Нова Година в Анталия! Някой посрещал ли е?

  • 2 348
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
Мдааааааааа, а бих искала да чуя отзиви, потърсих тука, но много противоречиви бяха, та реших конкретно да я давам. Моля да ми дадете повече инфо от впечатления Ви от Анталия на Нова Година. Всичко за времето, за екскурзиите, хотела..............

Последна редакция: ср, 14 дек 2005, 22:45 от dendy

# 1
  • Мнения: 4 668
Миналата година бяхме в Анталия , само че през лятото . Хотелът се казва " ТИТАНИК  ДЕЛУКС " - 5 звезди и е страхотен - всички екстри . Преди това пак сме били , но искам да те предупредя , че техните хотели ( в Турция )  , които са с 3 или 4 звезди са отвратителни и в повечето случаи не отговарят на това което ти показват в офертите. Не съм била зимата , но знам че за въпросния " Титаник " има новогодишни оферти с чартър. Без самолет пътя е ужасно много и ще се скапете . С две думи : ако искаш да прекараш хубаво , защото там наистина е приятно - или 5 - звезден хотел или хотел от международна верига , напр. " Иберостар " .  Много е важно и кой го организира . Ние много пътуваме и единствените свестни агенции са " ОН-ТРАВЕЛ " и " АЛФАТУР " . ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ !!! 

# 2
  • Мнения: 8 769
Щом си търсила, може би си открила и моето мнение-не съм особено доволна. С Алфатур бяхме. Хотелчето не бе зле, но нищо особено. Новогодишната вечер-под всякаква критика. Ресторанта бе пълен с турчаля, съответно САМО турска музика, DJ-само на турски бръщолевеше, така и не разбрахме кога настъпи Новата година.
Организираните екскурзии са в същност чист шопинг, и то в най-скъпите възможни места и магазини. Абе с две думи-отврат, по-добре сам да си организираш нещото, или да бъдеш в 5 звезден хотел (ние бяхме в 3*). Никъде не видях прословутото кланяне пред клиента и безкрайно вежливо обслужване. За сметка на това пък просията за бакшиши ни избоде очите.
Абе следващия път много ще се замисля с коя агенция отивам и в какъв хотел. Едно ти представят, друго излиза на яве.  newsm11

Общи условия

Активация на акаунт