Има ли хора,които говорят с мъртвите?

  • 28 984
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 276
И аз преди време го правех това , което ВЛ описва, с кръга. Става, да -истина е.

    +1 /както е модерно във форуму/.  И аз съм го правила, става, да  smile3521

Правили сме го като деца, когато уж "викахме духове". Пълни глупости.

# 106
  • Мнения: 2
Аз вярвам,че може да говорим с мъртвите,вярвам също,че има задгробен живот.Вярвам защото,моята дъщеря почина скоро от Ковид.
Вярвам,че е на по-добро място и нищо не я боли.
Момичето ми беше на 22 г.и си отиде твърде рано от този свят.
Не можах да я видя за последно и да и кажа,колко много я обичам,не можах да я прегърна и да я утеша.
А толкова много искам,да намеря медиум,който да и прати моите думи.
Ужасно много ми липсва моето момиче 😢
Не беше честно,да ми я отнемат и да не ми позволят да я прегърна.
Не беше честно да ми я върнат в запечатан ковчег,без да я целуна.
Не е честно,да погреба детето си.Трябваше аз да съм преди нея.
Ще се успокоя само,когато се свържа с нея и и поискам прошка за това,че я пратих в болница и да и кажа колко много я обичам.
Само тогава ще се успокоя мъничко.
И ще и оставя душичката на  мира.
Ще я оставя да почива в мир и да намери пътя към отвъдното.

# 107
  • Мнения: 1 983
Моите съболезнования! Вярвам, че е на по-добро място. Дано все пак намерите за себи си покой, макар, че не е толкова просто. Disappointed

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз вярвам,че може да говорим с мъртвите,вярвам също,че има задгробен живот.Вярвам защото,моята дъщеря почина скоро от Ковид.
Вярвам,че е на по-добро място и нищо не я боли.
Момичето ми беше на 22 г.и си отиде твърде рано от този свят.
Не можах да я видя за последно и да и кажа,колко много я обичам,не можах да я прегърна и да я утеша.
А толкова много искам,да намеря медиум,който да и прати моите думи.
Ужасно много ми липсва моето момиче 😢
Не беше честно,да ми я отнемат и да не ми позволят да я прегърна.
Не беше честно да ми я върнат в запечатан ковчег,без да я целуна.
Не е честно,да погреба детето си.Трябваше аз да съм преди нея.
Ще се успокоя само,когато се свържа с нея и и поискам прошка за това,че я пратих в болница и да и кажа колко много я обичам.
Само тогава ще се успокоя мъничко.
И ще и оставя душичката на  мира.
Ще я оставя да почива в мир и да намери пътя към отвъдното.

Много съжалявам, не искам и да си представям тази болка! Съболезнования! Само искам да ти кажа, че ако твоето момиче вижда и чува там отнякъде, тя знае, че ти не си я пратила в болницата с лоши намерения! Защото истината си е истина, а ти най-малко от целия свят си искала да стане лошото! Всяка майка, дори когато действа от страх и се окаже грешно решение, преди това и преди всичко се води от любов. А нейната душа е в мир, защото за млад човек на такава възраст не би могло да бъде иначе!

# 109
  • Мнения: 12 473
Pepi, искрени съболезнования.
Бих могла да помогна. Пишете ми, моля

# 110
  • Мнения: 355
Аз вярвам,че може да говорим с мъртвите,вярвам също,че има задгробен живот.Вярвам защото,моята дъщеря почина скоро от Ковид.
Вярвам,че е на по-добро място и нищо не я боли.
Момичето ми беше на 22 г.и си отиде твърде рано от този свят.
Не можах да я видя за последно и да и кажа,колко много я обичам,не можах да я прегърна и да я утеша.
А толкова много искам,да намеря медиум,който да и прати моите думи.
Ужасно много ми липсва моето момиче 😢
Не беше честно,да ми я отнемат и да не ми позволят да я прегърна.
Не беше честно да ми я върнат в запечатан ковчег,без да я целуна.
Не е честно,да погреба детето си.Трябваше аз да съм преди нея.
Ще се успокоя само,когато се свържа с нея и и поискам прошка за това,че я пратих в болница и да и кажа колко много я обичам.
Само тогава ще се успокоя мъничко.
И ще и оставя душичката на  мира.
Ще я оставя да почива в мир и да намери пътя към отвъдното.

Мила Пепи, съболезнования за твоето момиче 😪

Не се обвинявай.  Ти си направила каквото всеки един и всяка майка би посъветвал детвто си. Нали там се ходи, когато си болен  - болницата.

Аз вярвам, че всички ние идваме с някаква мисия на земята. И когато си научим уроците или ни свърши времето,  трябва да си тръгнем.
Също така е научно доказано, че енергията не се губи в пространството. Тя само променя своята форма 🤗
Ние сме същества  които твърде много се привършване към материалния аспект на живота,  а всъщност всички сме енергия.
Твоето момиче е свободно.
Не се вини.

Аз вярвам, че има Бог. Когато бях в агония след първата си химиотерапия, "видях" как издърпва болката от мен. Не знам кой беше, но беше обвит в светлина и съм убедена, че ако не е бил Бог, то е бил негов пратеник, зашото преди това ревях с глас и се гърчех в агония. И после се оказа, че имам сепсис.

Също вярвам, че има много лоши духове, които могат да навредят к затова трябва да се внимава с разните говорещи с тях, че не ее знае с кого си говорим.

# 111
  • Мнения: 2
Аз съм ходила при една жена.  Родом съм от Монтана, а жената е от Берковица. Ходих преди години няколко пъти....с ръкана сърце казвам, че всичко което ми казаха се случи. Един път и аз говорих..., но не искам да споделям повече в темата. Ще кажа само, че не вярвах докато не отидох и не го направих. Не съм ходила от поне 2 години. Последно водих приятелка. Ако някой нещо се интересува може да ми пише на лични. Не искам просто да задълбавам и да навлизам в спорове, защото всеки може да вярва в каквото си иска Simple Smile

# 112
  • Мнения: 2 616
Има много писано по тази тема. Всички души идват тук на Земята в тела, после си отиват, пак идват и т.н., всяка душа си има свой път и какво да научи, докато е в съответното превъплъщение. Много хора могат да извършват контакт със същества, които не са в тяло, особено деца. Знам от първа ръка такива случаи. Децата общуват с починалите роднини, като с живи, някои деца дори реално не знаят, че те не са вече в тяло! Децата са в различно състояние на съзнанието, затова при тях се наблюдава понякога, говорим за възрастта 3-6г., по при някои това се запазва и нататък. Много често, можете да изгледате такива клипове в нета, в които участват и медицински лица, които са били близко до отиващите си в последните им часове, заявяват, че те, малко преди крайния момент, виждат свои близки или ангели, които идват да ги вземат. Това го знам, че се случва и от разказваното в рода ми. Човек не е само тяло, не е! Имал съм много сесии, в които хората си спомнят предишни животи и какво им се е случило. Прочетете "Пътят на душите", "Вестители от отвъдното" и др. на тази тема, писани от психиатри или психотерапевти. Мога да разказвам много случки, но няма смисъл. В България познавам две жени, които твърдят, че общуват с починалите. Не мога да съм абсолютно сигурен доколко това е така. Трябва да се има предвид, че общуванията чрез дъска и откъслечно обикновено е с елементали от нисшия астрал, а не с душите на починалите, затова и информацията, която се получава от тях, може да е изцяло заблуждаваща, подвеждаша или само частично вярна. Моя приятелка лекар ми е разказвала, че нейна пациентка общува с починалите така, както си говори с хората в тяло, като им помага да преминат прехода след напускането на физическото тяло. Тя обаче не живее в България. Вижте това филмче

   
И това е много интересно - с хора, преживели клинична смърт:

Общи условия

Активация на акаунт