsela, nessinka, pavlinaio, Vesseto (+ 1 Скрит/и) и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

????
Аз съм скрития  Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 68
Поздрав за всички Мечтатели! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 640
Честита ви нова тема!

За момичетата в сериала ,би трябвало да си дадат мнението мъжете от темата ,а ние да им гледаме сеира. Не може само те нашия. Бих си казала мнението за по-възрастните героини ,но да не стане пак някоя патаклама hahaha
Айше ми е най-приятната от всички. Точна и сърдечна жена. Може да отстъпва на съпруга си ,но
и доста твърдо отстоява мнението си,когато е нужно.
На Аслъ майка й ми е много неприятна. Не обичам хора ,които мълчат ,приемат помощта на другите ,но доста често са неблагодарни. Когато нямаш възможност да им помогнеш го приемат ,като че не искаш ,а не, че не можеш.
Майката на Ефе ми беше приятна до момента на забременяването. Е, ми направо ми стана гнусно.
Майката на Дениз я разбирах.Много неща не харесвах ,но и тя беше много наранена. В такъв момент човек не винаги действа по правилния начин.
Извинявам си ,че не пиша имената ,но за да не ги объркам предпочетох този начин на отразяване.

# 28
  • Мнения: 68
Мен ме кефеше много бащата на Ефе...какви шамари им лепеше само:)Дядото на Мине и на жена му брат(и аз не им помня имената)та,те двамата бяха голям майтап:)Най не ми харесва на Аслъ баща и!

# 29
  • Мнения: 33 393
Честита ви нова тема!


Майката на Ефе ми беше приятна до момента на забременяването. Е, ми направо ми стана гнусно.

Това е не по-малко лошо от расизмът , в който обвиняваш Мишел.
 Майката не Ефе не е единствената родила след 40  Peace Щом е могла да забременее и роди детето, не виждам къв е проблема?
Много ми е интересно ти на колко години си , че мислиш така? newsm78 Аз съм на 20 и от горе-долу година разбирам тези неща , няма нищо ненормално. Все пак не са с некролозите в джобовете а ако бяха със сигурност нямаше да забременее жената  Peace

Общи условия

Активация на акаунт