Д-р Мария Папазова твърди, че може да лекува всичко...

  • 39 603
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Здравейте,
позволявам си да дам телефона на Христо Лолев, тъй като много момичета ми пишат, а не влизам много редовно... та ако решат админите че е неуместно... ами да ме затрият  Joy

тел. 0876581559
приема в Габрово, в Спортната зала, входа откъм BILLA, на 5 етаж
през седмицата е там от 10 до 13 ч и от 16 до 18 ч
за събота и неделя предполагам трябва да се уточните по телефона кога ще може да ви приеме.
Всъщност задължително е първо да се чуете по телефона, за да попитате дали може да ви помогне ( да не пътувате напразно). Той има ясновидски способности (с които не парадира и много, много не желае да врачува така да се каже), но поне може предварително да каже дали да ходите при него.

Желая любов и здраве на всички!

# 16
  • Мнения: 7
eliste, каква е таксата на Христо Лолев?
Благодаря!

# 17
  • Мнения: 17
само диагностика и назначаване на лечение ( без наместване на кокали и т.н.) - 30 лв
ако има проблеми с кръст, таз, врат и прочие кости за наместване + диагностика+лечение (ако е необходимо) - 50 лв
Казаха ми че на пенсионери вземал по 20 лв, но не знам, нямам наблюдение по въпроса

На мъжа ми като ходи втория път да го види след като спря инсулина, му каза че е само за "проверка", не за преглед и не му взе нищо.

# 18
  • Мнения: 12
От Мария Папазова имам лични наблюдения била съм  на преглед при нея.Жената малко прекалява с разни философии как болестите са свързани с  душевните ни нагласи ,но е хубаво че тя дава една правилна насока ,с която да се справим сами с болестите.Много  съм обикаляла по разни доктори и алтернативни лечители и разбрах че единствения начин да оздравеем независимо от какво е да променим начина си на живот-хранене,движение и чист въздух.Изглежда просто ,но никой не го прави а чакаме някой да ни даде вълшебното хапче или билка.Не казвам че билки и добавки не помагат но ако не си променим живота генерално са с временен ефект.Не познавам въпросния билкар от Габрово но съм била при много подобни и няма как да пробължаваш да ядеш вредни сладки храни и да се оправиш с вълшебните му билки просто няма начин! Mr. Green

# 19
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
... единствения начин да оздравеем независимо от какво е да променим начина си на живот-хранене,движение и чист въздух.Изглежда просто ,но никой не го прави а чакаме някой да ни даде вълшебното хапче или билка.Не казвам че билки и добавки не помагат но ако не си променим живота генерално са с временен ефект. ... Mr. Green

Напълно споделям това мнение.

Човешкия организъм има способността да се семорегенерира, стига да му се подават правилните градивни елементи с храната (витамини, минерали, аминокиселини и т.н.). Нашите прадеди затова са били здрави - с храната са приемали всичко, нужно на организма. Сега поради ред причини се налага с хранителни добавки да ги довнасяме, защото вече ги няма в почвите и съответно в растенията и не можем с храната да си ги набавяме или поне не в нужните на организма количества. Затова и в момента индустрията, която е с най-голям бум е уелнес-индустрията, свързана с всичко за здравето на човека.

Освен това е нужно и да се избягва стреса (начини - много за справяне със стреса - философии, вярвания, религии - който каквото предпочита. Тук обаче става много по-трудно, отколкото да глътнеш медикамента от аптеката и той да ти "реши" проблема. Реши в кавички, защото медикаментите само замазват проблема като третират крайните симптоми, но не и самия първоизточник.
Пътя е дълъг и труден за някои хора и никога и не го минават, за други макар и дълъг и труден все пак го минават и се излекуват наистина, дори и от нелечими според традиционната медицина болести. За някои хора промяната идва по пътя на осъзнаването и промяна на начина на мислене и живот. За други идва насилствено - при сериозни болести, животозастрашаващи често изведнъж нещо прещраква, осъзнават някои неща и се променят рязко и бързо и хоп ... болестите изчезват. За други пък - никога не идва.

Само да кажа - не всичко това ми е личен опит, по-скоро от много четене ми е оформено мнението.

При мен лично промените идват постепенно по пътя на осъзнаването и минават и през съпротивата за промяна (така де - не е лесно да си излезеш от зоната на комфорт и да си самопричиняваш дискомфорт), докато накрая осъзная много силно защо трябва да променя дадено нещо и когато успея нещата около мен започват коренно да се променят.

И за да не съм съвсем оф топик да кажа. Нямам лични впечатления от д-р Папазова (в смисъл не съм ползвала аз или мой близък услугите и), но от нещата, които говори си мисля, че е напълно способна да излекува човек от всичко, стига човека наистина да иска да се излекува и да и позволи да му помогне. Има много хора, за които болестите са едно удобно оправдание и спасение и макар да казват, че искат да се излекуват, не им стиска наистина да го направят и винаги намират причини или оправдания защо не могат да направят дадено нещо, което ще им помогне. При холистичния подход реално ролята на лекаря-лечител е да напътства пациента и да му дава храна за размисъл, освен лекарства. А истинския лечител е сам пациента - без неговото активно участие - няма да има ефект на излечение, а ще има само някакъв временен ефект от всичко, което се прави.

Сори за дългия пост, надявам се да е бъде полезен на някого по пътя му. )А исках само да се запиша да следя темата, тъй като представлява интерес за мен  Embarassed)

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 13:45 от TINA.K

# 20
  • Мнения: 268
Може ли някой да ми прати на лични координати на Мария Папазова  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 276
д-р Мария Папазова има добър мироглед на холистик.

Съгласна съм  Peace   и в много отношения е права. Но просто ние не сме "дорасли", за да го разберем.
Тина К.  Hug

# 22
  • Мнения: 1 202
И аз искам координатите на д-р Мария Папазова, адрес и телефон  Hug

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте. Прочетох за д-р Мария Папазова от София, която лекува с алтернативни методи. Някой ходил ли е при нея или пък да знае нещо повече? Синът ми има проблем, който не може да се повлияе с традиционни методи. На 11 г е и страда от диабет. Надявам се на някаква информация за тази лечителка...

Мъжа ми е бил на възрастта на сина ти когато също е заболял от диабет. Тази болест няма лечение. Не може да накараш задстомашната жлеза да работи, а още повече, че с времето тя изсъхва. Не се лъжи. Родителите на мъжа ми с алтернативни методи на лечение са го докарали до кома. Благодарение на една доста добра и съвестна ендокриноложка, по онова време е останал жив. Която го е върнала от онзи свят (буквално). Сега жената вече е професор и не практикува, а изнася лекции в чужбина.
Аз също съм привърженик на алтернативната медицина, вярвам, че тялото е създадено да се само-възстановява. Но когато проблема е механичен, няма лек и решение. Все едно с правилно хранене, да ти изникне отрязания крайник.

# 24
  • Мнения: 115
  Здравейте,
искам да се запиша в темата и да ви следя. Много от нещата, за които говори д-р М. Папазова ми допадат и съм заинтересована от тези "нови" методи на лечение и стари истини, добре забравени от много хора. Искам да попитам дали някой е чел последната и книга и какви са отзивите ви за нея?
TINA.K много ми харесва мнението Ви. Аз също мисля, че чрез четене на  книги, мисли и дискусии макар и бавно се опитвам да намеря правилния път за себе си, а може би и за семейството ми.

# 25
  • Мнения: 0
писах ти лични мила  Simple Smile
ZDSRAVEITE MOJE LI DA MI DADETE NOMERA NA XRISTO LOLEV OT GABROVO IMAME SPE6NA NYJDA.JENA MI E E S RAK NA TRAXEQTA ZLOKA4ESTVEN I 4AKAME LE4ENIE V 4YJBINA(LA4ETERAPIQ)PRO4ETOX DOSTA DOBRI OTZIVI ZA TOZI 4OVEK MOJE BI 6TE POMOGNE S NE6TO BLAGODARQ VI PREDVARITELNO

# 26
  • Мнения: 0
Този номер успях да открия с търсачката за Христо Лолев от Габрово - 0887 555841, но не знам дали все още е валиден. Дано се включи още някой.
Бог да е с вас Praynig

# 27
  • Мнения: 556
Напълно съм съгласна с писаното от TINA.K!

# 28
  • Мнения: 17

ZDSRAVEITE MOJE LI DA MI DADETE NOMERA NA XRISTO LOLEV OT GABROVO IMAME SPE6NA NYJDA.JENA MI E E S RAK NA TRAXEQTA ZLOKA4ESTVEN I 4AKAME LE4ENIE V 4YJBINA(LA4ETERAPIQ)PRO4ETOX DOSTA DOBRI OTZIVI ZA TOZI 4OVEK MOJE BI 6TE POMOGNE S NE6TO BLAGODARQ VI PREDVARITELNO

Здравейте, сега видях поста ви, ето телефона на Христо Лолев, дано да може да помогне 0876581559

 Hug

# 29
  • Мнения: 1
Моят отзив за д-р Мария Папазова е, че е най -добрия лекар на света!!! Тя е пример за истински лекар!! Няма нищо общо с тези хора, на които ние им казваме " лекари ", защото те са единствено и само дилъри на медикаменти !
Благодарение на д -р Папазова живея втори живот, втори прекрасен живот Simple Smile 6 години обикалях по болниците ( на 24 г. съм ), сменила съм десетки лекари, изпила съм стотици медикаменти, завърших на антидепресанти:(
За три месеца тялото ми забрави за проблема, който имах.
Това, което тя прави е да накара човек сам да започне да се лекува, разбира се предписва продукти, но както и тя сама казва - те са само помощно средство, не пожелае ли човек сам да си помогне никои не може!
Аз бях при нея и по - важното повярвах на нещата на които ме научи, сега съм здрава и се старая да поддържам здравето си.
Помнете няма болест която не се лекува, включая и диабет !!!! Това е състояние и от това състояние може да се излезе !!! Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт